РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ArinaArina писав:
Natalenna писав: Нагадали ви мені. Відкрила родичка ФОП на єдиному податку 5% без ПДВ, у бухгалтерії повний "0". Ходила кругами навколо мене, щоб я навчила всього, що стосується податкового обліку. Коли сіли розбиратися, там ще й ЗЕД виявилася. Бухгалтера брати не хотіла - нема грошей. Ну, я показала, як заповнити звіти, куди і коли платити податки.
Недавно спитала мене, скільки брав би бухгалтер за ведення ФОП. Так, як там 5 операцій у місяць, я сказала 1000 грн. Реакція була така: "Бухгалтери друть ні за що! Що то є заповнити раз у квартал книгу, звіт, заплатити податки, і пару рахуночків зробити? Хіба то робота? Така робота варта 100 грн./місяць і не більше."
Знаєте, мене то зачепило. Коли нормальний бухгалтер веде якусь фірму, він не просто робить звіти і перераховує податки, а ще слідкує за всіма змінами, робить реєстрації/перереєстрації і ще багато чого такого про, що вона не догадується навіть.
Тому підтримую: достойних зарплат і розуміння керівництва!!!
"що там робити". Після того, як Ви все розповіли, показали, налагодили та ін. А знання нічого не варті?!
У нас не цінується нічого, люди просто не розуміють, скільки підводних каменів є у нашому законодавстві, окрім "одного звіту і кількох платежів". Людина просто з тим не стикалася))))
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

buhgalter-2010
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 692
З нами з: 13 березня 2012, 03:32
Дякував (ла): 141 раз
Подякували: 169 разів

Повідомлення buhgalter-2010 »

в связи с грядущими изменениями по ндс, (регистрация всех НН! электронный кабинет, отдельный счет, ) нужно вообще увеличить оплату для всех ндс-ников! а для жлобов которые не хотят платить за лиц. медок для регистрации нн , вдвойне!!

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

buhgalter-2010 писав:в связи с грядущими изменениями по ндс, (регистрация всех НН! электронный кабинет, отдельный счет, ) нужно вообще увеличить оплату для всех ндс-ников! а для жлобов которые не хотят платить за лиц. медок для регистрации нн , вдвойне!!
Так ДА.
Только никто зарплату НЕ увеличит.
Требования МВФ - кредит 3,2 млрд дол. - ВЗЯЛИ!

Куда делся?!!!
А требования МВФ - на нас.

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Любослава писав:
buhgalter-2010 писав:в связи с грядущими изменениями по ндс, (регистрация всех НН! электронный кабинет, отдельный счет, ) нужно вообще увеличить оплату для всех ндс-ников! а для жлобов которые не хотят платить за лиц. медок для регистрации нн , вдвойне!!
Так ДА.
Только никто зарплату НЕ увеличит.
Требования МВФ - кредит 3,2 млрд дол. - ВЗЯЛИ!

Куда делся?!!!
А требования МВФ - на нас.
т-с-с... низзя тут так.. про МВФ и т.д.... опасно..#noofft# #g_crazy#

Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

Natalenna писав:
ArinaArina писав:
Natalenna писав: Нагадали ви мені. Відкрила родичка ФОП на єдиному податку 5% без ПДВ, у бухгалтерії повний "0". Ходила кругами навколо мене, щоб я навчила всього, що стосується податкового обліку. Коли сіли розбиратися, там ще й ЗЕД виявилася. Бухгалтера брати не хотіла - нема грошей. Ну, я показала, як заповнити звіти, куди і коли платити податки.
Недавно спитала мене, скільки брав би бухгалтер за ведення ФОП. Так, як там 5 операцій у місяць, я сказала 1000 грн. Реакція була така: "Бухгалтери друть ні за що! Що то є заповнити раз у квартал книгу, звіт, заплатити податки, і пару рахуночків зробити? Хіба то робота? Така робота варта 100 грн./місяць і не більше."
Знаєте, мене то зачепило. Коли нормальний бухгалтер веде якусь фірму, він не просто робить звіти і перераховує податки, а ще слідкує за всіма змінами, робить реєстрації/перереєстрації і ще багато чого такого про, що вона не догадується навіть.
Тому підтримую: достойних зарплат і розуміння керівництва!!!
"що там робити". Після того, як Ви все розповіли, показали, налагодили та ін. А знання нічого не варті?!
У нас не цінується нічого, люди просто не розуміють, скільки підводних каменів є у нашому законодавстві, окрім "одного звіту і кількох платежів". Людина просто з тим не стикалася))))
Шо ж вы так убиваетесь... #g_haha# Это тетенька еще не сталкивалась с изменениями... Такое счастье продлиться недолго: или счета изменят или бланки изменят или программу обновить придется. У нас это легко. Вот тогда она и прочувствует #g_hospita Только Вы ей больше не помогайте #bye#

Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

rubin писав:
Любослава писав:
buhgalter-2010 писав:в связи с грядущими изменениями по ндс, (регистрация всех НН! электронный кабинет, отдельный счет, ) нужно вообще увеличить оплату для всех ндс-ников! а для жлобов которые не хотят платить за лиц. медок для регистрации нн , вдвойне!!
Так ДА.
Только никто зарплату НЕ увеличит.
Требования МВФ - кредит 3,2 млрд дол. - ВЗЯЛИ!

Куда делся?!!!
А требования МВФ - на нас.
т-с-с... низзя тут так.. про МВФ и т.д.... опасно..#noofft# #g_crazy#
Почему? Мы же не политику обсуждаем... И власти не критикуем #blush#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

chiffi писав:
Natalenna писав:
ArinaArina писав: "що там робити". Після того, як Ви все розповіли, показали, налагодили та ін. А знання нічого не варті?!
У нас не цінується нічого, люди просто не розуміють, скільки підводних каменів є у нашому законодавстві, окрім "одного звіту і кількох платежів". Людина просто з тим не стикалася))))
Шо ж вы так убиваетесь... #g_haha# Это тетенька еще не сталкивалась с изменениями... Такое счастье продлиться недолго: или счета изменят или бланки изменят или программу обновить придется. У нас это легко. Вот тогда она и прочувствует #g_hospita Только Вы ей больше не помогайте #bye#
Та я не так побиваюся, як мене найбільше зачепило те, що вона не вважає то за якусь роботу, за яку треба платити гроші (халява подобається всім#smile3# ), а ще гордо називає себе бухгалтером #rolf# #rolf# #rolf#
Але ви праві, із динамічністю нашого законодавства, скоро можна відчути всі приємності нашої професії.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ЛИС
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 14 липня 2009, 10:21
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЛИС »

Добрый день,девченки-ребята! Не могу не поделиться! Вчера была на собеседовании в компашке, есссно, первое свидание с девочкой НР,ну , слава Богу, она нормальная оказалась, без особых за...ов #thank2# , но задала один вопросец, кот меня лично, ввел в замешательство: " Почему Вы любите свою работу?" Я слегка подзависла...что сказать? ЗА ЧТО я ее люблю??? За постоянно меняющееся законодательство, формы,бланки?!!! За то, что НЕ СКУЧНО?!!! За то, не мыслю своей жизни без ковыряния в доках и цифрах???БРЕД!!! В итоге, брякнула, что ничего больше, кроме этого НЕ УМЕЮ#rolf# не умею стены класть, не умею из арбуза розочки вырезать, не умею водить грузовик #smile3# #smile3# #smile3#
И вот задумалась, уже серьезно- за ЧТО ЖЕ МЫ- БУХГАЛТЕРА ЛЮБИМ СВОЮ РАБОТУ???

Aaniska
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 14 липня 2014, 17:30
Дякував (ла): 441 раз
Подякували: 129 разів

Повідомлення Aaniska »

ЛИС писав:Добрый день,девченки-ребята! Не могу не поделиться! Вчера была на собеседовании в компашке, есссно, первое свидание с девочкой НР,ну , слава Богу, она нормальная оказалась, без особых за...ов #thank2# , но задала один вопросец, кот меня лично, ввел в замешательство: " Почему Вы любите свою работу?" Я слегка подзависла...что сказать? ЗА ЧТО я ее люблю??? За постоянно меняющееся законодательство, формы,бланки?!!! За то, что НЕ СКУЧНО?!!! За то, не мыслю своей жизни без ковыряния в доках и цифрах???БРЕД!!! В итоге, брякнула, что ничего больше, кроме этого НЕ УМЕЮ#rolf# не умею стены класть, не умею из арбуза розочки вырезать, не умею водить грузовик #smile3# #smile3# #smile3#
И вот задумалась, уже серьезно- за ЧТО ЖЕ МЫ- БУХГАЛТЕРА ЛЮБИМ СВОЮ РАБОТУ???
Мой директор тоже говорит "Никогда не пойму бухгалтера: что ему может нравиться в этой работе?"

1111111111
Гений
Гений
Повідомлень: 490
З нами з: 16 січня 2012, 15:02
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення 1111111111 »

Aaniska писав:
ЛИС писав:Добрый день,девченки-ребята! Не могу не поделиться! Вчера была на собеседовании в компашке, есссно, первое свидание с девочкой НР,ну , слава Богу, она нормальная оказалась, без особых за...ов #thank2# , но задала один вопросец, кот меня лично, ввел в замешательство: " Почему Вы любите свою работу?" Я слегка подзависла...что сказать? ЗА ЧТО я ее люблю??? За постоянно меняющееся законодательство, формы,бланки?!!! За то, что НЕ СКУЧНО?!!! За то, не мыслю своей жизни без ковыряния в доках и цифрах???БРЕД!!! В итоге, брякнула, что ничего больше, кроме этого НЕ УМЕЮ#rolf# не умею стены класть, не умею из арбуза розочки вырезать, не умею водить грузовик #smile3# #smile3# #smile3#
И вот задумалась, уже серьезно- за ЧТО ЖЕ МЫ- БУХГАЛТЕРА ЛЮБИМ СВОЮ РАБОТУ???
Мой директор тоже говорит "Никогда не пойму бухгалтера: что ему может нравиться в этой работе?"
А Я СОВМЕЩАЮ СВОЮ РАБОТУ (МЕНЕДЖЕР ПО ПРОДАЖАМ, КАДРОВИК И Т.Д.) ИНТЕРЕСНО!!!!!!

Закрито

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”