Підпис бухгалтера

Подання звітності в електронному вигляді
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

можливо, я і не права, але в 4 ОПП не вказується бухгалтер. Тим більше, якщо бухгалтер був після того як видали 4 ОПП.Я просто підійшла до тих інспекторів і по-людськи попросила щоб мені сказали, як у них зареєстровано. Вони і сказали, тому ми і оформили 3 ключі, тому і заяву на пдв я подавал з директором -бухгалтером.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Если у Вас зарегистрирован только директор (по документам), то достаточно только покупки двух ключей (дир+печать). Думаю, инспектора дали неправильный совет. ИМХО.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

inkognito писав:Если у Вас зарегистрирован только директор (по документам), то достаточно только покупки двух ключей (дир+печать). Думаю, инспектора дали неправильный совет. ИМХО.
у нас в особову картку внесли одну людину як директора і як гол. бухгалтера

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1956
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 896 разів

Повідомлення opz »

оляля писав:
inkognito писав:Если у Вас зарегистрирован только директор (по документам), то достаточно только покупки двух ключей (дир+печать). Думаю, инспектора дали неправильный совет. ИМХО.
у нас в особову картку внесли одну людину як директора і як гол. бухгалтера
Какие данные указаны в карточке предприятия (в отделе учета плательщиков ГНИ) - такие и должны быть ЭЦП.

Может есть смысл изменить данные в карточке?

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Поддерживаю мнение ОПЗ. Судя по всему, "оляля", Вы просто неправильно внесли данные в саму карточку. Фактически у Вас - один человек, директор. И поэтому и ЭЦП должна быть одна (директорская), а не две (ведь бухгалтера нет, по документам). Здесь явная документальная ошибка, на мой взгляд. Поэтому м вколичестве ЭЦП Вы запутались.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

От і я про це ж : постарайтеся вияснити, що у Вас вказано в обліковій картці (У нас це майже деражавна таємниця, я це виясняла через знайому)
Коли створювали п-во, подали реєстратору кртку, де був тільки директор. В картку в ДПІ внесли директора як гол. бухгалтера. Подавали заяву на пДВ, там це і вилізло. Оскільки для нас було важливішим здати заяву на ПДВ і отримати свідоцтво , ми подали заяву так, як це прописано в карточці. А так як одразу нас заставили перйти на ел.звітність, то і готували три ключі. Я розповіла про свою ситуацію для того, щоб наголосити: в обліковій картці не обов"язково може співпадати те, що є реально. Наприклад у мене є фірми, які стоять 1000 років, я за них здаю пустишки. Так в січні раптом почали інспектора звіряти прізвища , які є в деці і в картці. Якщо були розбіжності - звіти не приймали. Вибір робити кожному самому. Я з тим стикнулася і подавала двічі заяву на ПДВ, а це час. Тому і розказала про свій випадок, можливо це комусь придастся

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

оляля писав:От і я про це ж : постарайтеся вияснити, що у Вас вказано в обліковій картці (У нас це майже деражавна таємниця, я це виясняла через знайому)
Коли створювали п-во, подали реєстратору кртку, де був тільки директор. В картку в ДПІ внесли директора як гол. бухгалтера. Подавали заяву на пДВ, там це і вилізло. Оскільки для нас було важливішим здати заяву на ПДВ і отримати свідоцтво , ми подали заяву так, як це прописано в карточці. А так як одразу нас заставили перйти на ел.звітність, то і готували три ключі. Я розповіла про свою ситуацію для того, щоб наголосити: в обліковій картці не обов"язково може співпадати те, що є реально. Наприклад у мене є фірми, які стоять 1000 років, я за них здаю пустишки. Так в січні раптом почали інспектора звіряти прізвища , які є в деці і в картці. Якщо були розбіжності - звіти не приймали. Вибір робити кожному самому. Я з тим стикнулася і подавала двічі заяву на ПДВ, а це час. Тому і розказала про свій випадок, можливо це комусь придастся
я чому підняла цю тему, бо у на у серпні змінився директор і звичайно пройшли перереєстрацію. А на мин. тижні я була на звізці ПДВ в податковій і вона мені сказала що ПІІ директора стоїть в двох рядках як було за старого директора (вони просто перенесли по аналогії) от тепер і думаю, що з підписом бухгалтера робити.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Ну так тож бумажный вариант. Фактически же директор не оформлен как совместитель?
Насколько я понял, он "все в одном". По електронке соответственно - только два ключа (дир+бух).

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

inkognito писав:Ну так тож бумажный вариант. Фактически же директор не оформлен как совместитель?
Насколько я понял, он "все в одном". По електронке соответственно - только два ключа (дир+бух).
Цікаво, а пропустить програма, якщо по картці в ДПІ дир+гол.бух.печатка, а на деці 2 підписи?

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Такого контроля нет. Пропустит. Вопрос в том, позвонит ли потом инспектор, поскольку именно он будет сравнивать имеющиеся данные.
И если Иванов: директор=бухгалтер, ИМХО, достаточно одной подписи за двоих. Ошибка, снова на мой взгляд, кроется в первичной неправильной регистрации в карточке налоговой.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”