? РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ ✔

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Діна 1977 писав:Знайомі недавно попросили допомогти одному фопу , бо сам веде бухгалтерію і вже трохи не справляється , ну я подумала підробіток ніколи не заважає. От сьогодні прийшла до нього і навіть не встигла запитати чим він займається , як зразу запитання в лоб : « Скільки візьмете за свою роботу?» Я йому ж пояснюю , що все залежить від того чи є пдв , скільки працівників, і тд , і нарешті скільки часу буду витрачати для роботи. Стали у нього круглі очі. Потім сказав, що я набиваю собі ціну, що наприклад з пдв там нема нічого тяжкого, ну і тд. Але на моє запитання , що для чого тоді Вам бух, якщо там нічого робити, відповіді не прозвучало , тільки зам‘явся.
Вообщем я зрозуміла, що це за фрукт цей ФОП , озвучила свою суму і пішла.
Злості не хватає на таких клієнтів.

Прекрасно вас розумію #g_haha#
Не можу знайти собі підробіток - як починаю чесно пояснювати всі нюасни - вони просто "зникають"
ЗІ теж думають, що ціну собі набиваю. Але за 5 копійок - навіщо собі голову морочити ?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Tasa писав:
Діна 1977 писав:Знайомі недавно попросили допомогти одному фопу , бо сам веде бухгалтерію і вже трохи не справляється , ну я подумала підробіток ніколи не заважає. От сьогодні прийшла до нього і навіть не встигла запитати чим він займається , як зразу запитання в лоб : « Скільки візьмете за свою роботу?» Я йому ж пояснюю , що все залежить від того чи є пдв , скільки працівників, і тд , і нарешті скільки часу буду витрачати для роботи. Стали у нього круглі очі. Потім сказав, що я набиваю собі ціну, що наприклад з пдв там нема нічого тяжкого, ну і тд. Але на моє запитання , що для чого тоді Вам бух, якщо там нічого робити, відповіді не прозвучало , тільки зам‘явся.
Вообщем я зрозуміла, що це за фрукт цей ФОП , озвучила свою суму і пішла.
Злості не хватає на таких клієнтів.

Прекрасно вас розумію #g_haha#
Не можу знайти собі підробіток - як починаю чесно пояснювати всі нюасни - вони просто "зникають"
ЗІ теж думають, що ціну собі набиваю. Але за 5 копійок - навіщо собі голову морочити ?
Думаю , що не потрібно за 5 копійок заморочуватись . Трошки звісно сумно, що є люди які не цінують роботу інших. Добре , що в мене на основній роботі шеф адекватний.

Blanka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 31 липня 2012, 07:52
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Blanka »

Подскажите во сколько оценить: СПД, еще не открылось, новое будет, доставка воды, 3-я группа, до 5 человек наемных.
Планируемый оборот до 3 млн в год, первое время без РРО, если превысит 1 млн., то будет РРО. Планируется и нал, и безнал, но больше нал.
Требуется полное ведение, сдача отчетов, платежи, заполнение книги доходов.
Удаленно.

Консалтинг2018
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 10 жовтня 2018, 17:35
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 24 рази

Повідомлення Консалтинг2018 »

Вместо тысячи слов:
Зображення
Зображення

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Консалтинг2018 писав:Вместо тысячи слов:
Зображення
Зображення


Все! Хочу бути сортувальником#blum#

Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

Жесть...

margadon
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 810
З нами з: 26 березня 2012, 23:45
Дякував (ла): 600 разів
Подякували: 239 разів

Повідомлення margadon »

Доброе утро!Нужен совет. ФОП 3 группа 5%+1 работник . Попросился его повести. Нынешний его бух берет с него 300 грн/месяц :(. Платит ЕСВ+аванс+з/пл.+звыт ЕСВ +1ДФ + дека по ЕН. И все. Так как она его не консультирует и другого ничего не делает, он обратился за помощью ко мне. За 300 грн. -я конечно отказалась. А разово помочь согласилась.
Мне нужно:
1. Подобрать новые и добавить КВЕД (ф11)
2 Заява на ЕП: изм.КВЕД
3.Запит в налог на ВИТЯГ ЕП
4.20 ОПП
5. помогу открыть р/с + регист приват для бизнеса (пойду сама без него)
6. консультация на счет ФОП 3 група 3% (хочет переходить)
7. И сколько стоит вести ФОП 3 гр.3%- до 10 НН/месяц (грузоперевозки)...



Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

margadon писав:ФОП 3 группа 5%+1 работник. Мне нужно:
1. Подобрать новые и добавить КВЕД (ф11)
500-1000
margadon писав:ФОП 3 группа 5%+1 работник. Мне нужно:
2 Заява на ЕП: изм.КВЕД
3.Запит в налог на ВИТЯГ ЕП
4.20 ОПП
5. помогу открыть р/с + регист приват для бизнеса (пойду сама без него)
6. консультация на счет ФОП 3 група 3% (хочет переходить)
примерно 800-1000. Понадобится доверенность
6.а. Если перейдёт на 3гр. 3%, то опять изменения по ЕН (заява+запит+витяг+регистрация НДС), регистрация новой книги учёта доходов и расходов – ещё примерно 1000-1500...
margadon писав:7. И сколько стоит вести ФОП 3 гр.3%- до 10 НН/месяц (грузоперевозки)...
НДС не "веду", не подскажу, но думаю, что добавление НДС должно оплачиваться примерно на 200-400 у.е. больше, чем без него...
скорее всего ещё добавится:
7.а. Контроль (или составление и контроль) по договорам с контрагентами ...
Зображення

Nikol
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 23 грудня 2013, 08:54
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Nikol »

Коллеги, нужен совет) предлагают вести на удаленке ТОВку с НДС, штат 4-5 чел., пару операций в месяц. Скорее всего, еще и банк, отчеты по з/п. Вид деятельности: обучение консультационные услуги. По затратам - аренда помещения, др.хоз.расходы.
Во сколько оценить свои услуги? Территориально - Киев.

Заранее спасибо за ответ!

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

Nikol писав:Коллеги, нужен совет) предлагают вести на удаленке ТОВку с НДС, штат 4-5 чел., пару операций в месяц. Скорее всего, еще и банк, отчеты по з/п. Вид деятельности: обучение консультационные услуги. По затратам - аренда помещения, др.хоз.расходы.
Во сколько оценить свои услуги? Территориально - Киев.

Заранее спасибо за ответ!
4-5 тис.

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”