«СОТА» − електронна звітність онлайн

Подання звітності в електронному вигляді
rops
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 16 грудня 2015, 20:18
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rops »

демо-сота, вчера импорт из ДБФ ЕСВ был, сегодня нет...
или это у меня только что-то глюкнуло

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

rops писав:демо-сота, вчера импорт из ДБФ ЕСВ был, сегодня нет...
или это у меня только что-то глюкнуло
Процедуру описанную выше пробовали делать?

rops
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 16 грудня 2015, 20:18
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rops »

Игорь Специалист М.Е.Док писав:
rops писав:демо-сота, вчера импорт из ДБФ ЕСВ был, сегодня нет...
или это у меня только что-то глюкнуло
Процедуру описанную выше пробовали делать?
п. 1 Вашего ответа на этой странице форума помог, но ...
Спасибо.

Ольга-OLGA
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 травня 2016, 13:14
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ольга-OLGA »

Не могу сдать отчеты по ЕСВ . С новыми ключами . Пишет ошибку :
Звіт "Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соці"
Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, в якому порушений порядок підписів.
Переформуйте і надішліть його повторно до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.
Очистка браузера не помогает.

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Ольга-OLGA писав:Не могу сдать отчеты по ЕСВ . С новыми ключами . Пишет ошибку :
Звіт "Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соці"
Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, в якому порушений порядок підписів.
Переформуйте і надішліть його повторно до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.
Очистка браузера не помогает.
А Ви на нові ключі договір-приєднання заключили?

Ольга-OLGA
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 травня 2016, 13:14
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ольга-OLGA »

barash_vn писав:
Ольга-OLGA писав:Не могу сдать отчеты по ЕСВ . С новыми ключами . Пишет ошибку :
Звіт "Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соці"
Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, в якому порушений порядок підписів.
Переформуйте і надішліть його повторно до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.
Очистка браузера не помогает.
А Ви на нові ключі договір-приєднання заключили?
Договір-приєднання ні, карточку -приєднання відправила, але вона ще в дорозі. і здаеться в прошлому році вона теж так і не принялась т.к. Пенсфного Фона уже не має. Може я помиляюсь ? Відгукніться у кого карточка- приєднання принята ?

Ольга-OLGA
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 травня 2016, 13:14
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ольга-OLGA »

barash_vn писав:
Ольга-OLGA писав:Не могу сдать отчеты по ЕСВ . С новыми ключами . Пишет ошибку :
Звіт "Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соці"
Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, в якому порушений порядок підписів.
Переформуйте і надішліть його повторно до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.
Очистка браузера не помогает.
А Ви на нові ключі договір-приєднання заключили?
Договір-приєднання ні, карточку -приєднання відправила, але вона ще в дорозі. і здаеться в прошлому році вона теж так і не принялась т.к. Пенсфного Фона уже не має. Може я помиляюсь ? Відгукніться у кого карточка- приєднання принята ?

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Ольга-OLGA писав:
barash_vn писав:
Ольга-OLGA писав:Не могу сдать отчеты по ЕСВ . С новыми ключами . Пишет ошибку :
Звіт "Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соці"
Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, в якому порушений порядок підписів.
Переформуйте і надішліть його повторно до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.
Очистка браузера не помогает.
А Ви на нові ключі договір-приєднання заключили?
Договір-приєднання ні, карточку -приєднання відправила, але вона ще в дорозі. і здаеться в прошлому році вона теж так і не принялась т.к. Пенсфного Фона уже не має. Може я помиляюсь ? Відгукніться у кого карточка- приєднання принята ?
Так, правильно, картка-приєднання. Я в кінці 2015 р. відправляла її, то мені прийшла квитанція про прийняття
, хоча йшла дня 2 . А Вам взагалі хоч які квитанції прийшли на неї???

Ольга-OLGA
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 травня 2016, 13:14
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ольга-OLGA »

barash_vn писав:
Ольга-OLGA писав:
barash_vn писав: А Ви на нові ключі договір-приєднання заключили?
Договір-приєднання ні, карточку -приєднання відправила, але вона ще в дорозі. і здаеться в прошлому році вона теж так і не принялась т.к. Пенсфного Фона уже не має. Може я помиляюсь ? Відгукніться у кого карточка- приєднання принята ?
Так, правильно, картка-приєднання. Я в кінці 2015 р. відправляла її, то мені прийшла квитанція про прийняття
, хоча йшла дня 2 . А Вам взагалі хоч які квитанції прийшли на неї???
Так - прийшла 1 квитанція.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

Прошёл год, а воз и ныне там. Сегодняшняя моя переписка с Сотой (потрачено почти 2 часа времени):

Не могу из-за этого отправлять из Соты Додаток 4
«СОТА» - лоботрясы#aggr#
Добрий день!

12:18Вы
Добрый день! Скажите, когда, наконец, исправят ошибку в карточке предприятия в разделе ПФУ???

12:19chat.medoconline
Уточните, какую ошибку Вы имеете ввиду?

12:19Вы
Зображення
Если в карточке ФОПа ошибочно заполнить "41", то в табл. 1 Додатка 4 появится заполненное поле "Недержавні підприємства без підпорядкування", которое невозможно удалить из отчёта, а следовательно и сдавать отчёт с ошибкой - нельзя
Зображення
Должен быть прочерк
Вы мне что-то ответите???

12:27chat.medoconline
Зараз я уточню це питання.

12:55Вы
И..?

12:58chat.medoconline
Для рассмотрения Вашего вопроса аналитиками Вам необходимо прислать ссылки на нормативные акты в которых указанно, что данное поле не заполняется.

12:59Вы
Хорошо! Ответа из базы знаний ДФС (ЗИР) - недостаточно??
Сейчас (5 минут) я пришлю

13:00chat.medoconline
Нет. База знаний ДФС (ЗИР) не является источником нормативных нормативным документов, нужны ссылки на приказы, законы и т. д.

13:02Вы
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15

13:05chat.medoconline
Уточните пункт и статью Приказа.

13:06Вы
Действующий пока НАКАЗ Минфина 14.04.2015 № 435
II. Загальні правила формування та подання Звіту
Не торопитесь, сейчас дам "пункты"...
2. Звіт на паперовому носії заповнюється українською мовою в друкованому вигляді або кульковою ручкою із синім або чорним чорнилом друкованими літерами без помарок та виправлень. У разі незаповнення того чи іншого рядка Звіту через відсутність операції цей рядок прокреслюється.
6. Звіт повинен містити такі обов'язкові реквізити:
...
повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) страхувальника згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також інші категорії страхувальників, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»;

код за ЄДРПОУ або податковий номер / серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);

код основного виду економічної діяльності, відповідно до якого встановлено клас професійного ризику;

клас професійного ризику виробництва;

місцезнаходження (місце проживання) страхувальника;

код фіскального органу, до якого подається Звіт;

дата подання Звіту;

ініціали, прізвища, податковий номер або серія та номер паспорта посадових осіб страхувальника;

середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період (за наявності);

кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати (за наявності);

штатна чисельність працівників (за наявності);

кількість створених нових робочих місць у звітному періоді (за наявності);

застосування коефіцієнта (за наявності);

розмір коефіцієнта (за наявності);

середньомісячна заробітна плата, на яку нараховується єдиний внесок у розрахунку на одну застраховану особу за 2014 рік (при застосуванні коефіцієнта);

середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік (при застосуванні коефіцієнта);

підписи страхувальника - фізичної особи та/або посадових осіб страхувальника, засвідчені печаткою страхувальника (за наявності).

Зазначені реквізити мають бути обов'язково заповнені в усіх таблицях додатків до Звіту, де вони передбачені.
А ТЕПЕРЬ вопрос: где написано, что надо обязательно указывать "Підпорядкування"???
.......................................
И в новом Наказе 11.04.2016 № 441, который ещё не вступил в силу, http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0682-16
тоже нет такого "Підпорядкування":
II. Загальні правила формування та подання Звіту
6. Звіт повинен містити такі обов'язкові реквізити:

тип форми («додаткова», «початкова», «ліквідаційна», «скасовуюча», «призначення пенсії»);

звітний період, за який подається Звіт;

повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) страхувальника згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також інші категорії страхувальників, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»;

код за ЄДРПОУ або податковий номер / серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);

код основного виду економічної діяльності;

клас професійного ризику виробництва (у разі подання Звіту за період до 01 січня 2016 року);

місцезнаходження (місце проживання) страхувальника;

код органу доходів і зборів, до якого подається Звіт;

дата подання Звіту;

ініціали, прізвища, податкові номери або серії та номери паспортів посадових осіб страхувальника;

середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період (за наявності);

кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати (за наявності);

штатна чисельність працівників (за наявності);

кількість створених нових робочих місць у звітному періоді (за наявності);

підписи страхувальника - фізичної особи та/або посадових осіб страхувальника, засвідчені печаткою страхувальника (за наявності).

Зазначені реквізити мають бути обов'язково заповнені в усіх таблицях додатків до Звіту, де вони передбачені.
..................................
Т.е., Вы хотите сказать, что в Медке, где такой ошибки при заполнении Карточки предприятия нет, - "намудачили"??? А В Соте сделали всё правильно?

13:36chat.medoconline
Форму которую Вы подаете в контролирующий орган разработал Минфин. С ней Вы можете ознакомится по ссылке: https://docs.google.com/viewer?embedded ... 35n236.doc Ссылка взята с официального текста приказа: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15/conv Если будет разработана новая форма отчета в которой не будет данного поля в Соте его также не будет.
В указанной выше форме присутствует поле 10 в котором указывается подчинение ЕСВ. По информации которая у нас есть если Вы - негосударственное предприятия без подчинения то нужно выбрать код 41. За более детальным разъяснениями по вопросам заполнения отчетности Вам необходимо обратится к контролирующему органу.

13:39Вы
По ссылкам - всё правильно
Вывод, который Вы делаете - неправильный
..."взята с официального текста приказа: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15/conv " - ГДЕ В ПРИКАЗЕ УКАЗАНО, ЧТО ЭТО ПОЛЕ ДОЛЖНО БЫТЬ ЗАПОЛНЕНО ОБЯЗАТЕЛЬНО?????????????
..................
"По информации которая у нас есть если Вы - негосударственное предприятия без подчинения то нужно выбрать код 41." - это такая злая шутка?
Мы не являемся предприятием никакой формы. Мы вообще не предприятие, а физическое лицо-предприниматель
Зайдите на сайт Минюста: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch
Зайдите на сайты реестров ДФС: https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/face ... 1769731082
........................
Если Вы найдёте, что ФОП Хххх Вххххххх Аххххххич является, как вы говорите "негосударственным предприятием без подчинения", я готов заплатить Вам 1000 (Одну тысячу) гривень
Больше такую чушь не пишите
С таким же успехом я могу написать, что по информации, которая у меня есть, Сота - это религиозная организация, занимающаяся продажей машин и самокатов
Почему, непонятно, ну ошиблись, признайте, мы ошиблись и исправим свою ошибку. Так нет - Ваша организация заняла тупейшую, на мой взгляд, позицию: мы правы (хотя на самом деле знаете, что не правы, но лень исправлять ошибку)
И начинаете советовать своим клиентам сдавать отчётность с ошибками, заполняя данные, которые не соответствуют действительности, лишь бы не исправлять СВОЮ ошибку
..............................
Просто организация ленивых лоботрясов. ПОЗОР!!!

14:03chat.medoconlineДля уточнения этого вопроса в аналитическом отделе можете уточнить Ваш ИНН, контактный номер телефона и имя.
ИНН - если ФОП и код ЕДРПОУ если юрлицо.

14:05Вы
Я не хочу ничего уточнять, всё равно, как я убедился, Вашей организации лень работать и исправлять ошибки.
Вы же написали: "по имеющейся у нас информации"?
Значит, Вы знаете, что это ФОП, только по простоте душевной, приписываете его к небюджетной организации
Я закончу разговор - он бесполезен
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”