= Налоговая НАГРУЗКА: что, сколько, с кого, и как? =

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

поняття податкового навантаження я офіційно зустрічала десь так в році 2006. тоді був лист ДПІ про те, коли включати підприємтсво в графік перевірок.
Хіба зараз є офіційне визначення податкового навантаження????

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

kotenok.vs писав:Добрый день, помогите пожалуйста... Обсмотрела все темы, более похожее нашла тут. Всегда сдавала декларации с налоговой нагрузкой больше 1% (где-то и 3% было и 6% и 8%, но не меньше 2%), никогда не думала что к нам прицепятся, среднегодовой оборот от 100тыс. до 300тыс.грн, и никогда не попадали в их поле зрения, все всегда четко и в сроки... Звонят с налоговой - "вы попали в список неадекватчиков по ндс, чтобы из него выйти додекларируйте в январской декларации 4,5 тыс грн к уплате" - у меня глаза на лоб полезли, с чего? если наш месячный доход позволяет только расчитаться с поставщиками, выплатить зарплату и налоги... Поехала разбираться - "ваша налоговая нагрузка 9%" - я сижу в шоке, откуда? Они взяли и сравнили прошлый период: по итогам деклараций за декабрь11г.-январь12г. ндс к уплате (строка 25) в сумме приплюсовали сюда же налог на прибыль к уплате по итогам 4 кв. 11г. (строка 16), и всю эту сумму разделили на общий доход полученный в декабре11г.-январе12г. - вот наша нагрузка на сегодня - 9%, а в следующих периодах будет наростающим... Ну хорошо, я села, подсчитала по их формуле на сегодня нашу реальную нагрузку - 3,8%... Объяснила все директору, он сам не знает что делать - говорит "платить не с чего, еле вытягиваем в этом месяце на зарплату, если сделаем как они желают - будем куковать без зарплаты и платить штрафные санкции"... У меня вопрос - правомерно ли налоговики подсчитали налоговую нагрузку, формула для меня какакя-то "нереальная"... Может кто-то сталкивался? Каким образом корректно отказать их просьбе доначислить ндс, что-бы не портить с ними взаимоотношения, какой мотивацией спустить практически на нет их желание? Заранее благодарна.
То таке зараз кругом, я знаю мої дівчата давали відповідь, понаразписували, покаламутили воду і все, ніхто не збільшував, а ще, де в ПКУ є визначення неадекватне ПДВ, прибуток, просто доходить до абсурду, відповідь, нам з області прийшло, ну тихий жах, не платила й платить не буду, відповіді вчасно надаю, все #bye#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

kotenok.vs писав:Добрый день, помогите пожалуйста... Обсмотрела все темы, более похожее нашла тут. Всегда сдавала декларации с налоговой нагрузкой больше 1% (где-то и 3% было и 6% и 8%, но не меньше 2%), никогда не думала что к нам прицепятся, среднегодовой оборот от 100тыс. до 300тыс.грн, и никогда не попадали в их поле зрения, все всегда четко и в сроки... Звонят с налоговой - "вы попали в список неадекватчиков по ндс, чтобы из него выйти додекларируйте в январской декларации 4,5 тыс грн к уплате" - у меня глаза на лоб полезли, с чего? если наш месячный доход позволяет только расчитаться с поставщиками, выплатить зарплату и налоги... Поехала разбираться - "ваша налоговая нагрузка 9%" - я сижу в шоке, откуда? Они взяли и сравнили прошлый период: по итогам деклараций за декабрь11г.-январь12г. ндс к уплате (строка 25) в сумме приплюсовали сюда же налог на прибыль к уплате по итогам 4 кв. 11г. (строка 16), и всю эту сумму разделили на общий доход полученный в декабре11г.-январе12г. - вот наша нагрузка на сегодня - 9%, а в следующих периодах будет наростающим... Ну хорошо, я села, подсчитала по их формуле на сегодня нашу реальную нагрузку - 3,8%... Объяснила все директору, он сам не знает что делать - говорит "платить не с чего, еле вытягиваем в этом месяце на зарплату, если сделаем как они желают - будем куковать без зарплаты и платить штрафные санкции"... У меня вопрос - правомерно ли налоговики подсчитали налоговую нагрузку, формула для меня какакя-то "нереальная"... Может кто-то сталкивался? Каким образом корректно отказать их просьбе доначислить ндс, что-бы не портить с ними взаимоотношения, какой мотивацией спустить практически на нет их желание? Заранее благодарна.
Это чистый "развод".Если нет денег-даже не думайте-не платить.У нас был случай в 2011г., когда позвонили, и сказали, а почему у вас в ноябре меньше обязательств, чем в октябре?Интересный вопрос.Но при этом просто попросили скинуть аванс по НДС (ну, типа, дотянуть до октябрьской нагрузке, чтобы на нас не обратили внимание).Тогда деньги были-мы сбросили.Но опять же -аванс.Который через пару месяцев и погасили.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Питання:

Чи правомірне доведення посадовою особою органу ДПС до платників податку показників податкового навантаження при прийнятті податкових декларацій (розрахунків)?

Відповідь:

Відповідно до п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) прийняття податкової декларації є обов'язком органу державної податкової служби. Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов'язкових реквізитів, передбачених п. 48.3 та п. 48.4 ст. 48 ПКУ. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають. Згідно з п. 49.9 ст. 49 ПКУ за умови дотримання платником податків вимог цієї статті посадова особа органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язана зареєструвати податкову декларацію платника датою її фактичного отримання органом державної податкової служби. За умови дотримання вимог, встановлених ст. 48 і ст. 49 ПКУ податкова декларація, надана платником, також вважається прийнятою: за наявності на всіх аркушах, з яких складається податкова декларація та, за бажанням платника податків, на її копії, відмітки (штампу) органу державної податкової служби, яким отримана податкова декларація, із зазначенням дати її отримання, або квитанції про отримання податкової декларації у разі її подання засобами електронного зв'язку, або поштового повідомлення з відміткою про вручення органу державної податкової служби, у разі надсилання податкової декларації поштою (пп. 49.9.1 п. 49.9 ст. 49 ПКУ); у разі, якщо орган державної податкової служби із дотриманням вимог пункту 49.11 цієї статті не надає платнику податків повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації або у випадках, визначених цим пунктом, не надсилає його платнику податків у встановлений цією статтею строк (пп. 49.9.2 п. 49.9 ст. 49 ПКУ). Відповідно до п. 49.10 ст. 49 ПКУ відмова посадової особи органу державної податкової служби прийняти податкову декларацію з будь-яких причин, не визначених цією статтею, у тому числі висунення будь-яких не визначених цією статтею передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої податкової декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється. З урахуванням викладеного, посадовим особам органу ДПС забороняється висувати до платників податків будь-які вимоги щодо зміни показників податкових декларацій (розрахунків), зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо.



Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби

Відповіді на питання щодо оподаткування
можна отримати за багатоканальним телефоном
0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)
у робочі дні з 8 до 20 години
та електронною поштою idd@sta.gov.ua (цілодобово)

kotenok.vs
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 19 лютого 2013, 01:34
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kotenok.vs »

что же делать? ждать проверки? сама все пересмотрела от и до, вразумительного ответа для себя нигде не нашла...

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Податкове навантаження - это рэкет на государственном уровне. Понятно, что никакой законности в их требованиях нет. Пойдете у них на поводу, заплатите 9% - в следующий раз готовьтесь к тому, что попросят, нет, не попросят, а потребуют 15%. И так до полного уничтожения Вашего предприятия. Нужно им вежливо, но твердо и аргументированно сказать "нет".

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

ну, по-перше: Ва м дали якийсь запит офіційний чи просто дзвінок? якщо дзвінок -* забийте

Lyusya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 24 березня 2011, 10:05
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Lyusya »

За 4 кв. 2012г. у нас тоже нет нагрузки 0,214%, а ГНИ говорит нагрузка 1,35% от дохода. Я принесла Баланс, Деку не переделывала.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

- Купи! Купи! Купи! ну пожалуйста!!!
- Сергей Петрович, я же сказал, я сам сдам экзамен!
- Ну хотя бы коньяк подари!!
Так и у нас, они просят, а кто сможет защитится, тот "сам сдаст", кто нет - ну мы поняли...

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

А мені інспектор сказала, не хочете перероблять Деку, по подзвонить начальник до Вашого, і все переробите, ага, то не я вже пішла перероблять, зато як єкесь питання неординарне, по всим поверхам тебе поганяють, і залишишся бе відповіді

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”