Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів

Подання звітності в електронному вигляді
Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Popen писав:
09 серпня 2023, 18:09
Capitoshechka писав:
09 серпня 2023, 16:34
...(в т.ч. і через податкове ЄДИНЕ ВІКНО)...
А шо, через це Вікно можна відправляти звіти ??? :o
Можна. Якщо трохи помахатися і прикласти руки й голову. Але, відверто кажучи, воно того не варте.
Я просто захоті вперевірити: хто кого переможе-я їх чи вони мене? В мене вийшло. Що хотів зробити - те й зробив.

А Ви хіба не вкурсі? Ви його взагалі відкривали хоч? )))
Бачили вгорі меню "ЗВІТИ ТА КВИТАНЦІЇ"? Як Ви думаєте - нахіба воно там треба? Або розділи КРИПТОБІБЛІОТЕКА і СЕРТИФІКАТИ в налаштуваннях?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

Подсмотрела у кого-то на ютубе про новые ключи, помогло:
1. Заходим с новыми ключами, делаем Запит о задолженности, как обычно. Приходит квитанция - непринято.
2. Подаём второй раз, всё принимается.
Проверила на трех фирмах

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

SonataEvol писав:
27 червня 2023, 10:38
ДПС закрила можливість завантажувати сертифікати при пошуку за ЄДРПОУ - певно, так вони рятуються від москалів)
Але можна завантажити сертифікат, якщо зробити пошук по ДРФО кожної особи. Печатку, при цьому, скачати неможливо ніяк.
А я оце хотіла питати - чи не бачу вже зовсім ( чи зникла кнопочка скачати :(
Я раніше скачувала, підтягувала в контрагенти Медок - і тоді могла відправляти доки контрагенту податкові/видаткові ... Тепер ніяк (

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Tasa писав:
29 серпня 2023, 11:03
SonataEvol писав:
27 червня 2023, 10:38
ДПС закрила можливість завантажувати сертифікати при пошуку за ЄДРПОУ - певно, так вони рятуються від москалів)
Але можна завантажити сертифікат, якщо зробити пошук по ДРФО кожної особи. Печатку, при цьому, скачати неможливо ніяк.
А я оце хотіла питати - чи не бачу вже зовсім ( чи зникла кнопочка скачати :(
Я раніше скачувала, підтягувала в контрагенти Медок - і тоді могла відправляти доки контрагенту податкові/видаткові ... Тепер ніяк (
Позвоните своему поставщику МЕДОКа. Если у Вас интернет мощный - он расскажет как сейчас подтянуть.......
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

А без "мощного" інтернету не вийде розповісти?))
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Лен4ік
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 14 грудня 2017, 15:06
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Лен4ік »

Добрий день, підприємство для медка використовує ключі ЦСК "Україна". Вчора подавали у банк фінансову звітність через Приват24, а сьогодні через медок не вдається подати Запит щодо стану розрахунків з бюджетом - помилка: "Блок даних. Невірний підпис - необхідно підтвердити право підпису - особа...Інформація - діючий "Перший Документ" присутній: надісланий 15.11.2023...Інформація - сертифікат керівника із діючого "Першого Документу" є чинним видавець: 'КНЕДП АЦСК АТ КБ "ПРИВАТБАНК"' ". Ключі ЦСК "Україна" досі дійсні, підкажіть, які подальші дії?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1070
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 577 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Лен4ік писав:
16 листопада 2023, 17:02
Добрий день, підприємство для медка використовує ключі ЦСК "Україна". Вчора подавали у банк фінансову звітність через Приват24, а сьогодні через медок не вдається подати Запит щодо стану розрахунків з бюджетом - помилка: "Блок даних. Невірний підпис - необхідно підтвердити право підпису - особа...Інформація - діючий "Перший Документ" присутній: надісланий 15.11.2023...Інформація - сертифікат керівника із діючого "Першого Документу" є чинним видавець: 'КНЕДП АЦСК АТ КБ "ПРИВАТБАНК"' ". Ключі ЦСК "Україна" досі дійсні, підкажіть, які подальші дії?
Я звонила в АЦСК Україна, со мной пошагово делали, как удалить в налоговой базе ключ КНЕДП АЦСК АТ КБ "ПРИВАТБАНК"' и опять активировать ключ АЦСК Украина. Горячая линия налоговой отморозилась: "Быть такого не может, если вы не подавали ничего на изменение ключа". Ну может кто-то еще что конкретное подскажет

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

YuliyaDol писав:
17 листопада 2023, 10:03
Горячая линия налоговой отморозилась: "Быть такого не может, если вы не подавали ничего на изменение ключа"
Телефоністи податкової не розбираються у технічних питання, це факт. Інакше, вони би знали, що "зміна ключа" відбувається автоматично при поданні звітності з новим ключем.

Треба подавати Повідомлення, підписане одним та іншим ключем. Конкретніше вам розповість тех. підтримка вашої програми.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1070
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 577 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

SonataEvol писав:
22 листопада 2023, 11:19
YuliyaDol писав:
17 листопада 2023, 10:03
Горячая линия налоговой отморозилась: "Быть такого не может, если вы не подавали ничего на изменение ключа"
Телефоністи податкової не розбираються у технічних питання, це факт. Інакше, вони би знали, що "зміна ключа" відбувається автоматично при поданні звітності з новим ключем.

Треба подавати Повідомлення, підписане одним та іншим ключем. Конкретніше вам розповість тех. підтримка вашої програми.
Це мабуть відповідь для Лен4ік . Щодо моєї минулої проблеми, то скажу я Вам, що і тех. підтримка моєї програми, на той час то був Медок, теж сказали, що не знають, що робити :cry: . Та порадили звертатись до тех.підтримки АЦСК

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

YuliyaDol писав:
22 листопада 2023, 16:41
Це мабуть відповідь для Лен4ік . Щодо моєї минулої проблеми, то скажу я Вам, що і тех. підтримка моєї програми, на той час то був Медок, теж сказали, що не знають, що робити :cry: . Та порадили звертатись до тех.підтримки АЦСК
Останнім часом досить часто спостерігаю таку проблему з приватом, коли податкова автоматично підхоплює приватівські ключі, якщо ними подаєш якийсь документ. Хоча, при цьому, попередні ключі іншого АЦСК, якими подавалася звітність до цього - залишаються активними. Бували випадки, коли ФОП додавав собі КВЕДи (а бух про це ні сном, ні духом) і після підписання приватівським ключем податкова автоматично переключалася на нього. Те саме було, коли мутили з ПРРО з приватом. А коли бухгалтер починала подавати звітність старим ключем, податкова відписувалася що тепер у вас діє перший документ, підписаний приватом.
Виникає просте питання: а чому податова не написала таке саме, коли приватівським ключем починали щось подавати?
Коротше кажучи - щось там нечисто.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”