Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
hugo-smk
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 25 жовтня 2017, 14:54
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення hugo-smk »

hugo-smk писав:
SonataEvol писав:
hugo-smk писав:ДРФО не містить в собі ПІБ особи?
"ДРФО" зазвичай використовують у сенсі "коду ДРФО", тобто "Реєстраційного номеру облікової картки платника податків". Може ви мали на увазі сам реєстр.
hugo-smk писав:Якщо проблема була б в сертифікаті, то новий ключ її би вирішив, але ні.
Ну ви ж можете відкрити свій сертифікат ЕЦП та подивитися, чи вірно там вказано ПІБ? Це справа на дві секунди, навіщо будуєте припущення)
Взагалі, мені не зрозуміло, чому це питання так вас фруструє. Невже ви з 2007 року не могли перевірити коректність ПІБ (та інших даних) у Реєстрі?
Саме так, я про реєстр. А турбує, бо з'ясувалося тільки зараз коли не підписали заяву про приєднання.
Проблема вирішилась подачею форми 5ДР. Подавали не за місцем обліку, що викликало у податківців деяке невдоволення, але все добре і судячи з усього тепер в реєстрі інформація відновилася.

Елена2690
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 18 травня 2016, 14:09
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Елена2690 »

Добрый день!
Я не могу просмотреть отчетность и расчеты с бюджетом в кабинете. Это только у меня такая проблема и может это можно исправить? Я вижу некоторые писали об этом, с какого браузера вы заходите, чтобы все отображалось. У меня хром

Nataliia_M
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 13 травня 2018, 11:37

Повідомлення Nataliia_M »

Здравствуйте!
зашла в эл.кабинет и во входящих документах вижу
дата:11.05.2018 09:43
Назва: [D0300201] від 10.05.2018

Что это за документ?

Nataliia_M
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 13 травня 2018, 11:37

Повідомлення Nataliia_M »

если я подала налоговую декларацию непосредственно в налоговой, когда квитанция №2 должна отобразиться в эл.кабинете?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2007
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Наскільки я знаю, у кабінеті є тільки квитанції на звіти, подані в електронному вигляді.
Я так розумію, квитанцію за паперову декларацію вам повинні видати одразу.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Nataliia_M
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 13 травня 2018, 11:37

Повідомлення Nataliia_M »

SonataEvol писав:Наскільки я знаю, у кабінеті є тільки квитанції на звіти, подані в електронному вигляді.
Я так розумію, квитанцію за паперову декларацію вам повинні видати одразу.
мені тільки поставили штамп "отримано" з датою на другому примінрнику і видали його... все
ніякої квитанції не видавали! мені ще треба було кудись за нею звернутись? чи все-таки штампу про отримання достатньо?

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

Nataliia_M писав: мені тільки поставили штамп "отримано" з датою на другому примінрнику і видали його... все
ніякої квитанції не видавали! мені ще треба було кудись за нею звернутись? чи все-таки штампу про отримання достатньо?
Ну так штамп "отримано" и есть ваша квітанція. Других не выдают #g_crazy#

hugo-smk
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 25 жовтня 2017, 14:54
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення hugo-smk »

Nataliia_M писав:если я подала налоговую декларацию непосредственно в налоговой, когда квитанция №2 должна отобразиться в эл.кабинете?
Когда не подскажу, но вообще да, встречал такое, что квитанция есть в кабинете, тут видимо зависит от организации документооборота в налоговой. Зайдите через "перегляд звітності" и проверьте есть ли в приложении к отчету квитанция.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Подскажите пожалуйста , впервые сдала отчет по ЕСВ через кабмнет , отчет принят но в квитанции № 2 в подписях есть только печать , подписи директора нет , хотя я подписывала , ....... что делать , надо заново подавать??? Спасибо!

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1406
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 844 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

ylia1111 писав:Подскажите пожалуйста , впервые сдала отчет по ЕСВ через кабмнет , отчет принят но в квитанции № 2 в подписях есть только печать , подписи директора нет , хотя я подписывала , ....... что делать , надо заново подавать??? Спасибо!
Новий не потрібно здавати

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”