ШмАтЮкАлКО!

Розмови на різні теми
Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Уже не хочется никому ничего доказывать...
Уже Капитан Очевидность смотрит на нас с каждого ценника, с каждой квитанции, с каждой новости...

Ну, а то что некоторые люди предпочитают до сих пор закрывать глаза и не видеть того,
что абсолютно логично происходит в стране по Закону причины и следствия,
ну что ж - имеют право...
Но... Сохранение вектора движения в яму, никак не может вывести наверх.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Любослава, можна поцікавитись, до чого це? Ми ж про фільми взагалі говорили, про смаки і про те, чому комусь одні фільми здаються кращими за інші)
Про політику тут взагалі-то нічого немає, це заборонено правилами форуму.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Marlboro писав:
cometa писав:Да ладно, у меня большая семья, живем в одном городе, читали одни газеты, смотрели одинаковые передачи, а выбор сделали разный.
А звідки Ви знаєте, хто що читав? Я про газети образно - вплив має все. Я впевнений, що Ви (як і будь-хто інший) знаєте масу прикладів, коли діти з однієї родини можуть обирати діаметрально протилежні шляхи життя (хтось талановитий вчений, а інший брат - бандит). Не можна ж сказати, що це все так "випадково сталось" - просто в певний момент кожен з братів підпав під вплив різних джерел, і тому сформувався інакше, аніж той другий.
Я пишу о своей семье. Если пишу, значит знаю. Странный вопрос, а Вы откуда знаете, кто что полюбил? Пишете про совершенно чужих Вам людей и безоговорочно утверждаете.
Вы сами себе противоречите. Полюбил то, что увидел первым. А при коммунистическом режиме первым было для всех одно и в одном возрасте.

А о себе, мои вкусы очень поменялись за последнее время. Идет время и под влиянием окружающей среды очень меняется отношение к тому, что ты увидел первым.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

cometa писав:Я пишу о своей семье. Если пишу, значит знаю. Странный вопрос, а Вы откуда знаете, кто что полюбил? Пишете про совершенно чужих Вам людей и безоговорочно утверждаете.
Вы сами себе противоречите. Полюбил то, что увидел первым. А при коммунистическом режиме первым было для всех одно и в одном возрасте.
Я думаю це було б справедливо, якби Ви весь час знаходились в одній кімнаті - тоді можна було б точно знати, що на кого впливало)
І ні, "безоговорочного" там нічого не було, так само як і протиріччя там немає. Не розумію що Вас заділо? Обговорювали фільми і "іронію", а вийшли знову на комунізм і шляхетних западенців та бидло. Щось тут не так))

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Marlboro писав:Обговорювали фільми і "іронію", а вийшли знову на комунізм і шляхетних западенців та бидло. Щось тут не так))
На 911 всі дороги взагалі ведуть до політики, на інших форумах такого не спостерігаю, - видно з часу заборони обговорення політики у форумчан вже накопилось #search#

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Marlboro писав:
cometa писав:Я пишу о своей семье. Если пишу, значит знаю. Странный вопрос, а Вы откуда знаете, кто что полюбил? Пишете про совершенно чужих Вам людей и безоговорочно утверждаете.
Вы сами себе противоречите. Полюбил то, что увидел первым. А при коммунистическом режиме первым было для всех одно и в одном возрасте.
Я думаю це було б справедливо, якби Ви весь час знаходились в одній кімнаті - тоді можна було б точно знати, що на кого впливало)
І ні, "безоговорочного" там нічого не було, так само як і протиріччя там немає. Не розумію що Вас заділо? Обговорювали фільми і "іронію", а вийшли знову на комунізм і шляхетних западенців та бидло. Щось тут не так))
Marlboro, не надо верить всему что пишут в интернете. Там очень часто врут последнее время.

Если я с Вами не согласна, значит, со мной что-то не так.





Я думаю це було б справедливо, якби Ви весь час знаходились в одній кімнаті - тоді можна було б точно знати, що на кого впливало)
А кто же из пишущих в интернете ТАК долго находился в одной комнате, что сделаны ТАКИЕ выводы?



Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

cometa писав:Если я с Вами не согласна, значит, со мной что-то не так.
Не писав я такого, для чого перекручувати.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Marlboro писав:
Marlboro писав:Обговорювали фільми і "іронію", а вийшли знову на комунізм і шляхетних западенців та бидло. Щось тут не так))
На 911 всі дороги взагалі ведуть до політики, на інших форумах такого не спостерігаю, - видно з часу заборони обговорення політики у форумчан вже накопилось #search#
ну-да, ну-да,- особенно, если ненавязчиво к политике подталкивать.#g_hospita

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

ar4ik писав:ну-да, ну-да,- особенно, если ненавязчиво к политике подталкивать.#g_hospita
Я навів приклад з Леніним і краватками тому-що він достатньо масштабний, щоб показати вплив того ефекту. Я не думаю, що в мене (та майже всіх форумчан які зареєстровані до 2014 року) є потреба комусь показувати свої політичні погляди, про них і так всі знають))

По темі: зараз прочитав, що міністр культури хоче зняти табу з фільму про "іронію". Колишні піонери можуть бути спокійні)

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

ar4ik писав:
Marlboro писав:
Marlboro писав:Обговорювали фільми і "іронію", а вийшли знову на комунізм і шляхетних западенців та бидло. Щось тут не так))
На 911 всі дороги взагалі ведуть до політики, на інших форумах такого не спостерігаю, - видно з часу заборони обговорення політики у форумчан вже накопилось #search#
ну-да, ну-да,- особенно, если ненавязчиво к политике подталкивать.#g_hospita
АГА-АГА, а еще "с высоты" малого возраста и опыта пытаться что-то вкручивать про психологию людям, которые имеют опыта вагон и маленькую тележку и не нарваться на эмоции, это просто фантастика. Ну так товариСЧЬ никогда и не скрывал, что ему интересно раскрутить форумчан на выплеск эмоций! (вампиризм энергетический, обНыкновенный!) Ничто не ново под луной!))))))))))))))))

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”