БЕСЕДКА_КУРИЛКА (переговорка, совещалка, просто что то обсуждалка!) - 2

Розмови на різні теми
Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

LyudMila76 писав:
оляля писав:якийсь такий бій.... нерівний чи що..... таке враження, що з нашого офісного центру тільки ми і працюємо.....
То я з другого січня працюю, а йду на роботу, місто наче вимерло, люди так після нового року так і не повилазили з нірок, напевно завтра оживе, дітвора піде до школи #sigh#
А детки не с 14 числа идут????

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

LyudMila76 писав:
оляля писав:якийсь такий бій.... нерівний чи що..... таке враження, що з нашого офісного центру тільки ми і працюємо.....
То я з другого січня працюю, а йду на роботу, місто наче вимерло, люди так після нового року так і не повилазили з нірок, напевно завтра оживе, дітвора піде до школи #sigh#
ну, я теж ввжаю, що люди тільки почали потихенько з олів"є вилазити. з однієї сторони добре - вулиці пусті, нема заторів, а з другої - жаба, блін давить!я теж працювала з другого .моє старше вже сьогодні на парах, а дівчата - з 14. і на ці дні в них купа справ: підготовка до конкурсу вертепів, доробити костюми, двом поставити пластинки на зубки+ одній лікувати зуб, і 10 хочемо на виставу піти - Чарівник смарагдового міста і ще ковзанка в планах#yahoo#

An-na
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2422
З нами з: 08 вересня 2011, 07:30
Дякував (ла): 4338 разів
Подякували: 7791 раз

Повідомлення An-na »

Зображення

Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

оляля писав:
LyudMila76 писав:
оляля писав:якийсь такий бій.... нерівний чи що..... таке враження, що з нашого офісного центру тільки ми і працюємо.....
То я з другого січня працюю, а йду на роботу, місто наче вимерло, люди так після нового року так і не повилазили з нірок, напевно завтра оживе, дітвора піде до школи #sigh#
ну, я теж ввжаю, що люди тільки почали потихенько з олів"є вилазити. з однієї сторони добре - вулиці пусті, нема заторів, а з другої - жаба, блін давить!я теж працювала з другого .моє старше вже сьогодні на парах, а дівчата - з 14. і на ці дні в них купа справ: підготовка до конкурсу вертепів, доробити костюми, двом поставити пластинки на зубки+ одній лікувати зуб, і 10 хочемо на виставу піти - Чарівник смарагдового міста і ще ковзанка в планах#yahoo#
Моя теж сьогодні в універ, сесія почалася......5 екзаменів.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

у нас 28 січня

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

оляля писав: моє старше вже сьогодні на парах, а дівчата - з 14. і на ці дні в них купа справ: підготовка до конкурсу вертепів, доробити костюми, двом поставити пластинки на зубки+ одній лікувати зуб, і 10 хочемо на виставу піти - Чарівник смарагдового міста і ще ковзанка в планах#yahoo#
Ой, у Вас як завжди так весело, скучати не приходиться і дівчатка молодці, по щирому заздрю #kiss#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

LyudMila76 писав:
оляля писав: моє старше вже сьогодні на парах, а дівчата - з 14. і на ці дні в них купа справ: підготовка до конкурсу вертепів, доробити костюми, двом поставити пластинки на зубки+ одній лікувати зуб, і 10 хочемо на виставу піти - Чарівник смарагдового міста і ще ковзанка в планах#yahoo#
Ой, у Вас як завжди так весело, скучати не приходиться і дівчатка молодці, по щирому заздрю #kiss#
ага
анекдот згадала: дзвінок в магазин тканин: у вас весьоленкіе расцветочки есть? приєзжай, обхохочешся!

Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

оляля писав:
LyudMila76 писав:
оляля писав: моє старше вже сьогодні на парах, а дівчата - з 14. і на ці дні в них купа справ: підготовка до конкурсу вертепів, доробити костюми, двом поставити пластинки на зубки+ одній лікувати зуб, і 10 хочемо на виставу піти - Чарівник смарагдового міста і ще ковзанка в планах#yahoo#
Ой, у Вас як завжди так весело, скучати не приходиться і дівчатка молодці, по щирому заздрю #kiss#
ага
анекдот згадала: дзвінок в магазин тканин: у вас весьоленкіе расцветочки есть? приєзжай, обхохочешся!
#rolf# #rolf# #rolf#

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Всех поздравляю с прошедшим Рождеством! Всем легких и плодотворных будней!
По запоздавшему кофею?

Зображення

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

ЦИТАТЫ СТИВА ДЖОБСА

Стив Джобс, основатель легендарной корпорации «Apple», он был и остается вдохновителем миллионов людей, которые стремятся достичь успеха в жизни. Его высказывания способны вернуть веру в себя и свое дело, подсказать правильное решение, а также настроить на новые подвиги.

«Не имеет смысла нанимать толковых людей, а затем указывать, что им делать. Мы нанимаем толковых людей, чтобы они говорили, что делать нам».

«Половина того, что отделяет успешных предпринимателей от неудачников — это настойчивость».

«Не допустить ошибок - значит прожить неполноценную жизнь».

«Только наличие цели приносит жизни смысл и удовлетворение. Это способствует не только улучшению здоровья и долголетию, но также даёт вам капельку оптимизма в тяжёлое время».

«Конечно, существуют люди, для которых деньги превыше всего. Обычно это люди, которые никогда не станут богатыми. Только тот достигает богатства, кто талантлив, удачлив, и не думает постоянно о деньгах.

«Мы находимся здесь, чтобы внести свой вклад в этот мир. А, иначе, зачем мы здесь?»

«Есть только один способ проделать большую работу — полюбить ее. Если вы к этому не пришли, подождите. Не бросайтесь за дело. Как и со всем другим, подсказать интересное дело вам поможет собственное сердце».

Берите пример с легендарного Стива Джобса. Ошибайтесь, работайте с лучшими профессионалами, определите свою цель и двигайтесь к ней, стремитесь всегда быть лучше и тогда у вас все получится!

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”