? РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ ✔

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

дИстанційно.
хто працює, той і відповідає.

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Вообще то это по договоренности с предприятием, у меня такие есть к которым раз в неделю забегаю это все подгрести (обычно у удаленщиков обороты не бешеные) А если директор решил сам первичку вести или повесить на менеджера например то это уже его проблемы. Все зависит как хочет директор и что прописываем в договоре на услуги.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

olga111 писав:Вообще то это по договоренности с предприятием, у меня такие есть к которым раз в неделю забегаю это все подгрести (обычно у удаленщиков обороты не бешеные) А если директор решил сам первичку вести или повесить на менеджера например то это уже его проблемы. Все зависит как хочет директор и что прописываем в договоре на услуги.
а зазвичай як виходить? Здебільшого які умови? Просто думаю може й мені зайнятися такою роботою...#blush# Просто вже набридло робити З - ПО та паралельно займатися будь чим крім роботи, а роботою вже по вихідним та поза робочий час...#wall#

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

а термин "удаленно" правильно используется?
"Забежать" - 'то ж не удаленно?
удаленно - я захожу в бухпрограмму заказчика со своего компа и там работаю.
а забежать и что-то взять-отдать, этому другое название должно быть.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Вика23 писав:а термин "удаленно" правильно используется?
"Забежать" - 'то ж не удаленно?
удаленно - я захожу в бухпрограмму заказчика со своего компа и там работаю.
а забежать и что-то взять-отдать, этому другое название должно быть.
не повний робочий час...

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

совместительство.
и это предполагает свою, в своем компе, программу.
ту, или другую.
этого боятся работодатели.
уйдет бух, уйдет информация.
многие угрожали.
тут

RED FOX
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 526
З нами з: 02 жовтня 2012, 05:40
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 223 рази

Повідомлення RED FOX »

buhgalter-2010 писав:
RED FOX писав:Добрый день.Подскажите стоимость услуг ФОП 2 гр. киоск.один наемный работник. все коммунальные платежи платит сам. я только веду з-ту на 1 работника ( без больничных) и подаю отчеты на наемным.
а как же отчеты по самому ФОП, перечисления налогов, заполнение книги?\
в зависимости от количества человек и обязанностей 1000-1500грн
2 группа -отчет по самому ФОП раз в год единый+ ЕСв сам за себя+ заполнение книги.-это отдельная оплата по концу года

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

підрахуй писав:
olga111 писав:Вообще то это по договоренности с предприятием, у меня такие есть к которым раз в неделю забегаю это все подгрести (обычно у удаленщиков обороты не бешеные) А если директор решил сам первичку вести или повесить на менеджера например то это уже его проблемы. Все зависит как хочет директор и что прописываем в договоре на услуги.
а зазвичай як виходить? Здебільшого які умови? Просто думаю може й мені зайнятися такою роботою...#blush# Просто вже набридло робити З - ПО та паралельно займатися будь чим крім роботи, а роботою вже по вихідним та поза робочий час...#wall#
Тут тоже две стороны медали. На основном месте пришел - отработал и ушел, а на удаленке либо не полная занятость так практически не бывает, хотя плюс в том что например допоздна поработала, а на следующий день есть время посвободнее.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

підрахуй писав:Хто працює дістанційно, скажіть ви відповідаєте за первинні документи чи за достовірність інформації? Бо тут на місці сидиш і постійно щось "вспливає", а тут взагалі "дупля нє отбіваєш" що вони там роблять протягом періоду. Може й внесено в базу кимось, але сам документ не вірний, не дає права на видатки чи ПК...І до кого потім претензії будуть?
я ставлю до відома директора, що первинка з помилками, або відсутня, скажімо, ТТН-ка і цим це загрожує, а далі він сам приймає рішення. Матеріально компенсую штраф, якщо він стався із моєї вини - невчасно здала звіт чи зробила помилку і виправила як в 1ДФ

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Знайомі недавно попросили допомогти одному фопу , бо сам веде бухгалтерію і вже трохи не справляється , ну я подумала підробіток ніколи не заважає. От сьогодні прийшла до нього і навіть не встигла запитати чим він займається , як зразу запитання в лоб : « Скільки візьмете за свою роботу?» Я йому ж пояснюю , що все залежить від того чи є пдв , скільки працівників, і тд , і нарешті скільки часу буду витрачати для роботи. Стали у нього круглі очі. Потім сказав, що я набиваю собі ціну, що наприклад з пдв там нема нічого тяжкого, ну і тд. Але на моє запитання , що для чого тоді Вам бух, якщо там нічого робити, відповіді не прозвучало , тільки зам‘явся.
Вообщем я зрозуміла, що це за фрукт цей ФОП , озвучила свою суму і пішла.
Злості не хватає на таких клієнтів.

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”