Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Тоже самое, даже первой нету квиташки

elpice
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 19 квітня 2011, 01:43
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення elpice »

ren писав:
11 травня 2021, 12:06
Я ещё 7 мая сдала отчёт по ЄСВ/ПДФО. Пришла только 1 квитанция и то сегодня я её увидела. В "Перегляді" пусто, во "Вхідних" пусто... И да, функции отправить заново, в кабинете увы нет. Ломаю голову, что делать...
я на свой страх и риск отправила уже два раза. Квитанций ноль( Боюсь,чтоб не задвоилось там все. Капец,шо делать

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

elpice писав:
11 травня 2021, 16:18
..... Капец,шо делать
Купить ПО !!!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

elpice писав:
11 травня 2021, 16:18
я на свой страх и риск отправила уже два раза. Квитанций ноль( Боюсь,чтоб не задвоилось там все. Капец,шо делать
Не задвоїться
Якщо перший звіт, який було відправлено, буде успішно прийнято, то другий і всі наступні вже податкова відшиє і напише в квитанції таке:

ПОМИЛКА: після успішного подання Розрахунку з типом "звітний" подання розрахунку з типом "звітний" або "звітний" та "довідковий" заборонено


Питання тільки в тому - чи прийнято перший звіт?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Андрей, если было бы за что купить, купила бы. Я давно сдаю через кабинет, все было гуд, просто прежде чем что-то выдумать, надо до ума довести свое ПО, а не через одно место. Для чего этот сервис создан? Для бесплатной подачи отчетов, не все могут себе позволить купить ПО. Тем более за последний год работы.

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

IRINAST писав:
11 травня 2021, 16:38
Я давно сдаю через кабинет, все было гуд, просто прежде чем что-то выдумать, надо до ума довести свое ПО, а не через одно место. Для чего этот сервис создан? Для бесплатной подачи отчетов
Як мінімум з 01.09.2020 цей сервіс працює через жіночий статевий орган. І як мені сказали податківці, які минулого тижня у нас ключі робили: "Судячи з усього, ніхто його (кабінет) допилювати не збирається." Тобто як працював через той самий орган, так і буде далі
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Capitoshechka писав:
11 травня 2021, 16:43
Як мінімум з 01.09.2020 цей сервіс працює через жіночий статевий орган. І як мені сказали податківці, які минулого тижня у нас ключі робили: "Судячи з усього, ніхто його (кабінет) допилювати не збирається." Тобто як працював через той самий орган, так і буде далі
Хм-м... :stars:
Если раньше он работал через другой орган — }І{оπ^#, а сейчас — через то, что Вы назвали, то после 01.09.2020 — это прогресс, или регресс❓ ;)
Зображення

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

IRINAST писав:
11 травня 2021, 16:38
, не все могут себе позволить купить ПО. ....
Зато начальник может позволить себе ездить на ЛЕНД-КРУЗЕРЕ.....
В стране госкомпания с убытками в 19 МИЛЛИАРДОВ гривен может позволить себе выплачивать председателю правления БОЛЬШЕ ЛИМОНА ЗАРПЛАТЫ ЕЖЕМЕСЯЧНО !!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

Capitoshechka писав:
11 травня 2021, 11:30
На вихідних людина 5разів!!! здала звіт через кабінет - квитанцій немає ще й досі. Власне кажучи, тому 5 разів і здавала, що квитанції не йдуть. Сьогодні здала повторно цей самий звіт через "нормальну програму". І отримала квитанцію, що звіт не прийнято. ПОМИЛКА: після успішного подання Розрахунку з типом "звітний" подання розрахунку з типом "звітний" або "звітний" та "довідковий" заборонено.
Тобто виходить, що звіт, який був здано через кабінет - таки прийняли. Але квитанцій ще й досі не розіслали
Можливо, ви не розуміли суть функції повторного відправлення. Я кажу з точки зору Сонати та Медка. Повторне відправлення - це відправлення того самого файлу звіту, а не подання ще одного файлу точної копії звіту.
При поданні того самого файлу, що вже був поданий, податкова зазвичай надсилає знову усі квитанції, які вже були на нього "виписані". Тобто, ви маєте нагоду отримати квитанції, які з певних причин до вас "не дісталися".
Андрій61 писав:
11 травня 2021, 16:52
IRINAST писав:
11 травня 2021, 16:38
, не все могут себе позволить купить ПО. ....
Зато начальник может позволить себе ездить на ЛЕНД-КРУЗЕРЕ.....
В стране госкомпания с убытками в 19 МИЛЛИАРДОВ гривен может позволить себе выплачивать председателю правления БОЛЬШЕ ЛИМОНА ЗАРПЛАТЫ ЕЖЕМЕСЯЧНО !!!
Пані IRINAST, зважати на істеричні воплі пана Андрій61, може і не варто, але зерно правди тут є. Програми коштують не так багато, а втратити на порушеннях у звітуванні можна значно більше. Навіть якщо у вас коронавірусний ФОП з ніякими доходами, то все-одно навряд чи немає можливості заплатити 25 грн./міс. за програму.
:?
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

SonataEvol писав:
11 травня 2021, 19:44
Навіть якщо у вас коронавірусний ФОП з ніякими доходами, то все-одно навряд чи немає можливості заплатити 25 грн./міс. за програму.
Наши граждане избалованы разными «акциями и скидками», а многие не понимают – как это платить за «ПО»?!
Вот если бы вы продавали годовой абонемент ценой «11,99», тогда – можно купить, а так 26-ть гривен в месяц для предпринимателя накладно…
В большинстве своем это «выбор» не бухгалтера, а «директора»; в таком случае, - проще своими деньгами оплатить «эту программу» нежели мудохаться с бесплатным кабинетом.
Неужели до сих пор непонятно насколько неудобны все эти «онлайн сервисы»?
Или, все же, для некоторых, эти 312-ть грн. существенная сумма?

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”