Веселые рецепты.

Розмови на різні теми
Emiliya
Гений
Гений
Повідомлень: 455
З нами з: 29 березня 2012, 02:25
Дякував (ла): 368 разів
Подякували: 270 разів

Повідомлення Emiliya »

Доброго всем денечка! Девоньки, начиталась я про сушилки для овощей.Хочу приобрести себе. Кто-нибудь пользовался подобным и какие результаты? Очень хочется своих домашних сухофруктов.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

LyudMila76 писав: +1. Мені до вподоби ТМ "Дригало", тане в роті, перепробувала все
#g_haha# , прикольное название, ни когда не слышала такого

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Emiliya писав:Доброго всем денечка! Девоньки, начиталась я про сушилки для овощей.Хочу приобрести себе. Кто-нибудь пользовался подобным и какие результаты? Очень хочется своих домашних сухофруктов.
Я, дуже подабається, самі суперові вийшли гриби, запах - бомба, користуємося третій рік. В основному яблука, абрикоси(трохи зеленкуваті).

Emiliya
Гений
Гений
Повідомлень: 455
З нами з: 29 березня 2012, 02:25
Дякував (ла): 368 разів
Подякували: 270 разів

Повідомлення Emiliya »

LyudMila76 писав:
Emiliya писав:Доброго всем денечка! Девоньки, начиталась я про сушилки для овощей.Хочу приобрести себе. Кто-нибудь пользовался подобным и какие результаты? Очень хочется своих домашних сухофруктов.
Я, дуже подабається, самі суперові вийшли гриби, запах - бомба, користуємося третій рік. В основному яблука, абрикоси(трохи зеленкуваті).
#good#
Можно подробнее о модели сушилки и каким образом сушите овощи-фрукты-ягоды? Сколько времени уходит на сушку?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Emiliya писав:
LyudMila76 писав:
Emiliya писав:Доброго всем денечка! Девоньки, начиталась я про сушилки для овощей.Хочу приобрести себе. Кто-нибудь пользовался подобным и какие результаты? Очень хочется своих домашних сухофруктов.
Я, дуже подабається, самі суперові вийшли гриби, запах - бомба, користуємося третій рік. В основному яблука, абрикоси(трохи зеленкуваті).
#good#
Можно подробнее о модели сушилки и каким образом сушите овощи-фрукты-ягоды? Сколько времени уходит на сушку?
Модель, напишу з понеділка, не пам'ятаю, брала білоруську, там в інструкцції все написано, скільки часу що сушиться, дуже довго яблука, десь днів три виходить, щоб повністю, ну прийшла з роботи вкоючила десь години 3, потім в розмірі зменшилися, зсипала все до кучі, ці наверх, дорізала ще нових, ріжу пластинками не великими, щоб швидше було. Гриби здається хвилин 40 (білий, польський) інші не вийдуть. Ну так як яблука і все інше (вишню, смородину не робила, не скажу)

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

Emiliya писав:
LyudMila76 писав:
Emiliya писав:Доброго всем денечка! Девоньки, начиталась я про сушилки для овощей.Хочу приобрести себе. Кто-нибудь пользовался подобным и какие результаты? Очень хочется своих домашних сухофруктов.
Я, дуже подабається, самі суперові вийшли гриби, запах - бомба, користуємося третій рік. В основному яблука, абрикоси(трохи зеленкуваті).
#good#
Можно подробнее о модели сушилки и каким образом сушите овощи-фрукты-ягоды? Сколько времени уходит на сушку?
Приобрели в этом году, т.к. появилась дача и надо что-то делать со своими продуктами. Когда зашли в магазин, добрые люди подсказали, что принцип один и цена не имеет значения. купили довольно дешёвую ( гривен 270, точно не вспомню) написано"Vinis", но она с терморегулятором и автоотключением, 4 лотка для сушки. Насушила мешок, компот пьём по сей час. У меня это выглядело так: прихожу с работы, тонкими дольками яблоки режу, раскладываю на лотки, включаю на максимум- и до 7 утра. Утром высыпола в х/б мешочек и всё.Так что я в восторге.

Катя7ak
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1288
З нами з: 11 серпня 2011, 05:54
Дякував (ла): 1275 разів
Подякували: 1787 разів

Повідомлення Катя7ak »

Люлик писав:
LyudMila76 писав: +1. Мені до вподоби ТМ "Дригало", тане в роті, перепробувала все
#g_haha# , прикольное название, ни когда не слышала такого
Это Белоцерковская марка, г.Белая Церковь(я родом от туда), киевляне знают, некоторые виды их продукции даже очень ничего, но не все!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

про сушку: маю польську, років 8 вже напевно. Дуже задоволена. Сушу багато: кріп, петрушку - корінь і листки, любисток, гриби. Для чаїв сушу м"яту, мелісу, суниці, липу, смородину. Яблука не сушу, бо їх сушить мама на дачі - бааааагаааато, спеціальна сушка зроблена над плиткою.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

купила формочки для мафінів - така класна штука! приготування займає мало часу, начинки можна всякі пробувати. Сьогодні робила з клюквою - супер!

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

оляля писав:купила формочки для мафінів - така класна штука! приготування займає мало часу, начинки можна всякі пробувати. Сьогодні робила з клюквою - супер!
+1 пів року як присіла, і зараз печу#blush# , і на компі кнопаю

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”