«СОНАТА» ❤️️ просте та доступне подання електронної звітності

Подання звітності в електронному вигляді
IrinD
Гений
Гений
Повідомлень: 334
З нами з: 21 січня 2015, 19:41
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 95 разів

Повідомлення IrinD »

111ромашка писав:Добрый день подскажите пожалуйста чтобы работать в бесплатной сонате я могу купить ключи например в медке. Или где я могу купить??
Оформите в налоговой бесплатные ключи

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

111ромашка писав:Добрый день подскажите пожалуйста чтобы работать в бесплатной сонате я могу купить ключи например в медке. Или где я могу купить??
как раз в медке и не покупайте!
оформите/купите любые ключи нормального формата кеу-6 , а не конвертированные медоукраины непонятного формата. медоключи 50 на 50 будут или не будут после конвертации работать в сонате, зависит от того как их в чудомедоцентре сделают

111ромашка
Гений
Гений
Повідомлень: 455
З нами з: 13 липня 2011, 02:14
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення 111ромашка »

звит писав:
111ромашка писав:Добрый день подскажите пожалуйста чтобы работать в бесплатной сонате я могу купить ключи например в медке. Или где я могу купить??
как раз в медке и не покупайте!
оформите/купите любые ключи нормального формата кеу-6 , а не конвертированные медоукраины непонятного формата. медоключи 50 на 50 будут или не будут после конвертации работать в сонате, зависит от того как их в чудомедоцентре сделают
за бесплатными очередь и не все чепешники хотят стоять. Готовы купить где посоветуете??

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

111ромашка писав:
звит писав:
111ромашка писав:Добрый день подскажите пожалуйста чтобы работать в бесплатной сонате я могу купить ключи например в медке. Или где я могу купить??
как раз в медке и не покупайте!
оформите/купите любые ключи нормального формата кеу-6 , а не конвертированные медоукраины непонятного формата. медоключи 50 на 50 будут или не будут после конвертации работать в сонате, зависит от того как их в чудомедоцентре сделают
за бесплатными очередь и не все чепешники хотят стоять. Готовы купить где посоветуете??
в стране из платных есть основных 3-4 ацск, где без проблем можно оформить эцп, один из них медукраина оставляем мимо тк нужны ключи кеу-6

если вам для сонаты - смотрите что сама соната рекомендует: http://sonata.biz.ua/help/mozhlyvosti_sonaty.html

підтримка електронних ключів різних центрів сертифікації (АЦСК ТОВ "Ключові системи", АЦСК ІДД ДФС, АЦСК "Masterkey", АЦСК "Україна", АЦСК ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції);

я так понимаю что у них АЦСК ТОВ "Ключові системи" для сонаты а-ля ацск украина для медка тк даже в программе соната есть ссылка на этот центр
ну в любом случае каждый решает по своему - смотрите выбирайте сами

111ромашка
Гений
Гений
Повідомлень: 455
З нами з: 13 липня 2011, 02:14
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення 111ромашка »

звит писав:
111ромашка писав:
звит писав: как раз в медке и не покупайте!
оформите/купите любые ключи нормального формата кеу-6 , а не конвертированные медоукраины непонятного формата. медоключи 50 на 50 будут или не будут после конвертации работать в сонате, зависит от того как их в чудомедоцентре сделают
за бесплатными очередь и не все чепешники хотят стоять. Готовы купить где посоветуете??
в стране из платных есть основных 3-4 ацск, где без проблем можно оформить эцп, один из них медукраина оставляем мимо тк нужны ключи кеу-6

если вам для сонаты - смотрите что сама соната рекомендует: http://sonata.biz.ua/help/mozhlyvosti_sonaty.html

підтримка електронних ключів різних центрів сертифікації (АЦСК ТОВ "Ключові системи", АЦСК ІДД ДФС, АЦСК "Masterkey", АЦСК "Україна", АЦСК ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції);

я так понимаю что у них АЦСК ТОВ "Ключові системи" для сонаты а-ля ацск украина для медка тк даже в программе соната есть ссылка на этот центр
ну в любом случае каждый решает по своему - смотрите выбирайте сами

Так где можно купить в Харькове??

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2007
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

http://ksystems.com.ua/regionalni-predstavnictva/
Прокрутіть трохи вниз та натисніть "Харків" - там є усі контакти.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Nimfea
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 08 березня 2013, 11:26
Дякував (ла): 211 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення Nimfea »

Пожалуйста подскажите последовательность #wall# #rtfm#
Получила сегодня новые ключи в налоговой и подала им "Заява про зміну статусу посилиного сертифікату відкритого ключа" т.к. досрочно меняю - директор и печать. Мне нужно завантажити новые сертификаты и подгрузить новые ключи, отправить договор в налоговую, а потом карточку приеднання для ЕСВ? Правильно или нет, подскажите, плиз #thank2# Демо версия #thank2#

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1406
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 844 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

доброго дня !Підкажіть будь-ласка в мене соната ліцензійна ,накладні втягнув за листопад в сонату і видані і отримані ,а сформувати дод5 J02151 до деки ПДВ не получаэться даэ повідомлення У профілі відсутній реєстр виданих та отриманих ПН за звітний період, з якого можна консолідувати дані.

Можливо, вам треба обрати інше джерело консолідації (безпосередньо накладні) у налаштуваннях програми (Меню -> Налаштування -> Документи -> Консолідація у звітах з ПДВ),що мені робити?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2007
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Nimfea писав:Пожалуйста подскажите последовательность #wall# #rtfm#
Получила сегодня новые ключи в налоговой и подала им "Заява про зміну статусу посилиного сертифікату відкритого ключа" т.к. досрочно меняю - директор и печать. Мне нужно завантажити новые сертификаты и подгрузить новые ключи, отправить договор в налоговую, а потом карточку приеднання для ЕСВ? Правильно или нет, подскажите, плиз #thank2# Демо версия #thank2#
1. Переконатися, що старі ключі вже скасовані (якщо нові та старі - безкоштовні від ДФС, то можна вважати, що переконалися).
2. Встановити у Сонату нові ключі.
3. Створити, підписати та відправити Договір.
4. Чекати квитанції №2 на Договір.
Карта для ПФУ вже не потрібна, можна з одним тільки Договором подавати ЄСВ.
zoltan писав:доброго дня !Підкажіть будь-ласка в мене соната ліцензійна ,накладні втягнув за листопад в сонату і видані і отримані ,а сформувати дод5 J02151 до деки ПДВ не получаэться даэ повідомлення У профілі відсутній реєстр виданих та отриманих ПН за звітний період, з якого можна консолідувати дані.
Можливо, вам треба обрати інше джерело консолідації (безпосередньо накладні) у налаштуваннях програми (Меню -> Налаштування -> Документи -> Консолідація у звітах з ПДВ),що мені робити?
Перейдіть до "Меню - Налаштування - Документи" та оберіть "Консолідація у звітах з ПДВ - Безпосередньо з самих накладних". Збережіть зміни (можна також перезапустити Сонату) і спробуйте консолідацію знову.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Скажіть будь ласка, витяги і податкові щось уже з прошлої п'ятниці не йдуть. Висить постійно доставлено. Податкові реєструються, звіти теж прийнято, а витяги висять. Це тільки у мене чи у всіх? Працюю у Сонаті.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”