Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

звит писав:
16 вересня 2022, 18:00
Capitoshechka писав:
16 вересня 2022, 17:19
. Він нотаріус. І він користувався ключами привата для входу в різні там реєстри-кадастри.
.. насколько известно для входа в реестры нотариусам требуется ключ на защищенном носителе .. а кнедп привата разве позволял генерить кэп на защищенный носитель?
Не повірите, але в держгеокадастрі - вони працювали звичайним файловим ключем (спочатку привата, а потім тим, шо я зробив). І я це бачив на власні очі. Після того, як я зробив ключ, я спеціально попросив, щоб вони при мені зайшли туди ,куди їм було потрібно. Щоб я переконався, що все гаразд і щоб потім не було до мене ніяких претензій
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Доброго дня! Щось знову з кабінетом негаразд.Не можу зайти, пише помилка. Це тільки у мене чи ще хтось наблюдає у себе?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Симпа писав:
19 вересня 2022, 09:22
Доброго дня! Щось знову з кабінетом негаразд.Не можу зайти, пише помилка. Це тільки у мене чи ще хтось наблюдає у себе?
Зашла в 8.00 - и пока работает

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

КамЛ писав:
19 вересня 2022, 09:59
Симпа писав:
19 вересня 2022, 09:22
Доброго дня! Щось знову з кабінетом негаразд.Не можу зайти, пише помилка. Це тільки у мене чи ще хтось наблюдає у себе?
Зашла в 8.00 - и пока работает
Дякую за відповідь. Теж заробив.

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

Capitoshechka писав:
16 вересня 2022, 22:08
звит писав:
16 вересня 2022, 18:00
Capitoshechka писав:
16 вересня 2022, 17:19
. Він нотаріус. І він користувався ключами привата для входу в різні там реєстри-кадастри.
.. насколько известно для входа в реестры нотариусам требуется ключ на защищенном носителе .. а кнедп привата разве позволял генерить кэп на защищенный носитель?
Не повірите, але в держгеокадастрі - вони працювали звичайним файловим ключем (спочатку привата, а потім тим, шо я зробив). І я це бачив на власні очі. Після того, як я зробив ключ, я спеціально попросив, щоб вони при мені зайшли туди ,куди їм було потрібно. Щоб я переконався, що все гаразд і щоб потім не було до мене ніяких претензій
да, это вроде бы единственный из госреестров, куда нужно заходить с ключом на незащищенном носителе, просто потому, что они до сих пор не удосужились обновить свою систему, и реализовать чтобы она "понимала" защищенные носители.
а согласно законодательства - то везде для реестров нужен КЕП а не УЕП (кваліфікований а не удосконалений, т.е. на захищеному носії)
больше этого вашего нотариуса ни в какой реестр и не пустит с таким ключом на обычной флешке

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

звит писав:
19 вересня 2022, 11:52

да, это вроде бы единственный из госреестров, куда нужно заходить с ключом на незащищенном носителе, просто потому, что они до сих пор не удосужились обновить свою систему, и реализовать чтобы она "понимала" защищенные носители.
В НАЗК теж зроблено все через статеві органи.
Вчора звернувся один з клієнтів, у якого виникли проблеми при вході на НАЗК через токен. Почав грішити, як завжди, на ключі. Але цим самим токеном без проблем вдалося зайти на цій самій машині на CZO і в кабінет ДПС. Виникає питання: де собака здохла?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

Capitoshechka писав:
20 вересня 2022, 11:33
звит писав:
19 вересня 2022, 11:52

да, это вроде бы единственный из госреестров, куда нужно заходить с ключом на незащищенном носителе, просто потому, что они до сих пор не удосужились обновить свою систему, и реализовать чтобы она "понимала" защищенные носители.
В НАЗК теж зроблено все через статеві органи.
Вчора звернувся один з клієнтів, у якого виникли проблеми при вході на НАЗК через токен. Почав грішити, як завжди, на ключі. Але цим самим токеном без проблем вдалося зайти на цій самій машині на CZO і в кабінет ДПС. Виникає питання: де собака здохла?
если защищенный носитель считывается в этом же браузере на czo gov ua - то вопрос только к конкретному сайту, где он не считывается
тк все другие варианты типа - неверный пароль, нерабочий носитель, недействующий сертификат, сюда же обновление браузера плагин для "понимания" защищенных носителей - все не подходит, все проверилось при считывании на czo gov ua
не бывает частично неработающего КЭП, также, как и частичной беременности :D
или работает или нет, если где-то нет - вопрос конкретно к этому "где-то нет"

танnfy
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 05 жовтня 2022, 13:42

Повідомлення танnfy »

скажіть будь ласка ви з цими повідомленнями розібралися, бо в мене таке ж пише

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Доброго дня! Виписки не приходять

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Симпа писав:
10 жовтня 2022, 11:49
Доброго дня! Виписки не приходять
В мене кабінет взагалі не працює

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”