? РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ ✔

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tasa писав:Вакансія: Головний бухгалтер (зарплата не вказана...)

"Описание вакансии

Стабильно развивающаяся компания приглашает в свою команду молодого амбициозного главного бухгалтера.
Требования: Работа только на одной фирме. «Подработки» — запрещены.
До 35 лет. Желателен опыт работы на ж/д транспорте. Опыт работы гл. бухгалтером-желателен! Знание всех бух. программ.
Опыт работы и решения вопросов с фискальными органами. Опыт управления удаленными подразделениями и ЧП........."


Ржу ))) #g_crazy# #g_crazy#
Ж/д транспорт це поізд, як я розумію?
Тю, коли б я під'їхала на поїзді під податкову (а у Львові вона далеко від вокзалу), нічого не треба би було рішати, там і так би всі обі..ались))
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, сколько стоит вести ФЛП един налог 3 гр. 5% без ндс, без наемн работн. если 1 акт в месяц. Тоесть, я заполняю книгу дох 1 сумма в месяц, декл по един. 1 раз в квартал, и 1-ДФ если покупали у ФЛП. Предложили 500,00 грн. один раз в квартал.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, сколько стоит вести ФЛП един налог 3 гр. 5% без ндс, без наемн работн. если 1 акт в месяц. Тоесть, я заполняю книгу дох 1 сумма в месяц, декл по един. 1 раз в квартал, и 1-ДФ если покупали у ФЛП. Предложили 500,00 грн. один раз в квартал.
Если в Киеве - маловато! Хотя бы 1 тыс.

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

#hiya#
Natalenna писав:
Tasa писав:Вакансія: Головний бухгалтер (зарплата не вказана...)

"Описание вакансии

Стабильно развивающаяся компания приглашает в свою команду молодого амбициозного главного бухгалтера.
Требования: Работа только на одной фирме. «Подработки» — запрещены.
До 35 лет. Желателен опыт работы на ж/д транспорте. Опыт работы гл. бухгалтером-желателен! Знание всех бух. программ.
Опыт работы и решения вопросов с фискальными органами. Опыт управления удаленными подразделениями и ЧП........."


Ржу ))) #g_crazy# #g_crazy#
Ж/д транспорт це поізд, як я розумію?
Тю, коли б я під'їхала на поїзді під податкову (а у Львові вона далеко від вокзалу), нічого не треба би було рішати, там і так би всі обі..ались))
#g_crazy# Опыт работы и решения вопросов с фискальными органами#g_crazy# Вот самый главный посыл для приема молодой,красивой ,длинноногой и т.д

Moneta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 06 листопада 2017, 20:32
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Moneta »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, сколько стоит вести ФЛП един налог 3 гр. 5% без ндс, без наемн работн. если 1 акт в месяц. Тоесть, я заполняю книгу дох 1 сумма в месяц, декл по един. 1 раз в квартал, и 1-ДФ если покупали у ФЛП. Предложили 500,00 грн. один раз в квартал.
Мне платят 1500, мини отель, книгу заполняют сами.

Moneta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 06 листопада 2017, 20:32
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Moneta »

Tasa писав:Вакансія: Головний бухгалтер (зарплата не вказана...)

"Описание вакансии

Стабильно развивающаяся компания приглашает в свою команду молодого амбициозного главного бухгалтера.
Требования: Работа только на одной фирме. «Подработки» — запрещены.
До 35 лет. Желателен опыт работы на ж/д транспорте. Опыт работы гл. бухгалтером-желателен! Знание всех бух. программ.
Опыт работы и решения вопросов с фискальными органами. Опыт управления удаленными подразделениями и ЧП........."


Ржу ))) #g_crazy# #g_crazy#
Да , шикарно, если бы бухгалтер на фирме совмещал две- три должности, например бухгалтер- машинист- уборщица, а то обленились мы на этих трех- бухгалтер- менеджер- юрист.

Jason
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 21 червня 2017, 21:18
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Jason »

Moneta писав:
zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, сколько стоит вести ФЛП един налог 3 гр. 5% без ндс, без наемн работн. если 1 акт в месяц. Тоесть, я заполняю книгу дох 1 сумма в месяц, декл по един. 1 раз в квартал, и 1-ДФ если покупали у ФЛП. Предложили 500,00 грн. один раз в квартал.
Мне платят 1500, мини отель, книгу заполняют сами.
1500 в квартал??? Хм, а чего так мало?

Lisa Julia
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 11 липня 2018, 14:55
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Lisa Julia »

ЗНАЙШЛА САЙТ http://buhuchet.com.ua/tseny/stoimost-b ... g-dlya-spd
Стоимость бухгалтерского и налогового учета для предпринимателей
Порахувала, що мінімум маю отримувати 23400грн в місяць, це не враховуючи ведення каси (неофіційно).
Але я зараз отримую за цю роботу 10тисяч, не знаю як просити хоч приблизно стільки. Боюся відмовлять. Може хтось підкаже, чи нормально стільки просити?




(Підкажіть скільки можна просити ЗП в м. Києві, єдиний бухгалтер на фірмі з 13 ФОПами (в наступному кварталі відкривається ще +1) всі 2група на єдиному податку, документації більше 100шт в день. Плюс проведення всіх оплат з постачальникам по без налу і за готівку. Також веду кас, але не офіційно, просто видати і прийняти, все збігається до копійки. Відповідно всю цю касу провожу по базі враховуючи що за день більше 100 касових ордерів проводиться (надходження/видаток). Також контроль заборгованості (акти звірки) з постачальниками і клієнтами також на мені, і куди ж обійтись без того що потрібно менеджеру розжувати звірку. +договора на всіх 13 ЧПшників. Участь у щомісячному переобліку і зведення залишків. Також підозрюю що скоро запропонують ведення юр. лиця на 3групі. І тоді я вже точно не підозрюю скільки брати???????????
Ще не згадала що повна консультація і допомого у відкритті нового ФОПа для нових співробітників)

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Lisa Julia писав:
Попробуйте пойти поработать в такую компанию, думаете это зарплата исполнителя? Мне по таким расценкам только по ЗП должны платить больше 30000...

Нормально просить столько, сколько стоит ваша работа и квалификация и сколько способен платить работодатель. Понятно, что ФОП с одной торговой точкой не станет платить $2000, а в торговой сети есть смысл работать не только на минимальную зарплату.
Только не выпрашивать, а вести аргументированный диалог (что делается, сколько занимает, что достигнуто, что изменилось).

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Natalenna писав:
Tasa писав:
Lisa Julia писав:Та ні Дарция працюю з 9 до 18+-, але іноді не встигаю то і дома кілька годин за компютером посиджу. Але всеодно питання залишається відкритим, хочеться щоб мою роботу оцінювали справедливо.
Я таке "щастя" не хотіла б мати...
Це я до чого - мені пропонували аналогічну "роботу" як ви зараз маєте місяців 6 тому...
І дуже настирно хотіли почути суму, яку б я хотіла отримувати за це.
Я відразу знала, що це мені нецікаво - але все ж озвучила - від 20 т. - єдине питаня ейчара було "а чому, там же нічого складного баблабла...
чесно кажучи, я теж. ті фірми які я веду вже носом лізуть із їх керівниками. відчуваєш себе нянькою. моя відпустка - це хіт серед анекдотів на роботі + до того зараз прийшов той момент, коли гроші мене не тішать, я набагато більше оціню добре слово...
відчуваю що треба щось міняти.
вот-вот, и я о том же... решила написать о себе.. когда 16 лет работаешь на одних собственников, то пришла ко мне мысль, они привыкли что все везде настроено, работает, все вопросы решаются (не в смысле денег, а просто так как надо), отпуск мой это ноут и телефон и всегда в зоне досяжности (но я в таком отпуске была два года назад за последние 10 лет работы), повышать з.пл. не могут... типа ты ж понимаешь... трудно щас... а доброго слова не слышала ни разу, все они воспринимают как должное, типа спасибо скажи что не орем, а орут часто (я вообще не приемлю повышения тональности при решении проблем). Так вот, я получила предложение 3 ФОПа и 1 ЮЛ за те же деньги, но деятельность для меня новая. И я ушла... даже не просили остаться... я немного даже расстроилась вначале, потом попустило ))), но продолжаю их вести на удаленке, не могут они найти себе бухгалтера, просят не запускать учет. Не вникая в их внутренние учеты-отчеты, я получаю доп.заработок особо не напрягаясь. А на новом месте мне очень нравится, отношение и уважение, совсем рядом от дома. Тяжело было первые дни, но я легкообучаема, и получиля я в душе мир и гармонию ))))

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”