РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Financier писав:Коллеги, вопрос ко всем, когда Вы ищите себе место, и Вас например спрашивают на собеседовании, почему Вы просите именно (возьмем условную сумму) 5 тыс., а не 3 тыс., что Вы отвечаете?
Якесь не коректне запитання з боку роботодавця чи ХР. Я б не відповідав.
Скоріш за все прощупує на предмет можливості торгу - треба одразу таке присікати.
Вероніка писав:Наёмные сотрудники - приказы на назначение, отпуска, трудовые, график отпусков, ЕСВ, справки о доходах, 1-ДФ - по 300 за каждого наёмника в месяц.
Покритикую. Все ж не пропорційна сума, 6к за 20 працівників ніхто доплачувати не буде (в Україні, а як в Києві не знаю). Професійні кадровики не завжди стільки отримують.
Вероніка писав:...если бухгалтер - это высшее звено (по образованию, и по знаниям, и по ответственности...
#smile3#

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

А, ну тоді так, якщо штат сам по собі можна порахувати на пальцях однієї-двох рук, то згоден

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Ну чудово. Тепер я типу сам з собою поспілкувався)

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

я иногда смотрю расценки на бух.услуги на этом сайте: http://www.buhuslugi.com.ua/ (может кому пригодится :) )

nezdara
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 122
З нами з: 24 липня 2015, 14:57
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення nezdara »

Marlboro писав:Ну чудово. Тепер я типу сам з собою поспілкувався)
цитаты в таких случаях спасают #rolf#

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Marlboro писав:А, ну тоді так, якщо штат сам по собі можна порахувати на пальцях однієї-двох рук, то згоден

Простите #blush#
Хотела дописать, а Вы успели уже и ответить.

По надбавкам: конечно, если оборот увеличивается в разы - бухгалтеру не добавляют зарплаты за каждый документ, в лучшем случае - просто повышают з.п. на сколько-то. Аналогично и с кадрами. Когда добавляется к 20 ещё 20 человек, то з.п. в 2 раза тоже не увеличат.

Но когда к 5 людям приходит ещё 1,2,...,5 и на каждого надо и отчёт о приёме, и в график отпусков, и льготу, и справки собрать (например на больничный) и в программу сдачи отчётности добавить и в 1С все данные ввести - неужели 300 грн. - большая прибавка?????????

Это моё субъективное мнение, но я ему много лет не изменяю. А критику - принимаю. но в данном случае - не буду исправляться #smile3#, я имею ввиду в меньшую сторону.

marta86
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 19 квітня 2015, 15:22
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення marta86 »

Доброго дня,
порадьте будь ласка.
ФОП 3 група без пдв. без найманих. надає в оренду спецтехніку та приміщення під магазин, плюс продаж сухих будматеріалів.
Звіти і платіжки йому готую, здає і проводить відповідно сам. Клієнт-банк не веду. Працює суто по перерахунку (рро нема).
В місяць виходить рахунків+актів так 10-20 штук, договорів з контрагентами 1-5 на міс. Платив 500грн (малувато, знаю).
Зараз хоче наймати 3 водіїв.
На ваш розсуд, скільки в нього просити тепер? Про збільшення вартості послуг попередила, але скільки ще не визначила.
пи.си. відновила йому облік з початку року, готувала уточнюючу деку, бо треба було виправляти помилки попереднього бух-ра. За це додатково не брала грошей. Зараз мушу вирішити питання з переплатою єдиного, сума немала (заплатив два рази єдиний за 2 квартал). Що скажете?
Наперед вдячна за ваші коментарі.


novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

marta86 писав:Доброго дня,
порадьте будь ласка.
ФОП 3 група без пдв. без найманих. надає в оренду спецтехніку та приміщення під магазин, плюс продаж сухих будматеріалів.
Звіти і платіжки йому готую, здає і проводить відповідно сам. Клієнт-банк не веду. Працює суто по перерахунку (рро нема).
В місяць виходить рахунків+актів так 10-20 штук, договорів з контрагентами 1-5 на міс. Платив 500грн (малувато, знаю).
Зараз хоче наймати 3 водіїв.
На ваш розсуд, скільки в нього просити тепер? Про збільшення вартості послуг попередила, але скільки ще не визначила.
пи.си. відновила йому облік з початку року, готувала уточнюючу деку, бо треба було виправляти помилки попереднього бух-ра. За це додатково не брала грошей. Зараз мушу вирішити питання з переплатою єдиного, сума немала (заплатив два рази єдиний за 2 квартал). Що скажете?
Наперед вдячна за ваші коментарі.



Просите 2000,0,, но будьте открыты для переговоров, Вы же не сидите у него целый день?

marta86
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 19 квітня 2015, 15:22
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення marta86 »

novichok писав:

Просите 2000,0,, но будьте открыты для переговоров, Вы же не сидите у него целый день?
ні, працюю віддалено.

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

А сколько вы берете за отчет, например ФОП единый налог, цифры дает ФОП, надо только вписать и ножками отнести его?
Заполнение книги это отдельный разговор, т.к. ее еще ни разу не заполняли.

Закрито

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”