БЕСЕДКА_КУРИЛКА (переговорка, совещалка, просто что то обсуждалка!)

Розмови на різні теми
shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

IrinkaSvetl писав:
@Nika@ писав:Вы читали?(((((((((((((((((( http://www.vesti.ru/doc.html?id=713026 Даже как-то не верится...
да...я только что прочла.... аж ком в горле... одна из любимейших певиц молодости и юности.... а фильм Телохранитель...... I Will Always Love You... я под эту песню впервые с мальчиком в лагере поцеловалась#blush# .... эх...#g_cray#
Наркотики - большое зло! Сколько уже таких талантливейших, молодых, голосистых на том свете из-за них! Жаль Уитни...жаль...#cray# #cray# #cray#

Туся
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 30 квітня 2011, 01:39
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 160 разів

Повідомлення Туся »

Печалька (((((

vasilisa
Гений
Гений
Повідомлень: 350
З нами з: 27 січня 2012, 03:12
Дякував (ла): 210 разів
Подякували: 173 рази

Повідомлення vasilisa »

Да, жалко. Когда ещё пробьётся на большую мировую арену такой голосище, и в такой красивой оболочке. Очень жаль!

vasilisa
Гений
Гений
Повідомлень: 350
З нами з: 27 січня 2012, 03:12
Дякував (ла): 210 разів
Подякували: 173 рази

Повідомлення vasilisa »

Альона1 писав:А Ви замітили, що на форумі тишина. Всі здали річний звіт і почивають на лаврах.#g_dance#
Везет! А у меня еще медицинская статистика и пенсионный для ЧП. Это мелочи, но сдать-то надо.

Барабашка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 11 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення Барабашка »

Доброго дня, дорогі форумчани!
Можливо, я не по темі, але, мабуть, тільки ви мене можете зрозуміти...
Посварилась зі своїм хлопцем. Живемо разом, 90% домашньої роботи на мені. Коли пробую залучити його - відразу сварка, він не буде того чи ін. робити, бо то все жіноча (а яка в 1кім. міській квартирі чоловіча робота?) робота і я маю все встигати. А коли кажу, що я теж працюю (а веду ТзОВ і роздріб по ФОПу вдома) і замучуюсь після роботи,то дорікнув мені - що ти там робиш - папірчики перекладаєш і в ноутбуці сидиш, а от якби тебе шефи поганяли по кабінетах, з документами, якби дістала на роботі від начальства, то сиділа б тихо. Так боляче, аж сльози навертаються. А почалось все з того, що я в кінці минулого тижня пожалілась, що нарешті все здано, так вимоталась і хочу трохи відпочити на вихідних... А як у ваших сім"ях ставляться до роботи бухгалтером і чи помагають чоловіки щось по дому? Вибачте, що нажалілась, але важко так на душі...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

IrinkaSvetl писав: ...I Will Always Love You... я под эту песню впервые с мальчиком в лагере поцеловалась#blush# .... эх...#g_cray#
Просто можно позавидоать... А я вот никогда с мальчиком не целовался. Ни под музыку, ни в тишине...#cray#

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

popen писав:А я вот никогда с мальчиком не целовался. Ни под музыку, ни в тишине...#cray#
Это повод для безграничной радости#yahoo#

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Барабашка писав:Доброго дня, дорогі форумчани!
Можливо, я не по темі, але, мабуть, тільки ви мене можете зрозуміти...
Посварилась зі своїм хлопцем. Живемо разом, 90% домашньої роботи на мені. Коли пробую залучити його - відразу сварка, він не буде того чи ін. робити, бо то все жіноча (а яка в 1кім. міській квартирі чоловіча робота?) робота і я маю все встигати. А коли кажу, що я теж працюю (а веду ТзОВ і роздріб по ФОПу вдома) і замучуюсь після роботи,то дорікнув мені - що ти там робиш - папірчики перекладаєш і в ноутбуці сидиш, а от якби тебе шефи поганяли по кабінетах, з документами, якби дістала на роботі від начальства, то сиділа б тихо. Так боляче, аж сльози навертаються. А почалось все з того, що я в кінці минулого тижня пожалілась, що нарешті все здано, так вимоталась і хочу трохи відпочити на вихідних... А як у ваших сім"ях ставляться до роботи бухгалтером і чи помагають чоловіки щось по дому? Вибачте, що нажалілась, але важко так на душі...
Вы знаете пусть я скажу резко - но это моё субъективное мнение - я бы с ним не жила, а если уже так сильно любите то- определённо надо что-то менять - говорить обсуждать и донести что у каждого своя работа приходить к одному - компромиссному решению- иначе ...- опять таки по своему мнению и опыту - ни к чему хорошему не приведёт , так что решайтесь - это не те ситуации когда надо плакать и жалеть - ведь впереди ещё вся жизнь - !!!!!!!!!! #kiss#

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

popen писав:
IrinkaSvetl писав: ...I Will Always Love You... я под эту песню впервые с мальчиком в лагере поцеловалась#blush# .... эх...#g_cray#
Просто можно позавидоать... А я вот никогда с мальчиком не целовался. Ни под музыку, ни в тишине...#cray#
никогда не поздно начать#g_crazy# #g_crazy# #rolf# #rolf# #rolf# #laugh# #laugh# #laugh#

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

зависть плохое чувство#g_haha##laugh#

Закрито

Повернутись до “Розмови про різне”