ШмАтЮкАлКО!

Розмови на різні теми
Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

ar4ik писав:Вот объясните мне, еб@анутой, как они увидят размер букв при электронной налоговой? Каждую открывать будут и сверять? Или я отстала от жизни навсегда? А письмо налоговой о том, что размер не имеет значения что? отменили? Камеральная проверка идёт по ИНН и суммам и всьо, я лично не заморачиваюсь.
аналогично, я не заморачиваюсь по поводу всех необязательных реквизитов. Итак слишком много геморроя.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ar4ik писав:Вот объясните мне, еб@анутой, как они увидят размер букв при электронной налоговой? Каждую открывать будут и сверять? Или я отстала от жизни навсегда? А письмо налоговой о том, что размер не имеет значения что? отменили? Камеральная проверка идёт по ИНН и суммам и всьо, я лично не заморачиваюсь.
До речі так! Був лист за розмір букв, сама колись його шукала:
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
29.04.2013 № 1883/6/99-99-19-04-01-15
Про розгляд заперечення
Міністерство доходів і зборів України розглянуло заперечення до листа Державної податкової служби України від 15.01.2013 р. № 534/6/15-3115 щодо написання найменування покупця та продавця в податкових накладних та повідомляє.
Відповідно до пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну.
Форма податкової накладної та Порядок заповнення податкової накладної затверджені наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 р. № 1379, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 року за № 1333/20071.
Пунктом 201.1 статті 201 Кодексу передбачено, що обов'язковими реквізитами, які повинна містити податкова накладна, зокрема, є:
• повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;
• повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг.
Вимоги щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу затверджені наказом Міністерства юстиції України від 05.03.2012 р. № 368/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.03.2012 р. за № 367/20680. Зазначеними вимогами встановлено, що в установчих документах та при заповненні реєстраційної картки використовуються великі літери українського алфавіту (А - Я) при написанні найменування українською мовою та латинського алфавіту (A - Z) при написанні найменування англійською мовою.
Таким чином, формат написання в установчих документах найменування юридичної особи встановлено зазначеними Вимогами.
Аналогічний порядок написання найменування юридичної особи було встановлено наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 09.06.2004 р. № 65(діяв до 23.03.2012 р.).
Одночасно повідомляємо, що найменування юридичної особи, написане великими буквами, є тотожним найменуванню юридичної особи, написаному великими та малими буквами, якщо кожна буква (символ, розділовий знак та ін.) найменування, написаного великими літерами, відповідає буквам (символам, розділовим знакам та ін.) найменування, написаного великими та малими буквами.
Іншими словами: найменування юридичної особи, написане великими буквами, є тотожним найменуванню юридичної особи, написаному великими та малими буквами, якщо ці букви повністю співпадають.
Аналогічна позиція Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва зазначена в численних листах комітету, зокрема в листі від 04.11.2009 р. № 13574.
Враховуючи зазначене, в полях "Найменування продавця" та "Найменування покупця" податкової накладної повинна зазначатися назва юридичної особи, яка відповідає назві, зазначеній в статутних документах такої особи. При цьому розмір літер у назві такої юридичної особи може бути відображено в податковій накладній як великими літерами, так і великими літерами та маленькими літерами, якщо назва повністю співпадає із зазначеною у статутних документах.
Невідповідність розміру літер, якими в податковій накладній зазначені найменування продавця та найменування покупця, розміру літер назв, зазначених в статутних документах таких осіб, не є підставою визнавати вказану накладну такою, що заповнена з порушенням, за умови дотримання інших вимог заповнення податкової накладної.
Оскільки лист Державної податкової служби України від 15.01.2013 р. № 534/6/15-3115 за своїм змістом відповідає вищевикладеному, даний лист не потребує перегляду.
Заступник Міністра А. Ігнатов
А взагалі тут винні не бухгалтери, а ті хто ту х...ю пишуть, це вже просто дійшло до маразму.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

Кстати, сейчас обновлял Медок, пишут:
демо-версию «M.E.Doc IS»
2. Модуль «Первинні документи».
2.1. Реєстр первинних документів
2.1.1. Доопрацьовано обробку імен файлів під час імпорту з dbf. Файл приймається до обробки незалежно від регістру літер, що використані у імені файлу (маленькі чи ПРОПИСНІ).
Может, кому-то будет полезно: ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01.033
Зображення

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Всем спасибо!!!!#smile3# Я вот тоже с необязательными реквизитами вообще не заморачиваюсь, присоединяюсь ко всем кто дружит с головой и с мозгами #g_dance# #g_dance# #g_dance#
А вот эта фигня, что вытяг по запыту формируется только за 1 день никого не задолбала?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

rubin писав:Всем спасибо!!!!#smile3# Я вот тоже с необязательными реквизитами вообще не заморачиваюсь, присоединяюсь ко всем кто дружит с головой и с мозгами #g_dance# #g_dance# #g_dance#
А вот эта фигня, что вытяг по запыту формируется только за 1 день никого не задолбала?
задалбывает по-тихоньку

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

rubin писав:Всем спасибо!!!!#smile3# Я вот тоже с необязательными реквизитами вообще не заморачиваюсь, присоединяюсь ко всем кто дружит с головой и с мозгами #g_dance# #g_dance# #g_dance#
А вот эта фигня, что вытяг по запыту формируется только за 1 день никого не задолбала?
Не, я уже привыкла, первым делом придя на работу формирую запыт, почему-то если раз в 5 дней вылетают НН.

Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 881
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2707 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

мляяяяя... с сегодняшнего дня учетная ставка НБУ - 30%....#g_cray2# , еще вчера была 19,5... а я тут пеню считаю #wall#

анита7
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 20 січня 2015, 12:03
Дякував (ла): 211 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення анита7 »

Просто и однозначно от ВСЕГО происходящего мля...

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

rubin писав:Всем спасибо!!!!#smile3# Я вот тоже с необязательными реквизитами вообще не заморачиваюсь, присоединяюсь ко всем кто дружит с головой и с мозгами #g_dance# #g_dance# #g_dance#
А вот эта фигня, что вытяг по запыту формируется только за 1 день никого не задолбала?
У меня вообще пустые через раз приходят, сегодня смогла затащить налоговую от поставщика только с 3 вытяга и то- по списку, с указанием номера и даты. Сюки!!!

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Все ли в курсе, что авансовые платежи по прибыли без переброски ..., через 3 года спишутся в никуда?#g_mad#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”