*Реєстр прийнято з зауваженнями*

Подання звітності в електронному вигляді
Irina-3011
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 877
З нами з: 21 липня 2011, 13:46
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 437 разів

Повідомлення Irina-3011 »

оляля писав:а що ж робити? посилати ще раз реєстр чи посилати їх? колись таке було з звітом по РРО 1 квитанція з зауваженнями, 2 - нормальна. А якщо прийшла квитанція № 2, це означає що квит. №1 ігноруємо?
Я бы послала еще раз реестр на всякий случай. Как мне говорили дека с приложениями "ложится" на одну "кучу", а реестр совсем на другую. Может что-то там глюкануло...

Irina-3011
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 877
З нами з: 21 липня 2011, 13:46
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 437 разів

Повідомлення Irina-3011 »

Весна писав:я не отправляла, и знакомая консультировалась, и ей сказали что прийнято з зауваженнями это нормально, считается принятым... у меня самой 2 таких реестра... главное чтобы тот кто оказался неплатником НДС у вас не проходил по налоговому кредиту, а то снимут с кредита...
Принято "з зауваженням"- это не есть хорошо. Это значит, что они в течение 3-х или 5-ти (не помню)дней могут "подумать" и "решить", что ваша дека не принята...А вы об этом узнаете когда-нибудь потом, случайно...

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Irina-3011 писав:
Весна писав:я не отправляла, и знакомая консультировалась, и ей сказали что прийнято з зауваженнями это нормально, считается принятым... у меня самой 2 таких реестра... главное чтобы тот кто оказался неплатником НДС у вас не проходил по налоговому кредиту, а то снимут с кредита...
Принято "з зауваженням"- это не есть хорошо. Это значит, что они в течение 3-х или 5-ти (не помню)дней могут "подумать" и "решить", что ваша дека не принята...А вы об этом узнаете когда-нибудь потом, случайно...
і немає значення , що є квит№2?

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Irina-3011 писав:
Весна писав:я не отправляла, и знакомая консультировалась, и ей сказали что прийнято з зауваженнями это нормально, считается принятым... у меня самой 2 таких реестра... главное чтобы тот кто оказался неплатником НДС у вас не проходил по налоговому кредиту, а то снимут с кредита...
Принято "з зауваженням"- это не есть хорошо. Это значит, что они в течение 3-х или 5-ти (не помню)дней могут "подумать" и "решить", что ваша дека не принята...А вы об этом узнаете когда-нибудь потом, случайно...
это если в кв.№2 документ не прийнято или вообще нет кв.№2. если документ принят, могут только перезвонить и попросить уточнить ИНН контрагента, в случае, когда в кв.№1 замечание по поводу кода контрагента. Случай Оли - это глюк их сервера, который вовремя одумался.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Ну дякую, заспокоїла!#drinks#

MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

оляля писав:відправляла деку по ПДВ+реєстр. Дека з додатками прийнято без зауважень, реєстр - з зауваженнями - що ми станом на дату відправки не були платниколмПДВ, .в Медок стан документу прйинятий Що це означає? що робити далі? розумію, що вДПІ дзвонити вже нема сенсу, робочий день скінчився.
У меня была похожая ситуация, позвонила в налоговую- оказалось,что наш юр. адрес зарег. в местах массовой рег-и.
Налоговая полиция наложила запрет на деят-ть предприятия, пришлось решать вопрос за "могорыч", и быстро через знакомых менять юр. адрес, поэтому,советую все-таки перезвонить в налоговую в кабинет регистрации предприятий.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

У ВАс було, що реєстр друга квитанція є - документ прийнто, а в першій - з зауваженнями і дека з додатками прийнята без зауважень? Так?

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

Подсказать - значит логически подумать. Ну кака логика при сдачи отчетности в налоговую?
"Зауваження" - знать бы ,что скрывается под этим словом.
У Вас есть один день 21 мая. Утречком к инспектору.Пусть подтвердит,что все ОК.
Вы будете переживать по этому поводу.

Зауваження - могут не принять всю декларацию.


inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Зауваженния ничего не значит. Так, пальцем погрозили.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

inkognito писав:Зауваженния ничего не значит. Так, пальцем погрозили.
Я звернула увагу, що Ви дуже сильні в питаннях електронної звітності і прграмного забезпечення, Ваші коментарі завжди чіткі і правильні. Чи можете Ви хоча б в двох словах пояснити що ц етаке. Була ситуація в моїх знайомих, коли в звіті про РРо їх обізвали платником ПДВ.Чи можете Ви описати процес прийняття еелктронної звітності в двох словах, будь ласка!

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”