РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Хтось писав:Дозволю собі додати свою думку.
Те, що від дзвінка до дзвінка не треба сидіти-то дуже добре, але треба розуміти, що незалено від того чи працюєте ви в офісі чи віддалено-робота у повному обсязі має бути виконана, мозг виносять не менше. Я не маю досвіду БМР, але знаю, що з магазином буває важко. На прикладі харчового магазинчика. Значна кількість номенклатури. РРО треба! Ліцензії треба! Спілкування з ліцензійним комітетом - одне "задоволення": то бланків немає, то невчасно виконують і ти як дурак по 25 раз катаєшся туди-сюди за ліцензією, а твоїм роботодавцям побарабану, що бланків немає, у них товар не закуплений, бо без ліцензій ніяк. Акциз - теж додається у перелік морок. Теж треба додати - продавців, які касову дисципліну бачили в одному місці і всі інструкції, що їм залишає бухгалтер автоматично йдуть в урну, або ігноряться, а потім по чекам "ой, я замість 180 грн випадково 18000 грн пробила, подумала нічого страшного.."
Щодо РРО. Ви впевненні, що хочете за "дякую" займатися його встановленням/програмуванням? Якщо номенклатура немала, то це доведеться вам ручками самій робити. ЦСО вбиванням номенклатури не займається. Для харчового МАФа програмування номенклатури РРО зайняло 2 доби часу. Ніхто дякую не сказав. Подумайте...
З приводу інвентаризввації - якщо вона разова і не значна по обсягам, то можна і не піднімати питання оплати, а якщо щомісячна? і займає 1-2 дня? Я б оговорила окремо.
Якщо ви працюєте віддалено і чекаєте премій і підвищень від роботодавця- це утопія. Ваші проблеми скільки часу ви на роботу витратили/спалили бензину. Не оговорили попередньо вартість - забудьте про оплату. Ви ж "віддалено працюєте, ведете ще 100500 підприємтсв, нехай вони вам платять".
І в загальному плані, дуже хочеться, щоб усі коллеги почали цінувати свій труд. І не робити нічого за дарма. Бо поки в нас будуть люди, які готові за 3 копійки/задарма працювати- нашу працю ніхто цінити не буде. Бо мало кого з роботодавців цікавить якість- більше орієнтуються на ціну. І завжди знайдеться той, хто зробить дешевше. А потім самі страждаємо. І справа не в конкуренції (на кожен товар (читай бух.послуги) знайдеться покупець (робота), і не в виживанні, бо сім"ю годувати треба. Сьогодні є сили працювати за 3 копійки, а завтра їх немає, а роботодавці будуть орієнтуватися і далі на платню в 3 копійки, але вас це буде задовольняти самих?
Тут Ви праві, РРО мене відлякує і то дуже, що таке навчити менеджера правильно вносити товар і ціни в 1с я вже знаю, пройшла це. І тут Ви праві, щодо того, що виникають купа додаткових питань і проблем, які не врахуєш зразу і за них теж ніхто не доплачує. Моя проблема в тому, що з РРО я справи не мала і для мене все нове буде... Про інвентаризацію, то мені сказали, що вона разова при передачі справ, бо вони взагалі не знають, що творить у їх бухгалтерії теперішній бух. Коротше кажучи, бачу, що потрібно спершу з РРО і дозволами розібратися, а потім вже давати свою відповідь. Дякую ВАМ УСІМ!
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Хтось
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 29 серпня 2012, 00:57
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 171 раз

Повідомлення Хтось »

Natalenna, Сядьте і розберіть ситуацію в теорії на основні задачі. Намагайтеся підійти з холодним розумом. Це перш за все робота, за неї мають платити гроші. Ви продаєте свої знання, час і нерви. Тим більше коли віддалено, маєте подбати про себе! Мені теж страшно, коли трапляється щось зовсім нове. Роблю так само. Порадьтеся з колегами. Якщо самі власники не знають, що там є і що творить бух-то не ждіть, що буде легко. Буде важко, роботи багато. Якщо адекват керівництво з часом можна буде переглянути оплату, а якщо ні? Я в Вас вірю, все вийде!

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

У меня немного другая ситуация с удаленкой, можно сказать, что повезло. Ввожу данные в 1с и сдаю отчетность+ЗП и не знаю, что творится у директоров :)

Что-то много форумчан меняет / ищет работу в последний месяц. И нас продают (на основной) :( Был очень удобный график.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

feoklena писав:У меня немного другая ситуация с удаленкой, можно сказать, что повезло. Ввожу данные в 1с и сдаю отчетность+ЗП и не знаю, что творится у директоров :)

Что-то много форумчан меняет / ищет работу в последний месяц. И нас продают (на основной) :( Был очень удобный график.
Мені це, можна сказати, підвернулося. Я хочу їм дати відповідь, але все ще думаю, як оминути РРО)))
Дякую всім Вам! Потім відпишуся по результату.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

buhgalter-2010
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 692
З нами з: 13 березня 2012, 03:32
Дякував (ла): 141 раз
Подякували: 169 разів

Повідомлення buhgalter-2010 »

Девочки, во сколько вы оценили бы???:
3шт. ООО на ЕН 5%, услуги, все одного хозяина, оборотов особых пока нет, но есть зарплата 2р. месяц, на каждом, постоянная финпомощь и куча чеков для авансовых ежемесячно
плюс на одном нужно официально оформиться..на дому само собой, все на своем пк+принтере и тп.приходить пару раз в месяц за доками

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

2000грн.

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Давидюк писав:2000грн.
#swoon# #swoon# #swoon# это очень мало #g_cray2# минимум 4000 #g_mad#

Ksenia-svoboda
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 13 травня 2016, 23:53
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Ksenia-svoboda »

Добрый вечер. Помогите пожалуйста определить сколько говорить з/п начальству. ЧП. ресторан и магазин. есть наемные сотрудники. 3 лицензии. РРО. объемы небольшие. первичка на менеджерах. программ нет. с меня настройка работы всех, отчеты и указания по платежам. Регион. Какую ставку говорить? Спасибо всем кто откликнется.

Хтось
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 29 серпня 2012, 00:57
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 171 раз

Повідомлення Хтось »

Ksenia-svoboda писав:Добрый вечер. Помогите пожалуйста определить сколько говорить з/п начальству. ЧП. ресторан и магазин. есть наемные сотрудники. 3 лицензии. РРО. объемы небольшие. первичка на менеджерах. программ нет. с меня настройка работы всех, отчеты и указания по платежам. Регион. Какую ставку говорить? Спасибо всем кто откликнется.
Важко сказати в загальному, можу підказати окремо з того, що знаю:
З/п+кадри по 1 Найманому =200-350 грн
1 ліцензія +1000 грн до з/п щомісячно
1 РРО+1000 грн до з/п щомісячно

Хтось
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 29 серпня 2012, 00:57
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 171 раз

Повідомлення Хтось »

ФОП 2 гр. виробництво, роздрібна та оптова торгівля. термінал. оборот до 1 млн грн. в день 3-4 операції. первинна док-я, податки, звітність, оформлення найманих співробіт. 5-10 чол, оплата оренди офісу та інших затрат, експорт (спілкування з брокерами та договори), заповнення Киниги. віддалено
Цікавить вартість якщо на єдиному податку та якщо на загальній системі при тих самих обсягаг. Дякую

Закрито

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”