«M.E.Doc» ⏩ відправка звітності

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

По адресу:
https://medoc.ua/download

выложено новое 11.02.083 обновление ПО МЕДОК !
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Не знаю, в какой теме задать свой вопрос. Сдавала через Медок форму 20-0ПП. Пришла квитанция о непринятии отчета из-за неправильного кода идентификатора объекта. Исправила. Сдаю и снова отчет не принят: "Подання декількох документів з однаковим іменем файлу не допускається. Документ з іменем _______________ присутній в архіві електронних документів". Захожу в эл.кабинет, там предыдущий отчет светится красным "не принят". Как исправить или подать правильно новый?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

КамЛ писав:
24 серпня 2022, 12:36
Не знаю, в какой теме задать свой вопрос. Сдавала через Медок форму 20-0ПП. Пришла квитанция о непринятии отчета из-за неправильного кода идентификатора объекта. Исправила. Сдаю и снова отчет не принят: "Подання декількох документів з однаковим іменем файлу не допускається. Документ з іменем _______________ присутній в архіві електронних документів". Захожу в эл.кабинет, там предыдущий отчет светится красным "не принят". Как исправить или подать правильно новый?
Скопируйте непринятый отчёт (поменяется имя файла — на единицу увеличится...) и исправляйте данные, потом отправляете
Зображення

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Яков писав:
24 серпня 2022, 13:57
КамЛ писав:
24 серпня 2022, 12:36
Не знаю, в какой теме задать свой вопрос. Сдавала через Медок форму 20-0ПП. Пришла квитанция о непринятии отчета из-за неправильного кода идентификатора объекта. Исправила. Сдаю и снова отчет не принят: "Подання декількох документів з однаковим іменем файлу не допускається. Документ з іменем _______________ присутній в архіві електронних документів". Захожу в эл.кабинет, там предыдущий отчет светится красным "не принят". Как исправить или подать правильно новый?
Скопируйте непринятый отчёт (поменяется имя файла — на единицу увеличится...) и исправляйте данные, потом отправляете
Так и делала, но что-то не помогает. Может, сегодня кабинет у них глючит?

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1295
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 317 разів

Повідомлення Орлов »

КамЛ писав:
24 серпня 2022, 14:16
Может, сегодня кабинет у них глючит?
Сьогодні він не працює https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/608779.html
З повагою А.Орлов

– Коли ви вперше усвідомили, що ви бухгалтер?
– Дешева бухгалтерія дорого коштує.
- dura Lex, sed Lex (Закон суворий, але це закон)

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 192 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

Хочу через "Медок" отправить покупателю расх. накладную. Импортировала ее в "Медок", в реестр электронных документов, хочу подписать и мне без выбора предлагают подпись бухгалтера. Как выбрать подпись другого лица, на которого в программе есть сертификат?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Arfa писав:
30 серпня 2022, 15:00
Хочу через "Медок" отправить покупателю расх. накладную. Импортировала ее в "Медок", в реестр электронных документов, хочу подписать и мне без выбора предлагают подпись бухгалтера. Как выбрать подпись другого лица, на которого в программе есть сертификат?
Головне меню-Параметри системи-Підпис-Налаштувати хто підписує первинні документи
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 192 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

Asia Svetlova писав:
30 серпня 2022, 15:07
Arfa писав:
30 серпня 2022, 15:00
Хочу через "Медок" отправить покупателю расх. накладную. Импортировала ее в "Медок", в реестр электронных документов, хочу подписать и мне без выбора предлагают подпись бухгалтера. Как выбрать подпись другого лица, на которого в программе есть сертификат?
Головне меню-Параметри системи-Підпис-Налаштувати хто підписує первинні документи
К сожалению, не помогло.
Головне меню-Адміністрування-Параметри системи-Підпис.
В группе "Первинні докумети" оказывается стояло "Директор-Печетка". Я на всякий случай еще раз ввела эту же пару и сохранила. Результат тот же. Предлагает подпись бухгалтера и печать. :dash:

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Arfa писав:
30 серпня 2022, 15:41
Asia Svetlova писав:
30 серпня 2022, 15:07
Arfa писав:
30 серпня 2022, 15:00
Хочу через "Медок" отправить покупателю расх. накладную. Импортировала ее в "Медок", в реестр электронных документов, хочу подписать и мне без выбора предлагают подпись бухгалтера. Как выбрать подпись другого лица, на которого в программе есть сертификат?
Головне меню-Параметри системи-Підпис-Налаштувати хто підписує первинні документи
К сожалению, не помогло.
Головне меню-Адміністрування-Параметри системи-Підпис.
В группе "Первинні докумети" оказывается стояло "Директор-Печетка". Я на всякий случай еще раз ввела эту же пару и сохранила. Результат тот же. Предлагает подпись бухгалтера и печать. :dash:
Тоді тільки телефонувати в техпідтримку Медка
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Arfa писав:
30 серпня 2022, 15:41
Asia Svetlova писав:
30 серпня 2022, 15:07
Arfa писав:
30 серпня 2022, 15:00
Хочу через "Медок" отправить покупателю расх. накладную. Импортировала ее в "Медок", в реестр электронных документов, хочу подписать и мне без выбора предлагают подпись бухгалтера. Как выбрать подпись другого лица, на которого в программе есть сертификат?
Головне меню-Параметри системи-Підпис-Налаштувати хто підписує первинні документи
К сожалению, не помогло.
Головне меню-Адміністрування-Параметри системи-Підпис.
В группе "Первинні докумети" оказывается стояло "Директор-Печетка". Я на всякий случай еще раз ввела эту же пару и сохранила. Результат тот же. Предлагает подпись бухгалтера и печать. :dash:
В группе Вы заменили! Надо ещё кое куда залесть: Закладка "ПЕРВИЧНЫЕ ДОКУМЕНТЫ" там вторая с низу закладка "КОРЫСТУВАЦЬКИ НАЛАШТУВАННЯ КОМПЛЕКТИВ ПИДПЫСИВ" ! ЗАХОДИМ И В ПЕРЕЛИКУ ПОДПИСАНТОВ либо УДАЛЯЕМ "БУХГАЛТЕРА" , либо через зелёный плюс добовляем "ДИРЕКТОРА". Можно даже настроить "ПРИОРИТЕТ" Инструкция тут же по кнопке на клаве F1 !
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”