Система документооборота между контрагентами

Подання звітності в електронному вигляді
elenasokol
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 18 січня 2016, 13:48
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення elenasokol »

Tyler писав:
elenasokol писав:увидели, что ребята из юртеха ответили и
решилии тоже отписаться. Вам привет и спасибо из измаила!) автору для информации, уже давно пользуемся арт офисом между своими компаниями и с крупными дилерами. Очень довольны, но намуились в начале, не все так просто.. Но если готовы к переходу и отказу от бумаги, то офис - это хороший вариант. Долго выбирали, намучились и с бухгалтерией и с договорами.. И оно того стоило))
какой примерный % среди документов у вас проходит в электронной форме?
да практически все кроме кадровой и пары консерв среди посредников

elenasokol
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 18 січня 2016, 13:48
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення elenasokol »

SonataEvol писав:Проблема у тому, що на даний момент не існує стандартів електронного документообігу (ЕДО) в Україні, тому кожна програма впроваджує свій. Це призводить до того, що яке б популярне ПО ви не обрали, все-одно багато ваших контрагентів (якщо ви досить комунікаційне підприємство) не зможе проводити з вами ЕДО, тому що використовують іншу програму. Тому і ефективність цього впровадження не буде такою високою, як можна сподіватися.
с больной головы на здоровую
.. Человек с конкретными вопросами, а вы со своими проблемами! Первое слово даже 'проблема';)) Да и о чем вы? Какие стандарты еще нужны? Есть 4145, есть рса, есть моб.идентификация. Каждый пляшет тай как хочет. Вот у вас самих есть эдо? Или вы в роли мудрого филина))?#wink#

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

elenasokol писав: Человек с конкретными вопросами, а вы со своими проблемами! Первое слово даже 'проблема';))
Проблеми не тільки мої, а всієї ділової спільноти. І я не Yurtech, щоб підбирати слова для правильного впливу на співрозмовників) Кажу, як є.
elenasokol писав: Да и о чем вы? Какие стандарты еще нужны? Есть 4145, есть рса, есть моб.идентификация. Каждый пляшет тай как хочет.
Ось, ви сказали саме те, що я намагаюся вам пояснити, але, схоже, самі не звернули на це увагу.
elenasokol писав:Вот у вас самих есть эдо? Или вы в роли мудрого филина))?#wink#
Я у ролі розробника ЕДО.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

ПС.
elenasokol, ось ви писали, що користуєтеся розрекламованим тут Артом. Скажіть по суті, як ви налагоджуєте документообіг із контрагентами, яки не користуються цією системою? Вмовляєте її купити?
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

elenasokol
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 18 січня 2016, 13:48
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення elenasokol »

SonataEvol писав:
elenasokol писав: Человек с конкретными вопросами, а вы со своими проблемами! Первое слово даже 'проблема';))
Проблеми не тільки мої, а всієї ділової спільноти. І я не Yurtech, щоб підбирати слова для правильного впливу на співрозмовників) Кажу, як є.
elenasokol писав: Да и о чем вы? Какие стандарты еще нужны? Есть 4145, есть рса, есть моб.идентификация. Каждый пляшет тай как хочет.
Ось, ви сказали саме те, що я намагаюся вам пояснити, але, схоже, самі не звернули на це увагу.
elenasokol писав:Вот у вас самих есть эдо? Или вы в роли мудрого филина))?#wink#
Я у ролі розробника ЕДО.
и снова 'проблемы')) вам самим не смешно?? Вы действительно не Юртех. И объяснить пытаетесь то, что вы плохой танцор. Как для разработчика вы очень много бидкаетесь.. П.с. Да, плюс приват, плюс медок. Да и посмотрите на арт офис и его возможности. О чем вы вообще говорите и зачем. Не собираюсь вас учить работать, но пилюль от всего не бывает, комбинируйте. П.п.с. Хам!

Yurtech
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 11 грудня 2015, 15:05
Подякували: 1 раз

Повідомлення Yurtech »

SonataEvol писав:ПС.
elenasokol, ось ви писали, що користуєтеся розрекламованим тут Артом. Скажіть по суті, як ви налагоджуєте документообіг із контрагентами, яки не користуються цією системою? Вмовляєте її купити?
Колего, причиною непорозуміння дійсно може бути плутанина в сфері призначення Арт-Звіт та Арт Офіс. Поцікавтесь.
Шкода, що своєю поведінкої Ви перетворили тему на обговореня болючих для Вас тем. Я сподівався на предметну переписку із підприємством, що вирішило використовувати в бізнесі електрониний документ, зрозуміти як прийшли до цього рішення, як планують реалізовувати, поділится досвідом, розповісти про рішення яке ми продаєм та самі користуємося, як воно впроваджувалось та як показує себе в промисловій експлуатації. То називається відчуження знань.
Прошу Вас переключитися на підтримку користувачів з питань подання звітності, в цьому Ви дійсно спеціаліст і робите гарну та корисну справу.

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

Yurtech писав:
звит писав:а по-моему тут тупо реклама арт звита между двумя юзерами (даже дата регистрации совсем свеженькая))
Дух недоверия и скепсиса витает всюду, а о целесообразности уж лишне:) Надеюсь, Вы не всерьёз и таким изящным способом проявляете интерес к Арт Офсу и теме юридически значимого электронного документа в целом.
Даже и не надейтесь, я всерьез считаю эти все ваши посты рекламой артзвита

Yurtech
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 11 грудня 2015, 15:05
Подякували: 1 раз

Повідомлення Yurtech »

звит писав:
Yurtech писав: Даже и не надейтесь, я всерьез считаю эти все ваши посты рекламой артзвита
#ok#

elenasokol
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 18 січня 2016, 13:48
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення elenasokol »

звит писав:
Yurtech писав:
звит писав:а по-моему тут тупо реклама арт звита между двумя юзерами (даже дата регистрации совсем свеженькая))
Дух недоверия и скепсиса витает всюду, а о целесообразности уж лишне:) Надеюсь, Вы не всерьёз и таким изящным способом проявляете интерес к Арт Офсу и теме юридически значимого электронного документа в целом.
Даже и не надейтесь, я всерьез считаю эти все ваши посты рекламой артзвита
а вы не замечаете, что об арт звите тут больше всех говорите именно вы?#rolf# создателю темы: если интересно как и чем мы развернули эл.док. пишите личное сообщение. Тут мальчики рабочую атмосферу забили своими проблэмамы и нападками))

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

elenasokol писав: создателю темы: пишите личное сообщение
+1
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”