Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska писав:Извините за глупый вопрос, но так же отправляю через ел. кабинет впервые, подписала я отчет по ЕСВ, а не вижу кнопку "отправить", она есть?
Якщо підписався, значить і відправився. У кабінеті це робиться комплексно.

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

marina11 писав:
Oska писав:Извините за глупый вопрос, но так же отправляю через ел. кабинет впервые, подписала я отчет по ЕСВ, а не вижу кнопку "отправить", она есть?
Якщо підписався, значить і відправився. У кабінеті це робиться комплексно.
я тоже новичок#blush#

Если написано "звит направлено до ПФУ, прийнято онлайн" то это значит что принято? а квитанций не будет? распечатать хотелось бы

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

g.let писав:
marina11 писав:
Oska писав:Извините за глупый вопрос, но так же отправляю через ел. кабинет впервые, подписала я отчет по ЕСВ, а не вижу кнопку "отправить", она есть?
Якщо підписався, значить і відправився. У кабінеті це робиться комплексно.
я тоже новичок#blush#

Если написано "звит направлено до ПФУ, прийнято онлайн" то это значит что принято? а квитанций не будет? распечатать хотелось бы
Поруч зі звітом зліва має з'явитися трикутничок, при на тисканні на який під звітом відкривається меню з квитанціями. (Якщо у оновленому кабінеті не придумали нічого нового)
Також можна подивитися у розділі Листування з ДФС, Вхідні/вихідні. Має бути і там.

oks111
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 29 листопада 2010, 03:17
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 73 рази

Повідомлення oks111 »

І мені порадьте, будь-ласка, роблю річну декларацію по єдиному податку ФОП 1 гр в кабінеті (F103404), ну ніяк не можу добавити стовбчики (09) види підприємницької діяльності діяльності ( у мене їх 2шт). Потрібно робити в іншій програмі і імпортувати в кабінет? Чи є якась чарівна кнопка добавити рядки?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

oks111 писав:І мені порадьте, будь-ласка, роблю річну декларацію по єдиному податку ФОП 1 гр в кабінеті (F103404), ну ніяк не можу добавити стовбчики (09) види підприємницької діяльності діяльності ( у мене їх 2шт). Потрібно робити в іншій програмі і імпортувати в кабінет? Чи є якась чарівна кнопка добавити рядки?
У положенні існуючого рядка "неактивний" знайдіть у його кінці положення мишки "рука" а не "стрілочка" і натисніть праву кнопку. З'являється меню з можливістю додавання рядка. Тільки воно справа від звіту, потрібно скористатися полосою прокрутки.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Коллеги! При попытке посмотреть СТАН РОЗРАХУНКІВ, выбрасывает из Кабинета. Вхожу ещё раз, опять при такой же попытке выбрасывает.
Может быть у ДФСников появилась какая-то "заморочка", при входе туда, а я её не знаю?.#wall# #wall# #wall#


g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

Valentina писав:Коллеги! При попытке посмотреть СТАН РОЗРАХУНКІВ, выбрасывает из Кабинета. Вхожу ещё раз, опять при такой же попытке выбрасывает.
Может быть у ДФСников появилась какая-то "заморочка", при входе туда, а я её не знаю?.#wall# #wall# #wall#
сегодня все работает без сбоев #dance#

Valya0406
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 12 травня 2015, 14:42
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Valya0406 »

Valentina писав:Коллеги! При попытке посмотреть СТАН РОЗРАХУНКІВ, выбрасывает из Кабинета. Вхожу ещё раз, опять при такой же попытке выбрасывает.
Может быть у ДФСников появилась какая-то "заморочка", при входе туда, а я её не знаю?.#wall# #wall# #wall#

захожу через Оперу "Приватне вікно". Тільки так вже другий день.

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

У меня такая ж ерунда при входе в СЕА ПДВ. В Стан розрахункив и в остальные пункты меню пускает. Не понятно...

Бондаренко Ирина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 06 жовтня 2017, 09:53
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Бондаренко Ирина »

Valya0406 писав:
Valentina писав:Коллеги! При попытке посмотреть СТАН РОЗРАХУНКІВ, выбрасывает из Кабинета. Вхожу ещё раз, опять при такой же попытке выбрасывает.
Может быть у ДФСников появилась какая-то "заморочка", при входе туда, а я её не знаю?.#wall# #wall# #wall#

захожу через Оперу "Приватне вікно". Тільки так вже другий день.
Та же ситуация при входе в "просмотр отчетов"...... уже второй день...... По поводу расчетов, я думаю они меняют расчетные счета

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”