Чим живе твоє місто?

Розмови на різні теми
Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »


оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

мої дівчатка минулого тижня були там. Звичайно, вони ще не здатні оцінювати все критично, вони ще у щасливому часі, коли щасливий, бо ти з друзями.з фоток - стан так собі. Я вже колись писала, що недавно помер добрий ангел замків "Золотої Підкови" - Борис Возницький, зараз директором є його донька, Лариса. Щиро сподіваюся, що вона буде продовжувати справу батька. а питання, підняте Вами, дуже болюче. гршей бракує однозначно. Виживають за рахунок туристів, виїздниї церемоній. зрештою, як усі музеї по Україні. Колись до нас приїзджали поляки, я показувала їм Львів. вони були в шоці, коли на Вірменській - комплекс Вірменської церкви - шедевр зодчества - були купи сміття. Як так може бути???? Я терміново перестала розуміти польську мову, мені було неймовріно соромно за нас. Вони сказали - та якби таке було в нас - вже давно було б платне і вилизане. А ми.... Ми їздимо по закордонах, захоплюємося чужим, а своє берегти не завжди вміємо. Дякую, що Ви підняли таке болюче питання, жаль що від нас нічого не залежить. Дивіться як Київ руйнують. Я дуже шкодую, що не встигла звозити дівчат до того, як "реконстурювали" Андріївський узвіз. вони вже того не побачать.Зображення[/img] це мури Підгорецького замку.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Завтра - останній день свята вина і сиру у Львові. Дуже хочу піти, але на жаль , маю робити ще один баланс і деку. Але дуже хочу.Якщо піду - відчитаюсь.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »


Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »


Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

оляля писав:Завтра - останній день свята вина і сиру у Львові. Дуже хочу піти, але на жаль , маю робити ще один баланс і деку. Але дуже хочу.Якщо піду - відчитаюсь.
Очень надеюсь, что Вы пошли. Дека и баланс - сегодня не последний день. Была на фестивале кофе во Львове 3 недели назад - в этом надо участвовать. Вы счастливы, что у Вас есть такая возможность. Ждём отчёта с нетерпением.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Зображення соромно, але тільки сьогодні побачила такого равлика біля галереї Равлик
Зображенняпрацювала у Львові винна пошта: усі могли відправити листи на спецконвертах з спецпогашенням
Зображення цей пан відповідав за відправку пошти
Зображення пляшки під вино.Зроблені таким чином, щоб можна було налити два різних вина і вони не змішуються
Зображення коники з бринзи. Шкода, що ми не потрапили на майстер клас
Зображенняці музики грали мелодії Скорика просто божественно
Зображення цей магазин - спокуса не тільки для дітей
Зображення у Львові є традиція: у важливих моментах проводити екуменічні( тобто представниками різних конфесій) молебні. сьогоднішній молебен був за чесні вибори. Десь там серед співаків і моє дитя

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

оляля, а де "ця спокуса для всіх" - магазин цукерок знаходиться у Львові ??? - можливо колись буду...зайду...

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

вулиця ГАлицька. якщо йти в центр до ,Ратуші - по лівій стороні

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Нарешті і моє дитя поїхала до Львова, маса вражень - позитивних, особливо їй сподовся оперний театр#dntknw# , ну розмовляли тільки по телефону , приїде додому все потім розповість, а наостанок видала мама, давай переїдемо жити до Львова#swoon# , везе на гостинець мені каву і шоколад, шо ще не знаю#g_dance#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”