Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

Дашка писав:
24 липня 2023, 20:06
Доброго дня.Допоможіть порадою.Подовжила ключі через АЦСК Україна, тепер? зайти в кабінет не можу пише помилку Сертифікат не знайдено(51) що не так?ключ переконвертувала в KEY 6, але ніяк. :clapping:
А чому "ключ переконвертувала в KEY 6"? Заходжу в ЕК з ключами АЦСК Україна без "конвертування"...
Зображення

Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

Яков писав:
25 липня 2023, 08:00
Дашка писав:
24 липня 2023, 20:06
Доброго дня.Допоможіть порадою.Подовжила ключі через АЦСК Україна, тепер? зайти в кабінет не можу пише помилку Сертифікат не знайдено(51) що не так?ключ переконвертувала в KEY 6, але ніяк. :clapping:
А чому "ключ переконвертувала в KEY 6"? Заходжу в ЕК з ключами АЦСК Україна без "конвертування"...
Як без конвертування?
бере тільки key -6
Popen писав:
25 липня 2023, 05:27
Дашка писав:
24 липня 2023, 20:06
Доброго дня.Допоможіть порадою.Подовжила ключі через АЦСК Україна, тепер? зайти в кабінет не можу пише помилку Сертифікат не знайдено(51) що не так?ключ переконвертувала в KEY 6, але ніяк. :clapping:
А видавника ключа вірно вказуєте?
Так , беру АЦСК Україна :(
але ніяк...

Ура , зробили.
Щось в кабінеті було.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

Дашка писав:
25 липня 2023, 09:14
Яков писав:
25 липня 2023, 08:00
Дашка писав:
24 липня 2023, 20:06
Доброго дня.Допоможіть порадою.Подовжила ключі через АЦСК Україна, тепер? зайти в кабінет не можу пише помилку Сертифікат не знайдено(51) що не так?ключ переконвертувала в KEY 6, але ніяк. :clapping:
А чому "ключ переконвертувала в KEY 6"? Заходжу в ЕК з ключами АЦСК Україна без "конвертування"...
Як без конвертування?
бере тільки key -6
ні
Зображення

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 887
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Дашка писав:
24 липня 2023, 20:06
Доброго дня.Допоможіть порадою.Подовжила ключі через АЦСК Україна, тепер? зайти в кабінет не можу пише помилку Сертифікат не знайдено(51) що не так?ключ переконвертувала в KEY 6, але ніяк. :clapping:
Продовжити ключ мало. Треба ще щоб під цей ключ були зроблені сертифікати :D
Скоріш за все, у вас просто ключ був, але сертифікатів ще під нього не було.
А потім, через деякий час Вашу заявку опрацювали і все стало на свої місця
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

Все було просто, проблема виявилась у кабінеті а не в ключі :D ,мучила хлопчика з АЦСК цілу годину, а потім оп і все запрацювало.
Мабуть магнітні бурі... :mocking:

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

Підкажіть, будь ласка, як подати "ЗВЕРНЕННЯ на отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі".
Натисла в електронному кабінеті п-т меню "Індивідуальні податкові консультації", відкрилося "ЗВЕРНЕННЯ на отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі", заповнене майже всіма реквізитами, але там немає можливості прчепити файл з питанням, як це можна зробити в розділі "Листування з ДПС". І що з цим робити???

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 199 разів
Подякували: 194 рази

Повідомлення Елена_А »

Arfa писав:
27 липня 2023, 16:40
Підкажіть, будь ласка, як подати "ЗВЕРНЕННЯ на отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі".
Натисла в електронному кабінеті п-т меню "Індивідуальні податкові консультації", відкрилося "ЗВЕРНЕННЯ на отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі", заповнене майже всіма реквізитами, але там немає можливості прчепити файл з питанням, як це можна зробити в розділі "Листування з ДПС". І що з цим робити???
только что зашла в кабинет в звернення (подраздел инд.податк. консультации), скопировала ваш вопрос в окошко "Зазначення в чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації (наведення фактичних обставин)" и нажала Ctrl v - всё поместилось. Т.е. - не файл с вопросом, а вопрос в ячейку.

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

Елена_А писав:
27 липня 2023, 17:51
Arfa писав:
27 липня 2023, 16:40
Підкажіть, будь ласка, як подати "ЗВЕРНЕННЯ на отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі".
Натисла в електронному кабінеті п-т меню "Індивідуальні податкові консультації", відкрилося "ЗВЕРНЕННЯ на отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі", заповнене майже всіма реквізитами, але там немає можливості прчепити файл з питанням, як це можна зробити в розділі "Листування з ДПС". І що з цим робити???
только что зашла в кабинет в звернення (подраздел инд.податк. консультации), скопировала ваш вопрос в окошко "Зазначення в чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації (наведення фактичних обставин)" и нажала Ctrl v - всё поместилось. Т.е. - не файл с вопросом, а вопрос в ячейку.
Спасибо, попробую.

MTetiana
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 серпня 2023, 09:37
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення MTetiana »

Maslinka писав:
02 липня 2023, 00:52
Анастасія Пшенична писав:
01 червня 2023, 18:23
І прийшла біда, звідки не чекала(( Тепер взагалі не розумію, в чому момент.
Видає мені помилку ряд. 21 = рядок Усього графа 4 розділу 9 Додатку 1 тобто, у рядку з сьомого розділу звіту по ЄП (21-му, там де вказується розмір сплаченого ЄСВ) має бути внесена така ж загальна сума сплаченого ЄСВ (яка вказані у звіті по ЄСВ, у рядку Усього). І вона така ж!!! Така ж, Карл!! Чого воно матюкається тоді?((
Я сплатила ЄСВ тільки за травень (після того, як закрила ФОП). Відповідно, заповнюючи ті місяці, що до травня, я ставлю нулі у графах з сумами і 22 у графі з відсотками, а наступні - взагалі лишаю порожніми.
Не розумію, що не так...
Добрий день! Анастасія, вам вдалося подати декларацію? в мене видає ту саму помилку, але суми насправді ідентичні
ряд. 21 = рядок усього графа 4 розділу 9 додатку 1
Чи вдалося вам виправити цю помилку і як? У мене теж саме. Суми однакові ввожу, а при перевірці видає: ряд. 21 = рядок усього графа 4 розділу 9 додатку 1

eLiter
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 13 березня 2017, 17:22
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення eLiter »

Добрий день. В мене питання по створенню податкової декларацiї платника єдиного податку четвертої групи в ЕК.
В мене було подано два звітних документа: Звітний і Загальний звітний
При їх створенні в електронному кабінеті було вибрано: стан - звітний; номер однотипного документа в періоді - 1 і 2 ; номер нового звітного (уточнюючого) - 0 і 0 відповідно
Через певний час були подані уточнюючий і загальний уточнюючий
При їх створенні в електронному кабінеті було вибрано: стан - уточнюючий; номер однотипного документа в періоді - 1 і 2 ; номер нового звітного (уточнюючого) - 1
Тепер мені треба подати ще раз уточнюючий і загальний уточнюючий документи
Для їх створення в електронному кабінеті потрібно вибрати: стан - уточнюючий; номер однотипного документа в періоді - 3 і 4 ; номер нового звітного (уточнюючого) - 2 і 2 відповідно?
Чи правильно це?
Чи може хтось пояснити принципи нумерації?

P.S. коли я керувався https://tax.gov.ua/data/normativ/000/00 ... datok1.doc
Якщо в одному звітному періоді подається кілька однотипних документів, то значення цього елемента містить порядковий номер для кожного документа в цьому періоді. Перший (звітний) документ має номер 1. При формуванні електронного документа, що є новим звітним (уточнюючим) до поданого раніше (звітного) (значення елемента C_DOC_TYPE >0), нумерація в однотипних документах в періоді (значення елемента C_DOC_CNT) повинна залишатись незмінною щодо нумерації звітного документа, показники якого виправляються
, то в мене при спробі відправити висвічувало червону помилку нумерації однотипного документа в періоді.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”