= Директор хам и жлоб... или все таки Человек? (о наболевшем + советы как бороться)=

Розмови на різні теми
Таня_Киев_2011
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 14 листопада 2011, 03:44
Подякували: 7 разів

Повідомлення Таня_Киев_2011 »

оляля писав:А якщо серйозно, то , звичайно вихід емоціям треба знаходити. Але не знаю, чи змогла б виявити свою слабість перед тим, хто мене ображає. Скоріше б плакала потім, коли він би не бачив. А може просто ,на щастя, не було таких ситуацій...
Пусть и не будет их у вас #drinks# А в нашей слабости очень часто наша сила ;)

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

оляля писав: Андріно Челентано для зняття стресу колов дрова ))). А якщо серйозно, то , звичайно вихід емоціям треба знаходити. Але не знаю, чи змогла б виявити свою слабість перед тим, хто мене ображає. Скоріше б плакала потім, коли він би не бачив. А може просто ,на щастя, не було таких ситуацій...

Обожнюю "Укрощение строптивого". А про то как зачем он колол дрова - ну разве не прелесть #blush# #blush# #blush#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Ага, класний фільм, пару днів назад показували, зачепились випадково, коли канали перключали, так і додивились до кінця.

сотрудник
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1182
З нами з: 01 квітня 2011, 06:19
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення сотрудник »

tacha писав:
оляля писав: Андріно Челентано для зняття стресу колов дрова ))). А якщо серйозно, то , звичайно вихід емоціям треба знаходити. Але не знаю, чи змогла б виявити свою слабість перед тим, хто мене ображає. Скоріше б плакала потім, коли він би не бачив. А може просто ,на щастя, не було таких ситуацій...

Обожнюю "Укрощение строптивого". А про то как зачем он колол дрова - ну разве не прелесть #blush# #blush# #blush#
да, там все моменты интересные-классика#good#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

оляля писав:Ага, класний фільм, пару днів назад показували, зачепились випадково, коли канали перключали, так і додивились до кінця.

А ми просто купили диск - і коли хочемо відволіктися - включаємо. Настрій покращується моментально .o:)

Olga 60
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 16 лютого 2011, 05:56
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Olga 60 »

Долго молчала на такие взрывы директора (льва), это его еще больше злило.А сейчас поменяла тактику и в ответку ему выдала, что не намерена выдерживать его СТРЕССЫ, сразу призадумался.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

ЗАДОВБАЛИ!!!!!! припиняйте цю рекламу МММ!
Модератори! будь ласка, зверніть увагу на таких учасників! Так, ми відволікаємось інколи на теми не пов"язані з бухгалтерією, ал це занадто. За годину - в трьох різних темах флудять!

сотрудник
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1182
З нами з: 01 квітня 2011, 06:19
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення сотрудник »

оляля писав:ЗАДОВБАЛИ!!!!!! припиняйте цю рекламу МММ!
Модератори! будь ласка, зверніть увагу на таких учасників! Так, ми відволікаємось інколи на теми не пов"язані з бухгалтерією, ал це занадто. За годину - в трьох різних темах флудять!
ну немножко повеселил товарисч и хватит,нам пора работать

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Первые участники МММ тоже были сначала довольны. Послушайте, здесь собрались образованые люди. Так что ваша реклама не пройдет...

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Що це фігня, якесь "разводилово" голова пухне від всіх нововведень, і ви ще зі своєю х.....Просто ВЖЕ ВСЕ І ВСІ ДІСТАЛИ #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”