Ежемесячный отчет в пенсионный фонд

Подання звітності в електронному вигляді
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Мої Ви хороші. Мені хто-небудь, що-небудь підкаже по цьому питанню. Невже ні в кого такого випадку не було?#g_cray#

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

А зачем Вам егоподавать. На сколько я помню договора ЦПХ не обязательно регистировать в 5 дод.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Лапа писав:А зачем Вам егоподавать. На сколько я помню договора ЦПХ не обязательно регистировать в 5 дод.
Я кажу про табл. 5.

Таблиця 5 подається страхувальником у разі, якщо протягом звітного періоду:
а) було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою (цивільно- правовий договір, крім цивільно-правового договору, укладеного з фізособою-підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані
Заповнення звітності з ЄСВ
послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у свідоцтві про держреєстрацію їх як підприємців);
б) відбулися зміни у П. I. Б. або в номері ЗО.

У разі коли за даними страхувальника протягом звітного періоду не було зафіксовано фактів укладання та розірвання трудових угод (цивільно-правового договору) або не відбулося змін у П. I. Б. чи номері ЗО, таблиця 5 не формується та не подається.

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Встречала эти розъяснения Пенсионного фонда в июне этого года. Где не помню. Найду отпишусь.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Лапа писав:Встречала эти розъяснения Пенсионного фонда в июне этого года. Где не помню. Найду отпишусь.
Дякую. Я вже дозвонилась до програмістів в пенсійний фонд. вони мені все пояснили.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”