Голосуют бухгалера. Опрос: за кого вы будете голосовать на этих выборах.

Розмови на різні теми
Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

У меня подружка, тоже гл. бух, также голосует за Королевскую. Аргумент-она женщина красивая.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

#rolf# #rolf# #rolf#
так мы все-тётки ничего себе так, может всем туда... в ВР?
у меня тоже мажоритарщики-ужас-один приличный- но он не того окраса-"голубой".

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Катрина писав:из несмешного:
вчера была у бабушки на мероприятии,но речь все равно зашла потом о политике и выборах. так вот все бабули как одна : декламируют рекламу ПР прям синхронно - мол жить стало лучше, что они что -то делают, а оранжевые только ругались... и вообще Юля -коза, все в этом ключе.

я сначала что то там заикнулась про то, что они(сидя у телефизоров) многого не знают..... но потом решила никого не переубеждать.... тем более, что с пенсионерами это бесполезно.....
А Вы бабушек не спросили, где же давным-давно и многажды обещанная минимальная пенсия в 1200 грн.? У меня мама 890 получала ещё месяц назад - инженер высшей категории в прошлом.

Ещё в прошлую пятницу 26% по статистике не определились. Это ужасно - людям всё-равно. Я общаюсь в кругу интеллигентных, образованых людей разного возраста, так большинству из них именно я рассказала, что против всех - нет такой графы. И многим мне приходится на пальцах объяснять, как вкидываются бюллетени неиспользованные, поэтому всех буквально уговаривала потратить час времени, как-раз тот, что на переводе часов получаем, зато потом точно знать, что сделал всё, что ты мог.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

не моє.
Дорогі друзі! У неділю має відбутися те, що на довгі місяці змінить життя всіх українців. Ми переходимо на зимовий час, переводячи стрілки наших годинників на годину назад. Переведення годинників – це справа і високий обов’язок кожного з нас. Тому ми повинні максимально відповідально поставитися до цієї події. Не полінуйтеся витратити кілька хвилин, аби перевести годинник. А якщо ваш пункт переведення годинників знаходиться в іншому місті – з’їздіть туди і виконайте свій громадянський обов’язок.

Переводячи годинники, переконайтеся, що час виставлено вірно. Зокрема, не рекомендується, аби годинник показував 3, 6, 20 та інші лихі години, а також усі хвилини цих годин. Переводьте годинники свідомо, не піддавайтеся на провокації, залучайте оточуючих до переведення годинників. Пам’ятайте: навіть якщо ви не переведете годинник, час все одно буде відліковуватися по-новому. Тому зробіть усе, щоб це був ваш час. І да, сходіть на вибори

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

теж не моє
Фотозвіт за допогою мобільного телефону. Раджу свідомим громадянам використати шматок чорної нитки для імітації галочки в бюлетені- поклав, сфотогафував, залишився на роботі.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

оляля писав:не моє.
Дорогі друзі! У неділю має відбутися те, що на довгі місяці змінить життя всіх українців. Ми переходимо на зимовий час, переводячи стрілки наших годинників на годину назад. Переведення годинників – це справа і високий обов’язок кожного з нас. Тому ми повинні максимально відповідально поставитися до цієї події. Не полінуйтеся витратити кілька хвилин, аби перевести годинник. А якщо ваш пункт переведення годинників знаходиться в іншому місті – з’їздіть туди і виконайте свій громадянський обов’язок.

Переводячи годинники, переконайтеся, що час виставлено вірно. Зокрема, не рекомендується, аби годинник показував 3, 6, 20 та інші лихі години, а також усі хвилини цих годин. Переводьте годинники свідомо, не піддавайтеся на провокації, залучайте оточуючих до переведення годинників. Пам’ятайте: навіть якщо ви не переведете годинник, час все одно буде відліковуватися по-новому. Тому зробіть усе, щоб це був ваш час. І да, сходіть на вибори
#rolf#

#yahoo# #rolf# #yahoo# #rolf# #yahoo# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #yahoo#

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

На Майдане появились танки и бронетехника
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/glo ... frommail=1

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

http://www.istpravda.com.ua/artefacts/2 ... 6/98321/#0 агітація на минулих виборах. Так дивно дивитися, деякі речі були ніби вчора

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

Убрали графу "ПРОТИВ ВСЕХ", (многие осудят, но голосую так лет 7) стою такая #beee# наставила галочек дофига, а потом вообще все перечеркнула крест на крест. и тут через ширмочку (они ведь светятся все) смотрю движение знакомое и звуки характерные вжик-вжик, говорю- Привет коллега, а мне от туда "А шо делать?" ну по улыбалась и на выход. Муж такой - ты опять?#rtfm# слышно было, а я такая - а шо я , я не одна такая там была!#blush#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

#g_haha# таких варіантів у нас не було... http://www.liveinternet.ru/users/kvm3/post245465691/

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”