Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

Nadiy писав:
Нина1801 писав:
Вика23 писав: так ВАМ же в разные ГНИ подавать нужно. Значит, разные декларации и к ним по одному додатку №6.
У нас одна налоговая районного масштаба,эти коды КОАТУУ относятся к разным селам одного и того же района.Всегда формировала эту декларацию без проблем.В связи с новой формой появилась проблема и именно в кабинете.В фри-звите додатков сколько хочешь можно сделать,но нельзя через бесплатную Сонату отправить.В прошлом месяце и в кабинете можно было формировать нужное количество додатков,а в этом-УВЫ!!!Третий день мучаюсь и без толку.ПОМОГИТЕ!!!
https://yadi.sk/i/BMOAS7gD38nymF
Я це все розумію,та в мене в додатках висвічується три позиції:F0296005;J0295005;J0296005 і все більше немає нічого.Розшифровка цих додатків йде не вниз,а вверх,де тільки їх три і вміщуються.Хочу сказати,що це великий дурдом!!!

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Нина1801 писав:
Nadiy писав:
Нина1801 писав: У нас одна налоговая районного масштаба,эти коды КОАТУУ относятся к разным селам одного и того же района.Всегда формировала эту декларацию без проблем.В связи с новой формой появилась проблема и именно в кабинете.В фри-звите додатков сколько хочешь можно сделать,но нельзя через бесплатную Сонату отправить.В прошлом месяце и в кабинете можно было формировать нужное количество додатков,а в этом-УВЫ!!!Третий день мучаюсь и без толку.ПОМОГИТЕ!!!
https://yadi.sk/i/BMOAS7gD38nymF
Я це все розумію,та в мене в додатках висвічується три позиції:F0296005;J0295005;J0296005 і все більше немає нічого.Розшифровка цих додатків йде не вниз,а вверх,де тільки їх три і вміщуються.Хочу сказати,що це великий дурдом!!!
я думаю проблема в браузері через який заходите в кабінет, спробуйте зайти через інші


Каттеина
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 20 листопада 2012, 02:34
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Каттеина »

Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров'я!

Любі мої, підкажіть, може хто з таким зустрічався. В електронному кабінеті платника по формі 1-ДФ написано містить помилки, здавала через сонату, у квитанції 2 у графі помилки пусто.
Що робити??? Я якщо чесно у шаленій паніці, випила купу заспокійливого, хоч второпала, що може наше товариство зможе допомогти порадою.

Морской
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 28 грудня 2015, 02:14
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Морской »

Гоша писав: В кабинете вижу начисленную сумму ЄСВ из отчета
Не подскажите, где в кабинете видно начисленные суммы ЕСВ? Немогу найти.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Морской писав:
Гоша писав: В кабинете вижу начисленную сумму ЄСВ из отчета
Не подскажите, где в кабинете видно начисленные суммы ЕСВ? Немогу найти.
"Розрахунки з бюджетом"

Морской
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 28 грудня 2015, 02:14
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Морской »

Popen писав:"Розрахунки з бюджетом"
Аааа #rolf#
Я уже был подумал что речь идет о информации по л/с в ПФ #smile3#


Не подскажите?

1. В "електронному кабінеті платника" можно нормально сдать отчеты пустышки за 2016 год, "декларацию про майновый стан і доходи (для фоп)" и "додаток 5 таблица 1"?

2. Кроме кабинета платныка, с помощью каких программ можно бесплатно сдать отчеты-пустышки за 2016,"декларацию про майновый стан і доходи (для фоп)" и "додаток 5 таблица 1"?

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

Nadiy писав:
Нина1801 писав:
Я це все розумію,та в мене в додатках висвічується три позиції:F0296005;J0295005;J0296005 і все більше немає нічого.Розшифровка цих додатків йде не вниз,а вверх,де тільки їх три і вміщуються.Хочу сказати,що це великий дурдом!!!
я думаю проблема в браузері через який заходите в кабінет, спробуйте зайти через інші
Заходила через різні браузери,підсумок один-формується один додаток 6,а в розшифровці додатків-його немає.В понеділок піду в податкову вирішувати проблему.

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Каттеина писав:Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров'я!

Любі мої, підкажіть, може хто з таким зустрічався. В електронному кабінеті платника по формі 1-ДФ написано містить помилки, здавала через сонату, у квитанції 2 у графі помилки пусто.
Що робити??? Я якщо чесно у шаленій паніці, випила купу заспокійливого, хоч второпала, що може наше товариство зможе допомогти порадою.
У меня тоже возле 1-дф, который сдавала в ручном режиме, стоит , что с ошибками. У меня там один директор, инн пять раз сверила, последующие разы сдавала точно такой же отчет, но в кабинете они отражаются, что без ошибок. Возможно -это просто сбой их программы проверки отчетов......

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6485 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Sniper писав:
Каттеина писав:Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров'я!

Любі мої, підкажіть, може хто з таким зустрічався. В електронному кабінеті платника по формі 1-ДФ написано містить помилки, здавала через сонату, у квитанції 2 у графі помилки пусто.
Що робити??? Я якщо чесно у шаленій паніці, випила купу заспокійливого, хоч второпала, що може наше товариство зможе допомогти порадою.
У меня тоже возле 1-дф, который сдавала в ручном режиме, стоит , что с ошибками. У меня там один директор, инн пять раз сверила, последующие разы сдавала точно такой же отчет, но в кабинете они отражаются, что без ошибок. Возможно -это просто сбой их программы проверки отчетов......
Про 1 ДФ раніше теж саме писали колеги - що пище про якісь помилки... Тому орієнтуйтесь на кв.2 - який саме текст в ній написано..

Каттеина
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 20 листопада 2012, 02:34
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Каттеина »

Справа в тому, що всі звіти здавалися через електронну пошту. Вручну жодного немає. Я просто думаю, може справа в тому, що фоп я в строці із військовим збором не вказувала?

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”