Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

нива писав:
Tasa писав:
нива писав:Подскажите, пож-та, как "затянуть" в Электр. кабинет отчет в xml.
Не бачила таку функцію.... Робила через віконце "введення звітності"...
Вот и я найти не могу.#blush# . У меня несколько ФОПов , не хочеться додаток 5 набирать вручную.
введення звітності- обираєте потрібний звіт- відкриваєте- вгорі віконце "завантажити"


malser
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 10 січня 2017, 16:41
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення malser »

Подскажите как в кабинете исправить отчет (додаток 5). Отчет сдан и получена квитанция №2. Но я обнаружил ошибку(в одном из додатков опечатка в фамилии 1 буква). Как исправить?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8524
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6493 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nadiy писав:введення звітності- обираєте потрібний звіт- відкриваєте- вгорі віконце "завантажити"
Дякую Надіє) Але в упор не бачу віконця вгорі "завантажити"...Буду дивитись завтра, мабуть перепрацювала після свят #g_hospita

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Nadiy писав:
нива писав:
Tasa писав: Не бачила таку функцію.... Робила через віконце "введення звітності"...
Вот и я найти не могу.#blush# . У меня несколько ФОПов , не хочеться додаток 5 набирать вручную.
введення звітності- обираєте потрібний звіт- відкриваєте- вгорі віконце "завантажити"
Все получилось. Огромное спасибо за помощь. Сама бы я не догадалась

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

malser писав:Подскажите как в кабинете исправить отчет (додаток 5). Отчет сдан и получена квитанция №2. Но я обнаружил ошибку(в одном из додатков опечатка в фамилии 1 буква). Как исправить?
Подаете еще раз этот же отчет, но без ошибок.

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Tasa писав:
Nadiy писав:введення звітності- обираєте потрібний звіт- відкриваєте- вгорі віконце "завантажити"
Дякую Надіє) Але в упор не бачу віконця вгорі "завантажити"...Буду дивитись завтра, мабуть перепрацювала після свят #g_hospita
Кнопка "завантажити" находится в открытом пустом отчете, в котором Вы должны заполнять поля вручную. Только не заполняете поля, а нажимаете "завантажити".

Бухгалтер111
Гений
Гений
Повідомлень: 352
З нами з: 28 січня 2015, 14:59
Дякував (ла): 276 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Бухгалтер111 »

Посоветуйте пож. что делать если при входе в Электронный кабинет (первый раз) написано "неверный пароль или ключ пошгодженый"

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Бухгалтер111 писав:Посоветуйте пож. что делать если при входе в Электронный кабинет (первый раз) написано "неверный пароль или ключ пошгодженый"

какими ключами пользуетесь, правильный ли ключ выбираете?

malser
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 10 січня 2017, 16:41
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення malser »

нива писав:
malser писав:Подскажите как в кабинете исправить отчет (додаток 5). Отчет сдан и получена квитанция №2. Но я обнаружил ошибку(в одном из додатков опечатка в фамилии 1 буква). Как исправить?
Подаете еще раз этот же отчет, но без ошибок.
В кабинете в "Перегляді звітності" висит мой исправленный отчет, обработанный ПФУ под номером хххххх8729. К нему прилеплена квитанция №2 с сообщением что пакет не прийнято, регистрационный номер хххххх8675. Правильный и исправленный отчет посылал в один день с разницей в 1 час. То что мне делать ? Ждать новую квитанцию № 2 с правильным рег номером. (прошло уже два дня) или подавать отчет заново?

Ladydann
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 05 січня 2016, 14:40
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Ladydann »

Добрый день! Не могу войти в кабинет, пишет "Помилка авторизації користувача Сертифікат не чинний (при перевірці за протоколом OCSP)". Что делать?

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”