БЕСЕДКА_КУРИЛКА (переговорка, совещалка, просто что то обсуждалка!)

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Мне тоже сегодня дирик поведал сию новость...... М-да #g_hospita

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

tacha писав: Мне тоже сегодня дирик поведал сию новость...... М-да #g_hospita
,,мой смеялся - у меня много молодых неженатых бездетных переступивших порог 30-летия#g_haha# #g_haha#

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Виктория 80 писав:,,мой смеялся - у меня много молодых неженатых бездетных переступивших порог 30-летия#g_haha# #g_haha#
Прочитала анонс этого "податка". Если примут, то смеяться будем мы (бухгалтера)

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Виктория 80 писав:
tacha писав: Мне тоже сегодня дирик поведал сию новость...... М-да #g_hospita
,,мой смеялся - у меня много молодых неженатых бездетных переступивших порог 30-летия#g_haha# #g_haha#
Наверное резко уменьшится количество гражданских браков? Интересно.ю уже есть расценки на справку о бездетности? Раньше, говорят, такая справка спасала от налога! Это так, на заметку.

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Барабашка писав:Доброго дня, дорогі форумчани!
Можливо, я не по темі, але, мабуть, тільки ви мене можете зрозуміти...
Посварилась зі своїм хлопцем. Живемо разом, 90% домашньої роботи на мені. Коли пробую залучити його - відразу сварка, він не буде того чи ін. робити, бо то все жіноча (а яка в 1кім. міській квартирі чоловіча робота?) робота і я маю все встигати. А коли кажу, що я теж працюю (а веду ТзОВ і роздріб по ФОПу вдома) і замучуюсь після роботи,то дорікнув мені - що ти там робиш - папірчики перекладаєш і в ноутбуці сидиш, а от якби тебе шефи поганяли по кабінетах, з документами, якби дістала на роботі від начальства, то сиділа б тихо. Так боляче, аж сльози навертаються. А почалось все з того, що я в кінці минулого тижня пожалілась, що нарешті все здано, так вимоталась і хочу трохи відпочити на вихідних... А як у ваших сім"ях ставляться до роботи бухгалтером і чи помагають чоловіки щось по дому? Вибачте, що нажалілась, але важко так на душі...

Він ваш чоловік? Ви фінансово від нього залежите?
Якщо ваша відповідь "НІ", то відсилайте його під три чорти. Я своєму чоловікові на початку відносин (теж намагався казати що будинок на мені) сказала, що я доволі довго прожила сама з дитиною, заробляю і на себе і на дитину. І саме головне я звикла до того що мною НІХТО не керує. Звикати до іншого я не буду а головне НЕ ХОЧУ.
Не плачте, знайдіть собі іншого хлопця

Alyona
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 557
З нами з: 16 вересня 2011, 02:43
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Alyona »

Читаю, и плакать хочется! Какой налог????? А если у кого-то не получается забеременеть, и каждую минуточку надеешься, что это совершиться!! А если брать справку, всё ровно, что поставить крест на себе!!! Уроды!! Лучше б об экологии беспокоились, меньше заставляли нервничать своей политикой!!! Может и что-то бы получилось!

Galina V
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1081
З нами з: 15 жовтня 2010, 01:40
Дякував (ла): 190 разів
Подякували: 246 разів

Повідомлення Galina V »

Виктория 80 писав:
tacha писав: Мне тоже сегодня дирик поведал сию новость...... М-да #g_hospita
,,мой смеялся - у меня много молодых неженатых бездетных переступивших порог 30-летия#g_haha# #g_haha#
Вот уроды!!!#g_cray2# Хотя, как еще мягко подошли, в СССР от брался с 20 лет! А теперь борьба за нравственность и здоровых крепких мам. #aggr# Еще один Чернобыль, и вся страна будет платить этот налог!!#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

FireNN
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 512
З нами з: 19 січня 2012, 00:18
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 149 разів

Повідомлення FireNN »

Да сегодня услышала, волосы зашевилились. Как можно на чужом горе зарабатывать. Я замужем уже 7 лет, детей нет, не потому что не хочу, а потому что не получается. Сейчас уже 30 лет, пошла по врачам. Уже заплатила только за анализы и осмотр около 5 тысяч, а это только начало. А они еще хотят 17 % от з/п за бездетность, и оплачивать не будут только инвалиды.
Если такое вдруг примут ПОЙДУ В СУД, доказывать свои права, Это дикая дескриминация. Можно же еще придумать налог на то, что ты черный или желтый и отличаешься от белого.
А государству лучше конечно же отобрать, чем дать (деньги на детей).#aggr#

Барабашка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 11 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення Барабашка »

Теж чула це кілька днів тому. Вибачте за "мій французький", але так хочеться сказати НЕЛЮДАМ Ярослву та Катерині, яким таке прийшло в голову СХАМЕНІТЬСЯ!!! Все вертається бумерангом. Не дай Боже, ваші діти, внуки і т.д. у майбутньому не зможуть мати дітей через прокльони, які зараз посипляться на ваші голови. Та ж це трагедія для сім"ї, коли не виходить дитинку зачати. І заробляти на цьому гріх!!! Не знаю жодної сімейної пари, у якої б все було гаразд у стосунках і матеріальне становише відповідне і щоб люди свідомо не хотіли дитину!
А монахам і монахиням як бути?
А хто до 30 ще не створив сім"ї? Що від першого-ліпшого залетіти, народити, щоб покращити демографічну ситуацію? Чи якщо житла свого немає? Народити дитятко і на вулицю з ним?
Краще б прийняли закон, за яким вершителі наших доль були зобов"язані регулярно проходити психіатричну перевірку. Саме психіатричну, бо психолог тут вже не допоможе.
Аж огидно! Хто нами керує! Направду кінець світу наближається! Нам скоро ще на життя податок накладуть!

Алесса
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 520
З нами з: 13 грудня 2011, 08:19
Дякував (ла): 375 разів
Подякували: 347 разів

Повідомлення Алесса »

Барабашка писав: Аж огидно! Хто нами керує! Направду кінець світу наближається! Нам скоро ще на життя податок накладуть!
І на повітря....#dntknw# ???

Закрито

Повернутись до “Розмови про різне”