Картка-приэднання щодо електронних цифрових підписів.

Подання звітності в електронному вигляді
log_oks34
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 23 серпня 2013, 11:00
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення log_oks34 »

добрый день, такой вопрос, заканчиваются ключи АЦСК УСЦ, переоформила новые АЦСК УСЦ Украина, ничего на предприятии не менялось, все те же должностные лица, в ответ на договор о признании эл.док. с налоговой пришла кв.2 о не принятии с комментом ЗГІДНО ОБЛІКОВИХ ДАНИХ ДПІ СТАНОМ НА 27.11.2013, ХХХХХХХ НЕ ЯВЛЯЄТЬСЯ БУХГАЛТЕРОМ ПІДПРИЄМСТВА. Куда стучаться в первую очередь? Три года был гл.бухом, предыдущий договор с ключами и все отчеты - все было ОК, теперь непонятно к кому ломится сначала.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Сначала проверьте правильно ли написан код ХХХХХХХ в "Карточке присоединения". Допустить ошибку в 10ти значном коде очень легко.

log_oks34
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 23 серпня 2013, 11:00
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення log_oks34 »

inkognito писав:Сначала проверьте правильно ли написан код ХХХХХХХ в "Карточке присоединения". Допустить ошибку в 10ти значном коде очень легко.
Проверила уже его код и в старых ключах и в новых, сверила на всяк пожарный и с кодом ИНН по бумажке (мало ли), во всех внесенных учетных данных, ошибок нет, отправила еще раз в налоговую договор и опять пришло что ЗГІДНО ОБЛІКОВИХ ДАНИХ ДПІ У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ГУ МІНДОХОДІВ У М.КИЄВІ СТАНОМ НА 27.11.2013, ФИО НЕ ЯВЛЯЄТЬСЯ БУХГАЛТЕРОМ ПІДПРИЄМСТВА. Куда можно позвонить в налоговую и проверить, может он у них где-то действительно исчез? Потосу как смутно предсталяю как у них там проходит проверка эл.подписей.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

возможно нужно обратится в отдел в который подается 1ОПП (не знаю как он правильно называется)

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

У мене ключі АЦСК УСЦ, строк дії до серпня 2014 року, але змінився директор треба змінити підпис, можу я отримати ключі безкоштовні?

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1956
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 896 разів

Повідомлення opz »

Автошкола писав: У мене ключі АЦСК УСЦ, строк дії до серпня 2014 року, але змінився директор треба змінити підпис, можу я отримати ключі безкоштовні?
Ключи в УСЦ бесплатно вы не получите.
Но можете получить бесплатные ключи Миндоходов (весь комплект).

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

opz писав:
Автошкола писав: У мене ключі АЦСК УСЦ, строк дії до серпня 2014 року, але змінився директор треба змінити підпис, можу я отримати ключі безкоштовні?
Ключи в УСЦ бесплатно вы не получите.
Но можете получить бесплатные ключи Миндоходов (весь комплект).
Я мала на увазі ключі Міндоходів, а ключі УСЦ не потрібно відкликати?

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1956
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 896 разів

Повідомлення opz »

Автошкола писав:
opz писав:
Автошкола писав: У мене ключі АЦСК УСЦ, строк дії до серпня 2014 року, але змінився директор треба змінити підпис, можу я отримати ключі безкоштовні?
Ключи в УСЦ бесплатно вы не получите.
Но можете получить бесплатные ключи Миндоходов (весь комплект).
Я мала на увазі ключі Міндоходів, а ключі УСЦ не потрібно відкликати?
А смысл?
Получайте новые, заключайте новые договора новыми ключами и вперед, с песнями!

Yulya05
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 30 листопада 2012, 03:03

Повідомлення Yulya05 »

Колумбиана писав:Шановні колеги! Можливо у когось була подібна ситуація. Через IFIN відправила звіт до Пенсійного Фонду. Договір підписаний . звіт не прийнятий . прийшла квитанція №1 з таким текстом_Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
В центрі обробки електронних звітів не знайдено сертифікат для коду «0000000».
НЕ знайдено на сервері акредитаційного центру сертифікації ключів.
Зателефонуйте до центру обробки електронних звітів Міністерства доходів і зборів України.
Ключі та сертифікати дійсні. Сказали , що потрібно відправити якусь картку -приєднання щодо електронних цифрових підписів. Що за картка і як її найти на сервері????

У мене така проблема в ІВК-звітність, не знаю що роботи. Відправляла Картку приєднання, прийшла квитанція - неправильна послідовність накладення підписів.

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1956
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 896 разів

Повідомлення opz »

Yulya05 писав:
Колумбиана писав:Шановні колеги! Можливо у когось була подібна ситуація. Через IFIN відправила звіт до Пенсійного Фонду. Договір підписаний . звіт не прийнятий . прийшла квитанція №1 з таким текстом_Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
В центрі обробки електронних звітів не знайдено сертифікат для коду «0000000».
НЕ знайдено на сервері акредитаційного центру сертифікації ключів.
Зателефонуйте до центру обробки електронних звітів Міністерства доходів і зборів України.
Ключі та сертифікати дійсні. Сказали , що потрібно відправити якусь картку -приєднання щодо електронних цифрових підписів. Що за картка і як її найти на сервері????

У мене така проблема в ІВК-звітність, не знаю що роботи. Відправляла Картку приєднання, прийшла квитанція - неправильна послідовність накладення підписів.
Договор с Миндоходов есть?
АйФине? спросите в техподдержке.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”