ШмАтЮкАлКО!

Розмови на різні теми
MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

Как я вам сочувствую, у меня хоть этого головняка нет ,мой нк- сплошные ГТДшки#bye#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ПДВ - це болюча тема для всіх. А я маю ще один чиряк на д.пі - це пенсіонери... Фірма, яку я веду, має довгу історію, яка тягнеться із 1967 р. У ній працювало багато робітників, в т.ч. зварювальників (тобто претендентів на пільгову пенсію). Але історія не про пільговиків. Унікуми є і серед тих, хто звичайну пенсію оформляє.
Кілька днів тому один по телефону замовляв довідку, домовилися, що я в понеділок піду вибирати дані. Потім він ще декілька раз дзвонив із кучерявими просьбами щодо довідки, але то дрібниці. Сиджу я на роботі одна, нікого не чіпаю. Приходить мужчина і без "добрийдень" каже: "А по мені на вашій фірмі дані є?" Я подумала що то той, що по телефону вирішив приїхати і кажу: "Я ж вам казала, що в понеділок буду тим питанням займатися". "А я у вас ще не був". Тут я вже дивуюся "А ви то хто?" Мужчинка:"А я тут працював, а ви хіба не знаєте?"
Потім вияснилося, що працював він у 70-80-х рр., а мене тоді ще на світі не було... Шкода, що я не телепат...
Підтвердити йому потрібно записи трудової у яких нема ніяких виправлень.
Пояснити, навіщо йому та нікому не потрібна довідка, він не міг. Треба.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Natalenna писав: "А ти то хто?"
Зображення
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Пі-пі-пі-пі!!!!!!!!!! Ну скажіть чому потрібно купляти талони на бензин навіть по смішній ціні на фірму де нема автомобіля, не порадившись перед тим зі мною?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Natalenna писав:Пі-пі-пі-пі!!!!!!!!!! Ну скажіть чому потрібно купляти талони на бензин навіть по смішній ціні на фірму де нема автомобіля, не порадившись перед тим зі мною?
действительно. а чего советоваться? ТЫЖБУХГАЛТЕР. Что Вам стоит списать бензин без авто? С авто любой дурак сможет, а тут без авто попробуй.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ArinaArina писав:
Natalenna писав:Пі-пі-пі-пі!!!!!!!!!! Ну скажіть чому потрібно купляти талони на бензин навіть по смішній ціні на фірму де нема автомобіля, не порадившись перед тим зі мною?
действительно. а чего советоваться? ТЫЖБУХГАЛТЕР. Что Вам стоит списать бензин без авто? С авто любой дурак сможет, а тут без авто попробуй.
Ну, менеджер на моє питання відповів так: а які проблеми тут? Продамо талони та й усе.#wall# #wall#
Я кажу: Ми не можемо бензин продавати.
Він: Ну нам же продала фірма, яка насоси постачає.
Може та фірма має право і ракети в комсос запускати. У мене на реалізацію бензину дозволу нема...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Natalenna писав:
ArinaArina писав:
Natalenna писав:Пі-пі-пі-пі!!!!!!!!!! Ну скажіть чому потрібно купляти талони на бензин навіть по смішній ціні на фірму де нема автомобіля, не порадившись перед тим зі мною?
действительно. а чего советоваться? ТЫЖБУХГАЛТЕР. Что Вам стоит списать бензин без авто? С авто любой дурак сможет, а тут без авто попробуй.
Ну, менеджер на моє питання відповів так: а які проблеми тут? Продамо талони та й усе.#wall# #wall#
Я кажу: Ми не можемо бензин продавати.
Він: Ну нам же продала фірма, яка насоси постачає.
Може та фірма має право і ракети в комсос запускати. У мене на реалізацію бензину дозволу нема...
от прикольный.
Natalenna, сочувствую, трудно с дятлами работать.
P.S. птичку обидеть не хотела.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Natalenna писав:Пі-пі-пі-пі!!!!!!!!!! Ну скажіть чому потрібно купляти талони на бензин навіть по смішній ціні на фірму де нема автомобіля, не порадившись перед тим зі мною?
знакомая ситуация!!!! Была у меня как-то контора, которая также приобретала топливо не имея авто. Так мало того, что приобрели, так еще и к первичке подколоты были лимитно-заборные ведомости. Это топливо и осталось висеть!!!
Вообще, веселый ребята были. #g_crazy# То предоставили услугу автокрана, не имея на балансе крана и не купив ни у кого данную услугу. И вообще сказали мне, что договора аренды движ. имущества можно заключать уже и после деятельности, а не до. То, что договора аренды заключаются перед началом работы - это лично мое мнение! Короче маразм.#hunter#

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Люлик писав:
Natalenna писав:Пі-пі-пі-пі!!!!!!!!!! Ну скажіть чому потрібно купляти талони на бензин навіть по смішній ціні на фірму де нема автомобіля, не порадившись перед тим зі мною?
знакомая ситуация!!!! Была у меня как-то контора, которая также приобретала топливо не имея авто. Так мало того, что приобрели, так еще и к первичке подколоты были лимитно-заборные ведомости. Это топливо и осталось висеть!!!
Вообще, веселый ребята были. #g_crazy# То предоставили услугу автокрана, не имея на балансе крана и не купив ни у кого данную услугу. И вообще сказали мне, что договора аренды движ. имущества можно заключать уже и после деятельности, а не до. То, что договора аренды заключаются перед началом работы - это лично мое мнение! Короче маразм.#hunter#
нормально так. а когда получат по маковке за свою деятельность - обвинять будут бухгалтера

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

ArinaArina писав:
Люлик писав:
Natalenna писав:Пі-пі-пі-пі!!!!!!!!!! Ну скажіть чому потрібно купляти талони на бензин навіть по смішній ціні на фірму де нема автомобіля, не порадившись перед тим зі мною?
знакомая ситуация!!!! Была у меня как-то контора, которая также приобретала топливо не имея авто. Так мало того, что приобрели, так еще и к первичке подколоты были лимитно-заборные ведомости. Это топливо и осталось висеть!!!
Вообще, веселый ребята были. #g_crazy# То предоставили услугу автокрана, не имея на балансе крана и не купив ни у кого данную услугу. И вообще сказали мне, что договора аренды движ. имущества можно заключать уже и после деятельности, а не до. То, что договора аренды заключаются перед началом работы - это лично мое мнение! Короче маразм.#hunter#
нормально так. а когда получат по маковке за свою деятельность - обвинять будут бухгалтера
не будут, им не страшен серый волк. Если учесть, что ЗП и налоги с апреля не оплачиваются.....

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”