Автоматизация тов.учета в рознице. Нужен совет!

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

Максимка писав:Добрый день. Подскажите пожалуйста, а почему нужен именно ФИСКАЛЬНЫЙ РЕГИСТРАТОР, а не КАСОВЫЙ АПАРАТ?
Я думаю, это вытекает из самих определений терминов этих устройств данных в законе Украины, от 06.07.1995, № 265/95-ВР "О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг":

"... електронний контрольно-касовий апарат - реєстратор розрахункових операцій, який додатково забезпечує попереднє програмування найменування і ціни товарів (послуг) та облік їх кількості, друкування розрахункових та інших звітних документів;

електронний контрольно-касовий реєстратор - реєстратор розрахункових операцій, який додатково забезпечує облік кількості реалізованих товарів (послуг) найменування, друкування розрахункових та інших звітних документів;
(абзац сьомий статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом України від 21.12.2000 р. N 2156-III)


Я так понимаю, Вы хотите как раз избежать предварительного программирования, чтобы все остатки были только в компьютере, а аппарат просто печатал чеки. Вот как раз для таких случаев и служит фискальный регистратор. Но конечно он дороже стоит. Мы когда-то тоже рассматривали такую возможность, и приняти решение всё-таки остановиться на фиск. регистраторе.

Відповісти

Повернутись до “Інші програми автоматизації обліку”