«СОНАТА» ❤️️ просте та доступне подання електронної звітності

Подання звітності в електронному вигляді
cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

звит писав:я в Сонате формирую НДС отчет + додатки на основании или реестра выданных НН , или на основании самих выданных/полученных НН из сонаты (в настройках сонаты можно выбирать на основании чего делать консолидацию данных - два варианта).
только это называется не "как в медке"
Это сделано в сонате, я думаю потому что так удобно пользователю, а не потому что "в медке оно есть" - сделали возможность формировать отчетность по ндс на основании выданных/полученных НН (реестру НН)
медок не есть эталон никому и "как в медке" клиенты медка этой фразой пусть общаются меж собой, меня как пользователя сонаты такая фраза "а вот в медке" просто раздражает ... соната как минимум не хуже медка, а по фин вопросу так раза в три впереди (для акцизников вообще за мед до 5 000 в год накручивается если полный пакет)
Знаете, я когда-то работала в БЭСТ, а на новом предприятии пришлось перейти на 1-С. И точно так же задавала вопросы,сравнивая со своей предыдущей программой. Ваше цель: ответить на вопрос или обос**ть МЕДок? Иногда просто противны ваши склоки.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

звит писав:я в Сонате формирую НДС отчет + додатки на основании или реестра выданных НН , или на основании самих выданных/полученных НН из сонаты (в настройках сонаты можно выбирать на основании чего делать консолидацию данных - два варианта).
только это называется не "как в медке"
Это сделано в сонате, я думаю потому что так удобно пользователю, а не потому что "в медке оно есть" - сделали возможность формировать отчетность по ндс на основании выданных/полученных НН (реестру НН)
медок не есть эталон никому и "как в медке" клиенты медка этой фразой пусть общаются меж собой, меня как пользователя сонаты такая фраза "а вот в медке" просто раздражает ... соната как минимум не хуже медка, а по фин вопросу так раза в три впереди (для акцизников вообще за мед до 5 000 в год накручивается если полный пакет)
Благодарю за разъяснение!

Но!!!! Есть у меня Медок и я знаю как в нем работать, как формировать отчеты, обмениваться РК "-" Поэтому и в вопросах я ссылаюсь на возможности этой программы!
А какая лучше - "на вкус и цвет товарищей......"
Поработаю - сделаю вывод
#hi#

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2004
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Aj писав:Присутствует ли возможность формировать отчетность по НДС на основании выданных/полученных НН (реестру НН), как в Медке?
Так. Причому, як на основі самих накладних, так і на основі зведеного реєстру (куди можна додати будь-які ПН, яких за якихось причин немає у Сонаті). Вибір варіанту - за бажанням користувача.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

cometa писав: Ваше цель: ответить на вопрос или обос**ть МЕДок?
и то и другое) я считаю что в предыдущем посте успешно справился с заданием - и Вам ответил и на медок слегка покакал)
ну не люблю я медок . .в том числе и за вот такие недавние пакращення типа - а вот нежданчик - "купи ка очередной модуль"

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Уважаемые знатоки Сонаты!!!! Возник вопрос по отчету ЕСВ (дод. 4), а именно
ПОЧЕМУ#wall# первый лист таблицы 1 нумеруется вторым, а таблица 6- третьим??!! И почему в перечне таблиц отчета (строка) - кол-во листов табл. 1 один лист. Ну если кол-во можно исправить руками, то нумерация листов - не меняется. Возможно делаю что-то не так#blush# .... Подскажите, покажите?
Благодарю!
#curtsey#

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

звит писав:
cometa писав: Ваше цель: ответить на вопрос или обос**ть МЕДок?
и то и другое) я считаю что в предыдущем посте успешно справился с заданием - и Вам ответил и на медок слегка покакал)
ну не люблю я медок . .в том числе и за вот такие недавние пакращення типа - а вот нежданчик - "купи ка очередной модуль"
Если у Вас задание "на медок слегка покакал", тогда понятно. Есть тема про рекламу и коммерческие предложения. Там и ка***те. Не очень хочется искать ответы на свои вопросы в потоках дер**а.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2004
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Aj писав:ПОЧЕМУ#wall# первый лист таблицы 1 нумеруется вторым, а таблица 6- третьим??!!
Тому що перелік - це теж аркуш звіту, і саме він є першим.
Aj писав:И почему в перечне таблиц отчета (строка) - кол-во листов табл. 1 один лист.
Тому що в електронному вигляді таблиця 1 має 1 аркуш.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

когда в Сонате изменятся названия ДФС на новые?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2004
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Яка саме назва некоректна?
ДПІ можуть змінюватися швидше, ніж ми за ними слідкуємо, тому завжди є шанс некоректної назви.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2004
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Вийшла нова версія програми "Соната" - 0.18.4 #hi#

Додано:

* Звіти до Держстату - нова форма звіту 37-сг (S2703007).
* Логіка звітів до Держстату - перевірка та розрахунок до нової форми звіту 37-сг (S2703007).
* Експорт у PDF для Держстату - шаблон для експорту або друку нової форми звіту 37-сг (S2703007) у PDF-форматі.

Виправлено:

* Логіка 24-сг - помилки у перевірці та розрахунку звіту S2702410.
* Імпорт з ДБФ - некоректний текст ПІБ у деяких випадках при імпорті даних у ЄСВ з DBF-файлу.
* Бланк J1702601 - виправлено помилки та невідповідності на бланку витягу J1702601.
* Логіка уточнюючого ПДВ - при консолідації уточнюючого розрахунку з ПДВ дані переносилися з декларації за відповідний звітний період замість періоду, що уточнюється.
* Помилка додавання аркуша у ЄСВ - помилка "Ця таблиця моде мати тільки один аркуш" у звітах ЄСВ при спробі додати аркуш, навіть за їх повної відсутності у таблиці.
* Помилка заголовку ЄСВ - помилка "...в документі вказано ЄДРПОУ (), що не співпадає з ЄДРПОУ у транспортному заголовку..." у квитанції на звіт ЄСВ у деяких випадках.
* Логіка земельної декларації - некоректне розбиття суми по місяцям рядка 3 розділу ІІІ декларації зі сплати за землю (J/F0602005) у випадку, коли заповнено рядок "починаючи з".

Посилання для завантаження
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”