Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

77Helen писав:Новостворений ФОП, хочет давать отчёты через Приват Бизнес, для этого нужно:
1) сгенерировать ключи
2)створити "Договір про визнання електронних документів " отправить,получить 2 квитанции и всё?
Так точно.

Rosa2018
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2018, 11:52
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Rosa2018 »

Добрий день! Дуже потрібна допомога, ми зробили нові ключі, відправили до податкової Заяву про приєднання до договору. А податкові накладні зареєструвати не можемо, не приймає, пише відсутній укладений договір, надішліть заявку про приєднання? Що робити? Завтра останній день реєстрації податкових.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Rosa2018 писав:Добрий день! Дуже потрібна допомога, ми зробили нові ключі, відправили до податкової Заяву про приєднання до договору. А податкові накладні зареєструвати не можемо, не приймає, пише відсутній укладений договір, надішліть заявку про приєднання? Що робити? Завтра останній день реєстрації податкових.
кв.2 до заяви отримали?

Rosa2018
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 06 лютого 2018, 11:52
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Rosa2018 »

Ребекка писав:
Rosa2018 писав:Добрий день! Дуже потрібна допомога, ми зробили нові ключі, відправили до податкової Заяву про приєднання до договору. А податкові накладні зареєструвати не можемо, не приймає, пише відсутній укладений договір, надішліть заявку про приєднання? Що робити? Завтра останній день реєстрації податкових.
кв.2 до заяви отримали?
Так. отримали. І головне Вмиягі отримуємо, а податкові не реєструються

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 843 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Rosa2018 писав:
Ребекка писав:
Rosa2018 писав:Добрий день! Дуже потрібна допомога, ми зробили нові ключі, відправили до податкової Заяву про приєднання до договору. А податкові накладні зареєструвати не можемо, не приймає, пише відсутній укладений договір, надішліть заявку про приєднання? Що робити? Завтра останній день реєстрації податкових.
кв.2 до заяви отримали?
Так. отримали. І головне Вмиягі отримуємо, а податкові не реєструються
А ПН код директора чи бухгалтера ?

ritamarg911
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 26 грудня 2017, 14:47
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення ritamarg911 »

Скажіть будь ласка, щойно, через Айфін подала "...до договору про визнання електронних документів", а я не змінила період створення і вийшло, що заява не за листопад, а за жовтень.
Це принципово, що місяць не той? Приймуть?Проблеми, в подальшому, можуть виникнути?
Скрытый текст
Зображення

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

ritamarg911 писав:Скажіть будь ласка, щойно, через Айфін подала "...до договору про визнання електронних документів", а я не змінила період створення і вийшло, що заява не за листопад, а за жовтень.
Це принципово, що місяць не той? Приймуть?Проблеми, в подальшому, можуть виникнути?
Ждете квитанций. Если во 2 кв. принято значит все ок.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

ritamarg911 писав:Скажіть будь ласка, щойно, через Айфін подала "...до договору про визнання електронних документів", а я не змінила період створення і вийшло, що заява не за листопад, а за жовтень.
Це принципово, що місяць не той? Приймуть?Проблеми, в подальшому, можуть виникнути?
Скрытый текст
Зображення
Если примут, то проблем не будет. Хотя, по идее, сервер должен отклонить и надо будет переделать в периоде "ноябрь"

ritamarg911
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 26 грудня 2017, 14:47
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення ritamarg911 »

elbuh писав:Ждете квитанций. Если во 2 кв. принято значит все ок.
ну это понятно. Просто я надеялась, что я не один такой "лох", которой допускал подобные ошибки

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

ritamarg911 писав:
elbuh писав:Ждете квитанций. Если во 2 кв. принято значит все ок.
ну это понятно. Просто я надеялась, что я не один такой "лох", которой допускал подобные ошибки
В основном принимались такие.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”