ШмАтЮкАлКО!

Розмови на різні теми
Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Natalenna писав:
Ребекка писав:
Natalenna писав:І я сюди сьогодні. Лежу вдома хвора. Телефон розривається, виявляється я ще й маю сисадміну дзвонити, бо у них інтернету нема... Перевірила ел. кабінет - у мене мінус по прибутку на ту суму що я вчора платила, тішу себе думкою що ті ще не рознесли, у податковій телефон мовчить і програма не працює...
а де шматюки? #g_mad#
ну, можу сказати хіба пі-пі-пі (бо мене точно забанять)#blush#. З 10-ї години мені дзвонять щопівгодини за все, що відбувається на одній із фірм. Виявляється, є багато речей, які нікого не цікавлять, а 1 день мене нема і все вилізло)))
На другій роботі директор вчора мене побачив і сказав - "податки заплатила, марш додому в ліжко".
Я температуру збила, горло вже не так болить, але у мене спина простуджена, та й сама морально за....на. От думаю, нехай там все завалиться, але я крім того що бухгалтер ще й людина, тому лежу вдома)))
В 1 очередь - ЧЕЛОВЕК, а во 2 - ну тк уж получилось - БУХГАЛТЕР! И пусть весь мир подождёт - больше ценить будут!!!!!

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Natalenna писав:
Ребекка писав:
Natalenna писав:І я сюди сьогодні. Лежу вдома хвора. Телефон розривається, виявляється я ще й маю сисадміну дзвонити, бо у них інтернету нема... Перевірила ел. кабінет - у мене мінус по прибутку на ту суму що я вчора платила, тішу себе думкою що ті ще не рознесли, у податковій телефон мовчить і програма не працює...
а де шматюки? #g_mad#
ну, можу сказати хіба пі-пі-пі (бо мене точно забанять)#blush#. З 10-ї години мені дзвонять щопівгодини за все, що відбувається на одній із фірм. Виявляється, є багато речей, які нікого не цікавлять, а 1 день мене нема і все вилізло)))
На другій роботі директор вчора мене побачив і сказав - "податки заплатила, марш додому в ліжко".
Я температуру збила, горло вже не так болить, але у мене спина простуджена, та й сама морально за....на. От думаю, нехай там все завалиться, але я крім того що бухгалтер ще й людина, тому лежу вдома)))
одужуйте, з власного досвіду скажу, що на третій день всі звикнуть і забудуть про вас, а два дні потрепіть уже їх #smile3#

анита7
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 20 січня 2015, 12:03
Дякував (ла): 211 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення анита7 »

Заболела( Температура 38 кашель голова кружиться, но на работе бо внезапно случились деньги) надо всем все сделать причем вчера..деньги зашли вчера в фиг знает сколько вечера( На работе холодно так что сижу в перчатках. И просто аншлаг всем!!! А ну и еще НДС с минусами в январе и феврале... Пусть хоть еще одна ссука скажет что работа бухгалтера это сидение и не хера не делание. сломаю к ебеням коленку!#hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter#

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

анита7 писав:Заболела( Температура 38 кашель голова кружиться, но на работе бо внезапно случились деньги) надо всем все сделать причем вчера..деньги зашли вчера в фиг знает сколько вечера( На работе холодно так что сижу в перчатках. И просто аншлаг всем!!! А ну и еще НДС с минусами в январе и феврале... Пусть хоть еще одна ссука скажет что работа бухгалтера это сидение и не хера не делание. сломаю к ебеням коленку!#hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter#
а послать все нафиг и лечь дома? За 3 дня деньги не скиснут, на НДС еще есть время, или до обморока сидеть собираетесь?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

ArinaArina писав:
анита7 писав:Заболела( Температура 38 кашель голова кружиться, но на работе бо внезапно случились деньги) надо всем все сделать причем вчера..деньги зашли вчера в фиг знает сколько вечера( На работе холодно так что сижу в перчатках. И просто аншлаг всем!!! А ну и еще НДС с минусами в январе и феврале... Пусть хоть еще одна ссука скажет что работа бухгалтера это сидение и не хера не делание. сломаю к ебеням коленку!#hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter#
а послать все нафиг и лечь дома? За 3 дня деньги не скиснут, на НДС еще есть время, или до обморока сидеть собираетесь?
мы все такие, с ног свалимся#g_cray# , но все сделаем

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Тётки, ну мы и дурынды.
Сама однажды от наркоза после операции отошла и первым делом - попросила медсестричку телефон принести. Включила, а там звонки..... И ведь все знали,что легла в больницу на операцию(не знали точно в какой день делать будут, то да......). Так ещё и до конца дня отзвонилась всем страждующим и ответила на все вопросы.........Правда в 18-00 отзвонилась директору отчитаться, а часть вопросов и вспомнить не смогла. Наркоз.

И какой результат?????????
Через полгода ушла с той фирмы, никто ни спасибо не сказал, ни помочь не помог, и даже когда собралась уходить - попросили 3 месяца отработать, пока замену найдут и я всё новенькой объясню, но при этом ни на копейку больше не предложили. А сейчас там бухгалтер 3 моих зарплаты получает.

Вот так вот жизнь нас учит. Зато нет худа без добра! Ни одна работа и ни один начальник, будь они хоть подарками с зелёными ленточками - не будут стоять в моём перечне ценностей выше семьи, здоровья, друзей!

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

#rolf# #rolf# #rolf#
Вероничка! А почему с зеленой ленточкой, а не с красным бантиком????#g_crazy# #g_crazy# #g_crazy#

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

офигевшая писав:#rolf# #rolf# #rolf#
Вероничка! А почему с зеленой ленточкой, а не с красным бантиком????#g_crazy# #g_crazy# #g_crazy#
#g_haha#

Всё просто - зелёные ленточки - это самый редкий вариант украшения подарков. Т.е. самый-самый-самый неожиданно хороший начальник, не будет выше ..... и далее по тексту.
Ну и я люблю зелёный цвет........ #smile3#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Вероніка, я теж люблю зелений колір)))

Сьогодні я хочу послати на х... розробників електронного кабінету. Мало до інфаркту мене не довели придурки, мінус у мене по податку на прибуток, я 2 ночі не могла спокійно спати, думала, куди гроші діли. У відділі обліку у мене спитали "з якого я лісу втікла і чи у мене банку нема, що я звіряюся із ними?"
Все нормально, гроші прийшли, а я переживала. Ідіоти! невже не можна зробити програму ОДНУ, але яка би працювала нормально, без збоїв і інформація у ній була актуальна. Нащо плодити всяке га.но, яке або непрацює взагалі, або таке видає, що ти посивієш?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Natalenna писав:Вероніка, я теж люблю зелений колір)))

"з якого я лісу втікла і чи у мене банку нема, що я звіряюся із ними?"
#rolf# #rolf# #rolf#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”