«M.E.Doc» ⏩ відправка звітності

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Тюша писав:
17 липня 2023, 12:45
Пожар идет по расписанию :stars:
У суботу у них була профілактика. А вчора (в неділю) я всі вхідні ПН отримав...

cahbe
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 16 березня 2022, 09:59

Повідомлення cahbe »

А кто может подсказать чё за грибы - настроил приход уведомлений с ПТАХа, приходит уведомление что контрагент надіслав вам через платформу електронного документообігу ПТАХ документ: (Від: 17.07.2023 Код документа: J1201214)
А в Медке я его не вижу, фильтр не при чём. В настройках документообигу менял сервер документооборота на ПТАХ, нажимал приём повидомлень, но ничего нового.
Что я делаю не так? Или не все документы с ПТАХа попадают в МеДок? Когда тестили мультидок всё приходило как нужно. Сейчас отсортировал доки по месяцу, смотрю там ни одного нет с "Медковым" типом документа, только по самописным публичным шаблонам. В настройках ничего на эту тему не нашёл.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1402
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

cahbe писав:
18 липня 2023, 13:49
А кто может подсказать чё за грибы - настроил приход уведомлений с ПТАХа, приходит уведомление что контрагент надіслав вам через платформу електронного документообігу ПТАХ документ: (Від: 17.07.2023 Код документа: J1201214)
А в Медке я его не вижу, фильтр не при чём. В настройках документообигу менял сервер документооборота на ПТАХ, нажимал приём повидомлень, но ничего нового.
Что я делаю не так? Или не все документы с ПТАХа попадают в МеДок? Когда тестили мультидок всё приходило как нужно. Сейчас отсортировал доки по месяцу, смотрю там ни одного нет с "Медковым" типом документа, только по самописным публичным шаблонам. В настройках ничего на эту тему не нашёл.
Мені приходить ПТАХ на елпошту, і там дивлюся і підписую і нормально

Женя23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 червня 2023, 17:51
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Женя23 »

Доброго дня, сьогодні вигружав податкові накладні з медка в 1с, вибило світло, і не вигрузилися всі, десь половина пропала, а їх дуже багато, підкажіть будь ласка, а якщо вигрузити їх всіх знову, вони напевно задвояться?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Женя23 писав:
18 липня 2023, 17:32
Доброго дня, сьогодні вигружав податкові накладні з медка в 1с, вибило світло, і не вигрузилися всі, десь половина пропала, а їх дуже багато, підкажіть будь ласка, а якщо вигрузити їх всіх знову, вони напевно задвояться?
Не думаю.
А задвояться - повидаляєте лишні

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

Женя23 писав:
18 липня 2023, 17:32
Доброго дня, сьогодні вигружав податкові накладні з медка в 1с, вибило світло, і не вигрузилися всі, десь половина пропала, а їх дуже багато, підкажіть будь ласка, а якщо вигрузити їх всіх знову, вони напевно задвояться?
Обычно они задваиваются (повторно пошлите, как вам советовали), ток сразу в корзину двойников. У моей знакомой слетели даже не НН, а электронные накладные - она позвонила в медок свой и они прислали ей отчёты и документы. У меня в птн вся статистика и запиты зависли из-за света, пришли задвоенные, а отчеты нормально.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Елена_А писав:
18 липня 2023, 20:01
Женя23 писав:
18 липня 2023, 17:32
Доброго дня, сьогодні вигружав податкові накладні з медка в 1с, вибило світло, і не вигрузилися всі, десь половина пропала, а їх дуже багато, підкажіть будь ласка, а якщо вигрузити їх всіх знову, вони напевно задвояться?
Обычно они задваиваются (повторно пошлите, как вам советовали), ток сразу в корзину двойников. У моей знакомой слетели даже не НН, а электронные накладные - она позвонила в медок свой и они прислали ей отчёты и документы. У меня в птн вся статистика и запиты зависли из-за света, пришли задвоенные, а отчеты нормально.
Я взагалі із переносом із програми звітності в бух.програму не заморочуюсь. Є перша подія, є зареєстрована пн, на основі першої події вводжу вхідну пн, її номер та дату реєстрації. А якщо пн невірна, не дай бог, то навіщо їі і вводить. А із тим переносом як почнеш вибирать договір, документ-підставу… так само роблю і з випискою банку, мені ТАК зручніше із своїм обсягом операцій.

Женя23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 червня 2023, 17:51
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Женя23 »

Nelli-Nelli писав:
19 липня 2023, 18:24
Елена_А писав:
18 липня 2023, 20:01
Женя23 писав:
18 липня 2023, 17:32
Доброго дня, сьогодні вигружав податкові накладні з медка в 1с, вибило світло, і не вигрузилися всі, десь половина пропала, а їх дуже багато, підкажіть будь ласка, а якщо вигрузити їх всіх знову, вони напевно задвояться?
Обычно они задваиваются (повторно пошлите, как вам советовали), ток сразу в корзину двойников. У моей знакомой слетели даже не НН, а электронные накладные - она позвонила в медок свой и они прислали ей отчёты и документы. У меня в птн вся статистика и запиты зависли из-за света, пришли задвоенные, а отчеты нормально.
Я взагалі із переносом із програми звітності в бух.програму не заморочуюсь. Є перша подія, є зареєстрована пн, на основі першої події вводжу вхідну пн, її номер та дату реєстрації. А якщо пн невірна, не дай бог, то навіщо їі і вводить. А із тим переносом як почнеш вибирать договір, документ-підставу… так само роблю і з випискою банку, мені ТАК зручніше із своїм обсягом операцій.
Тепер і я так думаю, але податкових 500 штук, краще буду клацати і вибирати договір.....

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Доброго дня! А що чути про е-ТТН з 01.08.2023? Вводяться чи ні?

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Симпа писав:
20 липня 2023, 16:18
Доброго дня! А що чути про е-ТТН з 01.08.2023? Вводяться чи ні?
Вот Вам информация:
https://medoc.ua/page/ettn
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”