БЕСЕДКА_КУРИЛКА (переговорка, совещалка, просто что то обсуждалка!)

Розмови на різні теми
Irina-3011
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 877
З нами з: 21 липня 2011, 13:46
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 437 разів

Повідомлення Irina-3011 »

оляля писав:Все, сталося: сьогодні забрала трудову книжку!!!#dance# #dance# #dance# #dance# #dance# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Мы очень надеемся, что вы теперь не "покинете нас" как Биба, например????????????????

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

Irina-3011 писав:
оляля писав:Все, сталося: сьогодні забрала трудову книжку!!!#dance# #dance# #dance# #dance# #dance# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Мы очень надеемся, что вы теперь не "покинете нас" как Биба, например????????????????
Да, оляля, кроме того что Вы очень хороший специалист,Вы очень толерантный человек.Ведь правда, если бы у нас на форуме была Нобелевская премия мира- мы бы вручили ее Вам

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

оляля писав:Все, сталося: сьогодні забрала трудову книжку!!!#dance# #dance# #dance# #dance# #dance# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Мои поздравления! #drinks#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Дівчатка! Щиро дякую усім вам за добрі слова! Звичайно, я не покину вас, тому що ви потрібні мені: не тільки тому, що даєте грамотні і вчасні консультації, але і підтримуєте просто як добрі подружки! Дякую усім!#curtsey# #curtsey# #curtsey# #curtsey# #kiss# #kiss# #kiss# #kiss# #kiss# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks#

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

оляля писав:Все, сталося: сьогодні забрала трудову книжку!!!#dance# #dance# #dance# #dance# #dance# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Присоединяюсь к поздравлениям! Легкого "вливания" на новом месте!

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

оляля писав:Все, сталося: сьогодні забрала трудову книжку!!!#dance# #dance# #dance# #dance# #dance# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Оля, поздравляю!#kiss# #kiss# #kiss#

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

оляля писав:Все, сталося: сьогодні забрала трудову книжку!!!#dance# #dance# #dance# #dance# #dance# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Оленька, ну я вас поздравляю. Теперь нужно обязательно в отпуск сходить, разгрузить мозг от всего лишнего, а потом снова к нам возвращайтесь#kiss#

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

оляля писав:Все, сталося: сьогодні забрала трудову книжку!!!#dance# #dance# #dance# #dance# #dance# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks# :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Я тоже хочу присоединится с поздравлениями!!!! Поздравляю!#drinks#
Пробежалась по теме и нашла к чему присоединилась#g_crazy# ! Так почему забрали трудовую? Новая, хорошая работа?#blush#

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Оленька я Вас тоже поздравляю - всё в жизни не случайно и самое главное - ВСЁ ЧТО НИ ДЕЛАЕТСЯ - ВСЁ К ЛУЧШЕМУ#drinks# #drinks# #drinks#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

ОЛЯ ВІТАЮ, УДАЧІ ВАМ НА НОВОМУ МІСЦІ.

Зображення

Закрито

Повернутись до “Розмови про різне”