ШмАтЮкАлКО!

Розмови на різні теми
ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Marlboro писав:
ArinaArina писав:Мальборо, а Вам не приходилось никогда терять НН и затраты? Налоговая нагрузка, чтоб ее. Уверена, что Вы ответите "Нет".
Кожну викинуту гривню в міру можливостей можна обгрунтувати її "неправильністю" (на крайняк порву податкову чи скормлю директору).
По податковому навантаженні - ну Ви ж знаєте))
ArinaArina писав:И под умышленное искажение отчетности можно подвести любую ошибку. Ошибок Вы тоже никогда не делали?
Взагалі-то не будь-яку "помилку", а свідому та цілеспрямовану. Наприклад, навантаження - про що Ви написали. При цьому грамотний не в ту сторону директор буде мати в такій ситуації можливість стягнути з бухгалтера переплачені податки.
А завищення доходу також може бути свідомим та цілеспрямованим - безумовно, що потреба в такому завищенні дуже обмежена (порівняно із заниженням). Тому особисто я не знаю, що в цій частині позабавило колег)
только в декларации не написано что это: ошибка или целенаправленное искажение

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

ArinaArina писав:только в декларации не написано что это: ошибка или целенаправленное искажение
Я думаю на практиці це буде в достатній мірі зрозуміло навіть без якогось непосильного розслідування органами. В будь-якому разі навіть якщо почитати профвітку - то там не складно встановлювати, коли колеги помиляються, а коли не помиляються)

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Marlboro писав:
ArinaArina писав:только в декларации не написано что это: ошибка или целенаправленное искажение
Я думаю на практиці це буде в достатній мірі зрозуміло навіть без якогось непосильного розслідування органами. В будь-якому разі навіть якщо почитати профвітку - то там не складно встановлювати, коли колеги помиляються, а коли не помиляються)
можно и без расследования просто "пришить" вину в умышленной подделке и всё. вот это-то и пугает

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

ArinaArina писав:
Marlboro писав:
ArinaArina писав:только в декларации не написано что это: ошибка или целенаправленное искажение
Я думаю на практиці це буде в достатній мірі зрозуміло навіть без якогось непосильного розслідування органами. В будь-якому разі навіть якщо почитати профвітку - то там не складно встановлювати, коли колеги помиляються, а коли не помиляються)
можно и без расследования просто "пришить" вину в умышленной подделке и всё. вот это-то и пугает
Ну да, якщо пройтись по тюрмам, то навряд-чи багато хто з людей там визнають свою вину....

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Marlboro писав:
ArinaArina писав:
Marlboro писав: Я думаю на практиці це буде в достатній мірі зрозуміло навіть без якогось непосильного розслідування органами. В будь-якому разі навіть якщо почитати профвітку - то там не складно встановлювати, коли колеги помиляються, а коли не помиляються)
можно и без расследования просто "пришить" вину в умышленной подделке и всё. вот это-то и пугает
Ну да, якщо пройтись по тюрмам, то навряд-чи багато хто з людей там визнають свою вину....
Да уж, это аргумент. просто нет слов #wall#
Этот Ваш юношеский максимализм.... он когда-нибудь пройдет. Хорошо, если сам с возрастом, а не резко под действием обстоятельств

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Ви думаєте взагалі доречно при обговоренні таких питань переходити на особистості?)

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Marlboro писав:Ви думаєте взагалі доречно при обговоренні таких питань переходити на особистості?)
это был взгляд на Ваше категоричное суждение о других. Если Вас это зацепило - то прошу прощения.

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

а звоночек то, все равно, песТня. Если бы мне поручили написать это письмо, написал бы так же.
А не хрен налоговиков в задницу целовать. А если целуете, то и оформляйте это как благотворительность, а не как продажу услуг))))
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

А вот уже и факты пошли.

У Києві викрито факт підробки податкової звітності на суму майже 105 млн. грн.

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у м. Києві спільно
з ГУ СБУ у м. Києві та Київській області встановлено факт підробки документів одним з товариств з обмеженою відповідальністю.

http://kyiv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/218177.html


Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

ArinaArina писав:
Marlboro писав:Ви думаєте взагалі доречно при обговоренні таких питань переходити на особистості?)
это был взгляд на Ваше категоричное суждение о других. Если Вас это зацепило - то прошу прощения.
Та нє, просто не зрозумів чи це така культура ведення дискусії, чи що)
А взагалі, дуже зручно спілкуватись з особою молодшою за тебе - завжди можна сказати "та що ти можеш знати, ти ще життя не бачив" :)

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”