Субсидія для ФОП

Розмови на різні теми
shkvarok
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 09 грудня 2016, 17:31
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення shkvarok »

Скажіть, будь-ласка, хто з ФОП на заг. системі оформляв субсидію, бо мені замість чистого доходу беруть до розрахунку валовий, паперові довідки про дохід згідно річної декларації не приймають. Я чув,що по всій країні так, фоп загальносистемники не можуть довести свій реальний дохід у відділі субсидій. Хто з цим зіткнувся, поділіться досвідом.Дякую.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

shkvarok писав:Скажіть, будь-ласка, хто з ФОП на заг. системі оформляв субсидію, бо мені замість чистого доходу беруть до розрахунку валовий, паперові довідки про дохід згідно річної декларації не приймають. Я чув,що по всій країні так, фоп загальносистемники не можуть довести свій реальний дохід у відділі субсидій. Хто з цим зіткнувся, поділіться досвідом.Дякую.
ФОПов на ОСН приравнивают к 3-й группе ЕН. А это означает, что "средневаловый доход" равен четырем прож.минимумам. От и вся, типа, любов !!! #swoon#
P.S. Учите матчасть! Постанова КМУ від 21 жовтня 1995 р. N 848

shkvarok
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 09 грудня 2016, 17:31
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення shkvarok »

Дякую, але я згодився б і на 4 мінімуми, все одно виходить субсидія, просто більша обов'язкова плата. Та мені рахують увесь валовий дохід, тоді вже не виходить нічого. Можливо, ви знаєте на основі якого нормативного акту вони беруть для загальносист. 4 мінімалки?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

shkvarok писав:Дякую, але я згодився б і на 4 мінімуми, все одно виходить субсидія, просто більша обов'язкова плата. Та мені рахують увесь валовий дохід, тоді вже не виходить нічого. Можливо, ви знаєте на основі якого нормативного акту вони беруть для загальносист. 4 мінімалки?
Прошу вибачення, але я не вірно Вам відповів... 4 мин. нарахували моїй сусідці (вона ФОП на ОСН, але без діяльності). А Вам, можливо, нараховують дохід згідно з п.8 Постанови, тобто по данним ДПІ...

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”