❗️❗️❗️ ФОРУМ САЙТУ БУХГАЛТЕР 911 ОБИРАЄ КРАЩОГО ФОРУМЧАНИНА 2021 РОКУ. ОГОЛОШУЄМО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Аватар користувача
Irina911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1367
З нами з: 27 листопада 2015, 11:03
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 925 разів

Повідомлення Irina911 »

Шановні форумчани! Оголошуємо традиційний конкурс на кращого форумчанина року.

Просимо підтримати форумчан, які надали Вам професійну допомогу, з якими легко та цікаво спілкуватися, які завжди готові допомогти та поділитися своїми знаннями та досвідом.

До списку номінантів увійшли учасники форуму із загальною кількістю повідомлень понад 1500 та активних протягом 2021 року у професійній гілці форуму.
Якщо когось упустили – будь ласка, повідомте нам про це.

Голосувати Ви можете за кількох форумчан, але лише один раз (повторні голосування не враховуватимуться).

Голосування буде закрито 24 грудня 2021 року.

Перейти до голосування

Аватар користувача
Irina911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1367
З нами з: 27 листопада 2015, 11:03
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 925 разів

Повідомлення Irina911 »

Шановні форумчани!
Сьогодні останній день нашого конкурсу. Якщо Ви досі не проголосували за своїх коллег - будь ласка, прийміть участь у голосуванні.

Аватар користувача
Irina911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1367
З нами з: 27 листопада 2015, 11:03
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 925 разів

Повідомлення Irina911 »

Шановні форумчани!

Пропоную відволіктися від військових справ та повернутися до наших, цивільних.

Напередодні новорічних та різдвяних свят, хочемо подякувати та нагородити наших найкращих форумчан. Насправді, найкращі ви всі, тільки ви робите форум таким, яким він є. Ви допомагаєте один одному, незважаючи на свою зайнятість, вирішуєте чужі проблеми та завдання за наявності своїх. Це здорово і заслуговує на повагу. Дорогі форумчани, ви найкращі!

За традицією, наприкінці року, ми обираємо трьох найкращих із найкращих. Усі бажаючі могли взяти участь у голосуванні, результати якого ви можете подивитися за посиланням.

Вже котрий рік форумчани вважають Якова найкращим учасником нашого форуму. Шановний Якове, величезне Вам спасибі за Вашу активність та допомогу колегам, за Вашу енергію та почуття гумору. Ви справді зірка нашого форуму!

Шановна Nelli-Nelli, вітаємо Вас із другим місцем у нашому конкурсі. Форумчани вважають Вас однією з найкращих учасниць. Дякуємо Вам за допомогу колегам та професійні рекомендації.

Шановна КамЛ, хочемо привітати Вас із третім місцем у нашому конкурсі. Дякуємо Вам за Ваш професіоналізм та підтримку колег.

Дякуємо всім учасникам нашого форуму! За ваше бажання допомагати та підтримувати колег, це дуже важливо у нашому житті. Ви справжній дружній колектив! Чекаємо вас всіх з новими силами в новому році!

З повагою, колектив сайту Бухгалтер 911.

P.S. для переможців:
Якове, пропонуємо Вам в якості призу обрати 5 книг з коллекціі Фактора. Свій вибір у вигляді посилань на книги і номер особового рахунку чекаю в приватному повідомленні. Обрати книги можна за посиланням https://i.factor.ua/ukr/books/
Nelli-Nelli, пропонуємо Вам в якості призу обрати 3 книги з коллекціі Фактора. Свій вибір у вигляді посилань на книги і номер особового рахунку чекаю в приватному повідомленні. Обрати книги можна за посиланням https://i.factor.ua/ukr/books/
КамЛ, в якості призу Вам буде оформлена передплата на електронну версію журналу Бухгалтер 911 на 1 квартал 2022 року. Прошу надіслати мені в приватному повідомленні номер особового рахунку.

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

Я тоже за Якова голоснул, ибо без вариантов.
Мои сердечные поздравления!

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Зображення
Зображення

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Колеги, дякую :g_in_love:
Мені дуже приємно, що своїми порадами я змогла допомогти. Знаю не з розповідей як іноді непросто знайти вихід із ситуацій, що складаються в нашій професійній діяльності.
І я навчаюсь у колег. Дякую всім, хто відгукнувся і на мої запитання))) :yes:

Відповісти

Повернутись до “Питання, зауваження, пропозиції щодо сайту Бухгалтер 911”