«M.E.Doc» − отправка отчётов

Подання звітності в електронному вигляді
Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

FtAll писав:Вариантов использования medoc на ОС ниже Win10/Winserver 2016 с актуальными обновлениями совсем никаких нет?
Варіантів вагон і маленький візочок. Та сама 7-ка, наприклад. Але за умови, що вона оновлена. А не те, що я бачив вчора (навіть SP1 немає). Про решту оновлень я взагалі мовчу...
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Capitoshechka писав:
maryx писав:подскажите как теперь нужно ? сегодня в медке продлила ключи-олатила и отправила заявки на сертификаты (жду 2 кв). потом решила купить токены( подпись дира и печать)-оплатила. и как теперь поступать. через время получу токены и как туда засунуть новые ключи? или можно еще что то сделать, что бы новые ключи сразу засунуть в токен?
У вашому випадку ви не зможете засунути на токени ті ключі, які ви вже згенерували і з якими ви зараз вже працюєте. Справа в тому, що ключ на токені генерується (створюється) саме в той момент, коли Ви вводете паролі на заявках. Якщо вже є якісь ключі, які були зроблені, то записати їх на токен НЕМОЖЛИВО.
Я б Вам порадив оті токени, які ви купили, покласти в надійне місце і нехай вони там чекають свого часу. Якщо раптом, не дай Боже, податкова перекриє кисень і перестане приймати звіти, Ви зможете за наявності токенів швиденько зробити нові ключі і записати їх відразу на токени. Якщо ж Вам пощастить і не станеться того, про що я щойно написав - Ви спокійно допрацюєте на цих ключах, потім перехреститеся і вже наступні ключі будете записувати на токени.
Ну і є варіант номер два: Ви скасовуєте ті сертифікати ключів, які щойно зробили, ПЛАТИТЕ ПОВТОРНО КОШТИ за нові сертифікати і генеруєте їх відразу вже на токени.

P.S. У тій ситуації, яка склалася у Вас, особисто я віддаю перевагу варіанту № 1. Доки податкова приймає звіти - нехай приймає. Головне те, що ви себе підстрахували і токени у вас вже є (майже). І навіть якщо відбудеться найстрашніше - у вас все буде в шоколаді.
Сталкивался с такими умельцами что умудряются!! Правда потом МЕДОК не видит их!!

А перевыдача СЕРТИФИКАТОВ с файловых на токеновые в ЦСК "Украина" в 2019 году - бесплатная! ( условие: файловый ключ создан в 2019 и перевыдача в 2019)
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Андрій61 писав: Сталкивался с такими умельцами что умудряются!! Правда потом МЕДОК не видит их!!
Які ж тоді вони УМЄЛЬЦИ? От якщо б їм вдалося зробити так, щоб і ключ туди скинути і щоб медок його бачив... Значить ніякі вони не умєльци
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Capitoshechka писав:
Андрій61 писав: Сталкивался с такими умельцами что умудряются!! Правда потом МЕДОК не видит их!!
Які ж тоді вони УМЄЛЬЦИ? От якщо б їм вдалося зробити так, щоб і ключ туди скинути і щоб медок його бачив... Значить ніякі вони не умєльци
ЭТО уже нам мозги выносили..........
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Андрій61 писав:
Capitoshechka писав:
Андрій61 писав: Сталкивался с такими умельцами что умудряются!! Правда потом МЕДОК не видит их!!
Які ж тоді вони УМЄЛЬЦИ? От якщо б їм вдалося зробити так, щоб і ключ туди скинути і щоб медок його бачив... Значить ніякі вони не умєльци
ЭТО уже нам мозги выносили..........
Одні умєльци у нас в казначействі записали на токени свої ключі казначейські....і запороли ті ключі, які вже були там записані. Ото дійсно умєльци !!!
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Capitoshechka писав: Одні умєльци у нас в казначействі записали на токени свої ключі казначейські....і запороли ті ключі, які вже були там записані. Ото дійсно умєльци !!!
А шо, у вас там у Гондурасі ще й токени є, не кажучи вже про казначейство??? #swoon# Дуже несподівано та мило!!! #drinks#

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

zoltan писав:
elbuh писав:
zoltan писав:Підкажіть будь-ласка ключі сонати підійдуть до медка ?
Соната ключи не выдает. Возможно у Вас ключи налоговой. С ключами налоговой Медок работает. Но для точной информации Вам необходимо уточнить какого сертификационного центра у Вас ключи.
Ключ АЦСК ТОВ "КС",які активно видають предствавники сонати
Раньше с КС Медок не работал. На сейчас вроде делали доработку для КС, но я лично не проверял работает или нет.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

elbuh писав: Раньше с КС Медок не работал. На сейчас вроде делали доработку для КС, но я лично не проверял работает или нет.
до апреля 2016 года работал, но в одностороннем порядке в апреле 2016 медок решил что им это не нужно - чтобы ключи КС (читай Сонаты) в медке работали - и отключил такую возможность.
Кстати в отличие от той же Сонаты, где ключи медоукраины как работали так и продолжают работать

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

звит писав:
elbuh писав: Раньше с КС Медок не работал. На сейчас вроде делали доработку для КС, но я лично не проверял работает или нет.
до апреля 2016 года работал, но в одностороннем порядке в апреле 2016 медок решил что им это не нужно - чтобы ключи КС (читай Сонаты) в медке работали - и отключил такую возможность.
Кстати в отличие от той же Сонаты, где ключи медоукраины как работали так и продолжают работать
Я бы конечно сейчас порассказывал на тему одностороннего порядка и кому нужно чтобы ключи Украина работали в Сонате и про распределение рынка и тд, но думаю что опять будет никому не нужный холивар.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

elbuh писав:
звит писав:
elbuh писав: Раньше с КС Медок не работал. На сейчас вроде делали доработку для КС, но я лично не проверял работает или нет.
до апреля 2016 года работал, но в одностороннем порядке в апреле 2016 медок решил что им это не нужно - чтобы ключи КС (читай Сонаты) в медке работали - и отключил такую возможность.
Кстати в отличие от той же Сонаты, где ключи медоукраины как работали так и продолжают работать
Я бы конечно сейчас порассказывал на тему одностороннего порядка и кому нужно чтобы ключи Украина работали в Сонате и про распределение рынка и тд, но думаю что опять будет никому не нужный холивар.
но факт то был! и пришлось менять программу или ключи

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”