Підпис бухгалтера

Подання звітності в електронному вигляді
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

при покупці електронних підписів у нас не було бухгалтера, звітність підписував тільки директор, але в податковій мені сказали, що навіть якщо немає бухгалтера, то підпис директора повинен стояти в обох рядках. От я тепер і думаю, що з цим робити знову йти в УСЦ і дублювати ключ чи його можна через інтернет замовити, якщо кошти проплачені.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Вы путаете подписи електронные и бумажные. В електронном виде достаточно двух подписей (дир+печать).
Указываете в настройках программы выбранный комплект ключей, и всё.

gala1109
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 31 жовтня 2011, 07:43

Повідомлення gala1109 »

В той программе, где отчеты подписываете, поставьте фамилию директора и там, гл.бух. Одной подписью будет подписывать за двоих.

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

В бумажном варианте требуют две подписи, а по электронке я до сих пор сдаю по одной фирме только с подписью директора и вопросов не задают. Ну нет у меня бухгалтера. Директор сам все считает (и даже не директор, а учредитель)

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

gala1109 писав:В той программе, где отчеты подписываете, поставьте фамилию директора и там, гл.бух. Одной подписью будет подписывать за двоих.
В такой ситуации программа не подпишет, она не видит ключа гл.буха.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Nataliya 2201 писав:В бумажном варианте требуют две подписи, а по электронке я до сих пор сдаю по одной фирме только с подписью директора и вопросов не задают. Ну нет у меня бухгалтера. Директор сам все считает (и даже не директор, а учредитель)
Дякую, я теж так здава. Просто думаю, що писати в рядку гл. бухгалтер ПІІ директора чи "не передбачено"

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

В эл. отчете ничего не пишу. В карточке предпиятия нужно убрать галочку с гл. буха, иначе программа будет просить ключ

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Nataliya 2201 писав:В эл. отчете ничего не пишу. В карточке предпиятия нужно убрать галочку с гл. буха, иначе программа будет просить ключ
дякую, від гріха по далі і я нічого не писатиму

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Все залежить від того, що прописано в картках в податковій. Наприклад, у нас немає гол. бухгалтера, реєстраційну карту теж так заповнювали. Коли подавала заяву на ПДВ, повернули, бо виявляється нам у поле гол. бухгалтер вписали директора.Заяву переробляли і ключів ми робили три. Запитайте у відділі обліку, що у Вас стоїть в особових картках , а тоді приймайте рішення

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

оляля писав:Все залежить від того, що прописано в картках в податковій. Наприклад, у нас немає гол. бухгалтера, реєстраційну карту теж так заповнювали. Коли подавала заяву на ПДВ, повернули, бо виявляється нам у поле гол. бухгалтер вписали директора.Заяву переробляли і ключів ми робили три. Запитайте у відділі обліку, що у Вас стоїть в особових картках , а тоді приймайте рішення
у картці у нас стоїть піб директора у двох рядках, але в довідці 4 ОПП тільки директор

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”