БЕСЕДКА_КУРИЛКА (переговорка, совещалка, просто что то обсуждалка!)

Розмови на різні теми
Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Правильно ! Лучше рычать, чем плакать! Вперед и в бой! Впереди еще так много неизведаного! Глядишь завтра еще какой нибудь бред с налоговыми накладными придумают. Жить весело!!!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Берса писав:Правильно ! Лучше рычать, чем плакать! Вперед и в бой! Впереди еще так много неизведаного! Глядишь завтра еще какой нибудь бред с налоговыми накладными придумают. Жить весело!!!
от тільки щось сміятися мені останнім часом не хочеться.......

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ой не знаю, не знаю.,, Я на работе так часто рычу, что меня уже так и воспринимают, а я ж добрая на самом-то деле #g_crazy# Может у нас тут в форуме и вознакают иногда какие-то разногласия, но мы же с ними справляемся сами, без посторонней помощи #smile3# , а это уже хорошо !!!!

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Оля, на Вас это не похоже! У Вас детки замечательные, муж понимающий, работа такая, что скучать не приходится. Не гневите Господа!

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

А я последнее время (если конечно не рычу) только и делаю, что хожу и улыбаюсь. Ну и пусть думают,что у меня крыша съехала. Зато охотнее будут сумасшедшей менять налоговые накладные, переделаные с -ку на -ка. Чего ж "дурочкой" то спорить!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Бюгюльмэ писав:Оля, на Вас это не похоже! У Вас детки замечательные, муж понимающий, работа такая, что скучать не приходится. Не гневите Господа!
я мала на увазі всі зміни у законодавстві і ніщо інше!

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

оляля писав:
Бюгюльмэ писав:Оля, на Вас это не похоже! У Вас детки замечательные, муж понимающий, работа такая, что скучать не приходится. Не гневите Господа!
я мала на увазі всі зміни у законодавстві і ніщо інше!
Тю-ю-ю, та то фитюльки, не стоящие наших слёз!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

=; Шо да, то да...

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Берса писав:А я последнее время (если конечно не рычу) только и делаю, что хожу и улыбаюсь. Ну и пусть думают,что у меня крыша съехала. Зато охотнее будут сумасшедшей менять налоговые накладные, переделаные с -ку на -ка. Чего ж "дурочкой" то спорить!
Да этот метод и с гаишниками катит и вообще - на все случаи жизни! Присоединяюсь и поддерживаю!!!!!

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

оляля підтримую обома руками... вічливість й толерантність дійсно дуже дивую сьогодні оточуючих... ото сьогодні ввечері забирала малого з садочка і їхала тролейбусом, на одній з зупинок зашла бабуся старенька, а так як я сиділа біля виходу, то щоб вона не йшла через весь салон я встала та попросила сісти... і що ви думаєте, вона на мене так здивовано глянула, неначе я їй пропонувала другу молодість, а потім ще 2 зупинки дякувала й розказувала, що в цьому році я перша, хто їй поступився місцем...було приємно ,але дивно))))))
А вранці взагалі дивний випадок стався... я в магазин зайшла молока купити, зайшла в молочний відділ, тянуся за молоком і тут відчуваю, що мене хтось дуже сильно штовхає в сторону, причому так сильно, то капец.... озираюся, тітонька років під 40 така вся "на понтах"... вона якось майже миттєво мене відштовхнула і вхопивши 2 останніх пакети молока подивилась на них зневажливо (я так думаю їй дата не сподобалась...чи фасовка) кинула один пакет назад. Ну а я від її нелогічних дій якось почала інстинктивно сміятися, мені дійсно смішно й дико від такої поведінки... а та жіночка потім на мене ще намагалась наїхати... мол "Ты чьо каза, совсем страх потеряла... какого ты ржешь?" Спочатку намагалася ігнорувати, але безрезультатно, а потім вже не витримала да як послала її під три чорти, так вона миттю вибачилась й пішла собі... тоді я була в шоці "Що то було"#g_haha# от таке життя-буття сьогодні у великому місті

Закрито

Повернутись до “Розмови про різне”