«СОТА» − електронна звітність онлайн

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Не знаю что с Сотой происходит, и вижу не только у меня, крутится-вертится, виснет, запрос на вытяг отправить не могу, и дело не в браузере, и в кабинет не войти, как достали уже со своими серверами и рукожопыми программистами, сил нет!

rusja
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 12 лютого 2014, 13:24
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення rusja »

у мене майже та сама історія, як і в Marina@, з тією лише ріницею, що я вчора поміняла ключі директора і на прийом звітності в ПФУ договір прийшов, а з податкової ще ні. Я перепробуала усе з перерахованих Вами варіантів, і лист висить, а в мене, весь час запитують пароль від Ключа шифрування, і коли я його ввожу, то просто нічого не відбувається, сторінка ніби перезагружається і виходить те саме вікно
Тому питання, я не можу отримати листа, через те, що в мене не підписаний Договір з податковою і для Соти, ці ключі й сертифікати ще не дійсні? Чи це суто технічна проблема?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2004
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

rusja писав:у мене майже та сама історія, як і в Marina@, з тією лише ріницею, що я вчора поміняла ключі директора і на прийом звітності в ПФУ договір прийшов, а з податкової ще ні. Я перепробуала усе з перерахованих Вами варіантів, і лист висить, а в мене, весь час запитують пароль від Ключа шифрування, і коли я його ввожу, то просто нічого не відбувається, сторінка ніби перезагружається і виходить те саме вікно
Тому питання, я не можу отримати листа, через те, що в мене не підписаний Договір з податковою і для Соти, ці ключі й сертифікати ще не дійсні? Чи це суто технічна проблема?
Судячи з вашого опису, ви не можете зчитати ключ на сайті Соти, а не отримати листа. Це ніяк із договором не пов'язане.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Елена_П писав:Не знаю что с Сотой происходит, и вижу не только у меня, крутится-вертится, виснет, запрос на вытяг отправить не могу, и дело не в браузере, и в кабинет не войти, как достали уже со своими серверами и рукожопыми программистами, сил нет!
Скорее всего чистить куки и кэш в браузере.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

rusja писав:у мене майже та сама історія, як і в Marina@, з тією лише ріницею, що я вчора поміняла ключі директора і на прийом звітності в ПФУ договір прийшов, а з податкової ще ні. Я перепробуала усе з перерахованих Вами варіантів, і лист висить, а в мене, весь час запитують пароль від Ключа шифрування, і коли я його ввожу, то просто нічого не відбувається, сторінка ніби перезагружається і виходить те саме вікно
Тому питання, я не можу отримати листа, через те, що в мене не підписаний Договір з податковою і для Соти, ці ключі й сертифікати ще не дійсні? Чи це суто технічна проблема?
А Вы именно договор отправляли или повидомлення?Возможно Вам нужно указать путь к старым ключам т.к. пришло что то на старые ключи.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

rusja
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 12 лютого 2014, 13:24
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення rusja »

ДЯКУЮ!!!!!#g_dance# #hi#
спрацювала остання пропозиція
еlbuh, вказати шлях до старих ключів (вони ще збереглися на флешці) і вуаля, лист завантажився #yahoo#
Може ще комусь знадобиться такий досвід, на стику старих і нових ключів#secret#

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

elbuh писав:
Елена_П писав:Не знаю что с Сотой происходит, и вижу не только у меня, крутится-вертится, виснет, запрос на вытяг отправить не могу, и дело не в браузере, и в кабинет не войти, как достали уже со своими серверами и рукожопыми программистами, сил нет!
Скорее всего чистить куки и кэш в браузере.
До одного места.

Олег Бостон
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 18 липня 2016, 09:27
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Олег Бостон »

День добрый, подскажите что я сделал не так или чего не сделал вообще. Сертификаты новые и ключ тоже. вытянул сертификаты из сайта ацск скинул и ключ и серти на флешку, отчет подписался и отправился нормально но квитанция пришла вот такая.
Виявлені помилки:
Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів (ЄДРПОУ: ', АЦСК: 'Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС', серійний №: , виданий '...').
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Олег Бостон писав:День добрый, подскажите что я сделал не так или чего не сделал вообще. Сертификаты новые и ключ тоже. вытянул сертификаты из сайта ацск скинул и ключ и серти на флешку, отчет подписался и отправился нормально но квитанция пришла вот такая.
Виявлені помилки:
Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів (ЄДРПОУ: ', АЦСК: 'Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС', серійний №: , виданий '...').
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія
Отправить или заяву или повидомлення. Подробнее по новому порядку заключения договоров.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Олег Бостон
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 18 липня 2016, 09:27
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Олег Бостон »

Заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів» ( F1392001), такого договора в соте нету
http://prntscr.com/hzfxl1 или это они и есть?но как видно там написано что отменени

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”