Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Ldjulia писав:
Dfcbkbcf писав:
zabud0n писав:Подскажите, как бороться с кабинетом. Регистрируем НН - они висят в состоянии отправлено. Могут по нескольку дней висеть. На горячую линию звонок - "Ми їх не бачимо"... Хоть бы им повылазило!
кабинет тестовый и работает в тестовом режиме..., все что бесплатно только так -- лучшее для народа..
переходить для регистрации НН на другие более нормальные программы
Які ви можете запропонувати більш менш нормальні, але не дуже дорогі програми....
Є якась прога, за допомогою якої можна було б звітуватися, приблизно по 12-18 окремих юр особам (чи фоп)....щоб на кожного окремо не встановлювати та не купувати#blush#
слышала от знакомых, что по мелким организациям отправляют отчетность через Приват24, незнаю не пробовала у меня Медок оч удобно для регистрации налоговых и обмена с контрагентами, но и налоговых у меня достаточно много

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Dfcbkbcf писав:
Ldjulia писав:
Dfcbkbcf писав: кабинет тестовый и работает в тестовом режиме..., все что бесплатно только так -- лучшее для народа..
переходить для регистрации НН на другие более нормальные программы
Які ви можете запропонувати більш менш нормальні, але не дуже дорогі програми....
Є якась прога, за допомогою якої можна було б звітуватися, приблизно по 12-18 окремих юр особам (чи фоп)....щоб на кожного окремо не встановлювати та не купувати#blush#
слышала от знакомых, что по мелким организациям отправляют отчетность через Приват24, незнаю не пробовала у меня Медок оч удобно для регистрации налоговых и обмена с контрагентами, но и налоговых у меня достаточно много
Для великих , так потрібно медок, а для маленьких я використовую наприклад соната . Для ФОП 280 грн в рік , для юрика залежить що Вам потрібно від 326 до 650 грн. ЦЕ НЕ РЕКЛАМА !

Ldjulia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 22 лютого 2012, 04:38
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ldjulia »

opz писав:
Ldjulia писав: Є якась прога, за допомогою якої можна було б звітуватися, приблизно по 12-18 окремих юр особам (чи фоп)....щоб на кожного окремо не встановлювати та не купувати#blush#
Если вам надо бесплатно - то продолжайте пытаться отправить НН в Кабинете или в Едином окне.
А если ваша цель получение прибыли без лишних проблем - купите любую программу, которая вас устроит.
так я ж і намагаюся вияснитм, яка програма підійде під мій об"єм робіт.
"за допомогою якої можна було б звітуватися, приблизно по 12-18 окремих юр особам (чи фоп)....щоб на кожного окремо не встановлювати та не купувати"

Ldjulia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 22 лютого 2012, 04:38
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ldjulia »

Діна 1977 писав: слышала от знакомых, что по мелким организациям отправляют отчетность через Приват24, незнаю не пробовала у меня Медок оч удобно для регистрации налоговых и обмена с контрагентами, но и налоговых у меня достаточно много
Для великих , так потрібно медок, а для маленьких я використовую наприклад соната . Для ФОП 280 грн в рік , для юрика залежить що Вам потрібно від 326 до 650 грн. ЦЕ НЕ РЕКЛАМА ![/quote]

розумієте, якщо фопів з десяток та + з десяток юриків.....і на кожного сонату.....

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ldjulia писав:
Діна 1977 писав: слышала от знакомых, что по мелким организациям отправляют отчетность через Приват24, незнаю не пробовала у меня Медок оч удобно для регистрации налоговых и обмена с контрагентами, но и налоговых у меня достаточно много
Для великих , так потрібно медок, а для маленьких я використовую наприклад соната . Для ФОП 280 грн в рік , для юрика залежить що Вам потрібно від 326 до 650 грн. ЦЕ НЕ РЕКЛАМА !
розумієте, якщо фопів з десяток та + з десяток юриків.....і на кожного сонату..... [/quote]
Соната у Вас будет одна, а лицензию покупать нужно для каждого отдельно.
Скрытый текст
опять цитирование не работает нормально :(

Ldjulia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 22 лютого 2012, 04:38
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ldjulia »

а лицензию покупать нужно для каждого отдельно.
я ж про ліцензію і кажу....чималенько виходить.....

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Ldjulia писав:
Діна 1977 писав: слышала от знакомых, что по мелким организациям отправляют отчетность через Приват24, незнаю не пробовала у меня Медок оч удобно для регистрации налоговых и обмена с контрагентами, но и налоговых у меня достаточно много
Для великих , так потрібно медок, а для маленьких я використовую наприклад соната . Для ФОП 280 грн в рік , для юрика залежить що Вам потрібно від 326 до 650 грн. ЦЕ НЕ РЕКЛАМА !
розумієте, якщо фопів з десяток та + з десяток юриків.....і на кожного сонату..... [/quote] Для чого на кожного ? В мене стоїть одна програма , а фопів 12 . Є така закладка профіль організації , там вибираєте хто Вам потрібен, якщо Ви це маєте на увазі. А якщо Ви за гроші ...., то як кажуть безкоштовний сир тільки в електронному кабінеті.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Ldjulia писав: я ж про ліцензію і кажу....чималенько виходить.....
Наскільки я знаю, усі програми для звітності ліцензуються за ЄДРПОУ.
Тобто, або безкоштовні каракулі, або платити за кожне підприємство.

Перенесіть ці витрати на клієнтів)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Что-то сегодня кабинет "тянется-тянется", "крутится-крутится". Явно что-то перенастраивают наши "друзья из ДФС"#rtfm#

maryx
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 820
З нами з: 21 вересня 2011, 01:28
Дякував (ла): 261 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення maryx »

подскажите. сдала в гни в канцелярию( на бумаге) заяву перехода на единый налог. где в кабинете ее можно увидеть? и как?

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”