Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
myrdiy
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 29 червня 2017, 08:55
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 разів

Повідомлення myrdiy »

Oska писав:Зашла в ел. кабинет в реестр операций посмотреть зарегистрированы ли мои налоговый и вот что мне пишет "2-й ліміт" - Реєстрація суми податкових зобов'язань "Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку". Что это значит? у кого такое было?
сума яка?1 грн - це за рахунок заокруглення,це не страшно, вирівняеться на слідуючий місяць.
Якщо "2-й ліміт" - Реєстрація суми податкових зобов'язань - це до сплати по декларації
.Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку"- може бути після здачі деки на суму ПН заблокованої

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

myrdiy писав:
Oska писав:Зашла в ел. кабинет в реестр операций посмотреть зарегистрированы ли мои налоговый и вот что мне пишет "2-й ліміт" - Реєстрація суми податкових зобов'язань "Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку". Что это значит? у кого такое было?
сума яка?1 грн - це за рахунок заокруглення,це не страшно, вирівняеться на слідуючий місяць.
Якщо "2-й ліміт" - Реєстрація суми податкових зобов'язань - це до сплати по декларації
.Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку"- може бути після здачі деки на суму ПН заблокованої
Дякую
2й ліміт співпадає з сумою до сплати по декларації, а сума перевищення -13грн, Але жодної податкової в мене не заблоковано.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Oska писав:
myrdiy писав:
Oska писав:Зашла в ел. кабинет в реестр операций посмотреть зарегистрированы ли мои налоговый и вот что мне пишет "2-й ліміт" - Реєстрація суми податкових зобов'язань "Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку". Что это значит? у кого такое было?
сума яка?1 грн - це за рахунок заокруглення,це не страшно, вирівняеться на слідуючий місяць.
Якщо "2-й ліміт" - Реєстрація суми податкових зобов'язань - це до сплати по декларації
.Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку"- може бути після здачі деки на суму ПН заблокованої
Дякую
2й ліміт співпадає з сумою до сплати по декларації, а сума перевищення -13грн, Але жодної податкової в мене не заблоковано.
Это не обязательно заблокированные. У меня 6 грн вылезло, РК делала за сентябрь в октябре, вот и вылезло

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

а если я рк сделаю в кабинете на прямую могу?

Kalinda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 991
З нами з: 10 липня 2013, 12:56
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 710 разів

Повідомлення Kalinda »

Интересно работают программы.Отправила отчеты в Арт-звите и Медке.В них абсолютно нет квитанций.Зато в электронном кабинете-есть даже вторая!Что происходит...Бродишь из одной программы в другую,будто нечем больше заняться.

Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

в кабинет зашла ,при входе в меню введення звитности -выкидываетс кабинета ,а все остальное можно смотреть и так раз 10 уже пыталась

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

Помогите найти в ел. кабинете договор про визнання ел.док

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Я бух! писав:в кабинет зашла ,при входе в меню введення звитности -выкидываетс кабинета ,а все остальное можно смотреть и так раз 10 уже пыталась
Вчера я целый день так мучалась с переглядом звитности, а смогла попасть в туда только в нерабочее время.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

А меня сейчас в СЭА ПДВ не пускает - стыдно показывать, что они там начудили #g_hospita

Наталі1276
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 06 лютого 2015, 10:34
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Наталі1276 »

мене не пускає в СЕА ПДВ, в кабінеті можу працювати в туди не пускає, зразу вибиває

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”