Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

L&S писав:
SonataEvol писав:
L&S писав: У меня-то все по-людски- МЕДок, а вот поставщик - заГАДочный!!! Прошу-прошу перешлите мне в xml на почту - скайп-хоть как-нибудь- отказываются... слов - нет
Ну, ви ж написали, що він вам цей РК відправив, ви його побачили та "ніби відправили". Отже, до постачальника ніяких претензій бути не може - він свою справу зробив.
Питання до вас - чому ви так погано знаєте власну програму, що не можете сказати, відправили ви точно той РК чи ні...
Добрый день! "Мне поставщик в КАБИНЕТЕ!!! сформировал корректировку к НН, я ее увидела, подписала" - В ТОМ ТО И ВЕСЬ ЦИРК... очень нужна помощь по работе именно в КАБИНЕТЕ, шоб он работал-не ломался)))
Мінусовий РК формується та підписується постачальником, а потім передається (електронним способом) покупцю. Для передачі найкраще використовувати сервер обміну ДФС - тоді ви зможете прийняти такий РК у будь-якій програмі, підписати та відправити на реєстрацію.
"Мне поставщик в КАБИНЕТЕ!!! сформировал корректировку к НН, я ее увидела, подписала" - В ТОМ ТО И ВЕСЬ ЦИРК
Дійсно цирк, адже я не розумію, як ви могли підписати цей РК, який постачальник сформував у своєму власному акаунті Кабінету...
Чи він його вам передав через сервер обміну, а ви у своєму Кабінеті вже отримали та підписали? Ну то це було дарма, спокійно могли прийняти і в Медку, адже він теж вміє отримувати РК.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

iralis
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 12 квітня 2016, 11:38
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення iralis »

Veselov писав:
Да такие бухгалтера есть. Но у меня была другая проблема, я импортировала НН и не проходили проверку. Пришлось вручную все набирать и не было никаких ошибок, все проверялось,сохранялось и отправилось.
[/quote]

Это вы пишете про 2018 год? У меня в прошлом году тоже не было проблем с отправкой НН, после праздников (когда чуть изменился интерфейс) ничего не могу поделать #wall# #wall# [/quote]

Да 2018 12 января

ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

Martina писав:
ИЛОНА писав:
Martina писав:у меня в квитанции так же, все нормально-отчет принят
и ZIP - это правильно?
просмотрела все отчеты по ЕСВ за 2017 год, везде ZIP. Никогда не обращала внимания, я смотрю на регистр. номера налоговой и ПФУ

Martina
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 13 січня 2018, 15:09
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Martina »

ИЛОНА писав:
Martina писав: просмотрела все отчеты по ЕСВ за 2017 год, везде ZIP. Никогда не обращала внимания, я смотрю на регистр. номера налоговой и ПФУ
Спасибо, а номер налоговой - это Регистрационный № (внизу под Пакет принято и временем приёма?
А что такое номер от ПФУ? это - номер регистрации отчета в реестре застрахованных лиц?
Или должна быть еще квитанция от Пенсионного фонда?

Toster
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 04 липня 2017, 23:00
Подякували: 3 рази

Повідомлення Toster »

SonataEvol писав: Дійсно цирк, адже я не розумію, як ви могли підписати цей РК, який постачальник сформував у своєму власному акаунті Кабінету...
Чи він його вам передав через сервер обміну, а ви у своєму Кабінеті вже отримали та підписали? Ну то це було дарма, спокійно могли прийняти і в Медку, адже він теж вміє отримувати РК.
https://cabinet.sfs.gov.ua/invoices/correcting -- это и есть сервер обмена , без разницы от куда отправили РК медок или кабинет.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13670
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14123 рази
Подякували: 27910 разів

Повідомлення Яков »

Martina писав: а номер налоговой - это Регистрационный № (внизу под Пакет принято и временем приёма?
да
Martina писав:А что такое номер от ПФУ? это - номер регистрации отчета в реестре застрахованных лиц?
да
Martina писав:Или должна быть еще квитанция от Пенсионного фонда?
нет
Зображення

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Знову це чудо під назвою кабінет не працює#swoon# #swoon# . Викидає із сеа пдв.

Бондаренко Ирина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 06 жовтня 2017, 09:53
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Бондаренко Ирина »

#vinsent# #vinsent# #rrul# #rrul# "Вхід тимчасово обмежений" ЧТО ЭТО!!!!! У меня даже не дает путь выбрать ключи..... #hunter# #hunter#

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

Бондаренко Ирина писав:#vinsent# #vinsent# #rrul# #rrul# "Вхід тимчасово обмежений" ЧТО ЭТО!!!!! У меня даже не дает путь выбрать ключи..... #hunter# #hunter#
аналогично#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #rtfm# #rtfm#

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

svetabez писав:
Бондаренко Ирина писав:#vinsent# #vinsent# #rrul# #rrul# "Вхід тимчасово обмежений" ЧТО ЭТО!!!!! У меня даже не дает путь выбрать ключи..... #hunter# #hunter#
аналогично#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #rtfm# #rtfm#
попробуйте нажать на слово "Головна"в левом верхнем углу, у меня пустило

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”