СТЕНА ПЛАЧА (природа плача, радости или горести, значения не имеют)

Розмови на різні теми
IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Ооо... даже не знаю поздравлять вас Бибочка или сочувствовать))))) с одной стороны когда дело передается с поколения в поколение немного легче, а с другой стороны... ну то такое)))
А я вот первая в своем роду такая крэйзанутая пошла в бухи))))))

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Ой дівчата , я щоб не з'їхати з глузду від цього "покращення життя", від цих маразмів Податкового кодексу та творчих видумасів Мінфіну, виплатила тільки людям зарплату,здала звіт до пенсійного , "ЗАБИЛА" на цю роботу і вдарилась у творчість [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y3a1VIoz ... re=related[/youtube]. Ходжу кругом колядую, отримую таке задоволення, "ПАР ВИПУСКАЮ" . У середу поспіваю ще в нашому драмтеатрі на заключному концерті "Фестиваль колядок" і тоді візьмуся за бухгалтерію.

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Девочки, доброе утро. Я рада, что вы меня поддержали, сама неоднократно хотела поплакаться. У меня семья разношерстная, бухгалтер только один-родная сестра. Но я тоже стараюсь вне работы о работе не говорить. Девочки, обязательно нужно разрядку какую-то, а то реально крышу сносит#g_crazy#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Наталья__1982 писав:Девочки, доброе утро. Я рада, что вы меня поддержали, сама неоднократно хотела поплакаться. У меня семья разношерстная, бухгалтер только один-родная сестра. Но я тоже стараюсь вне работы о работе не говорить. Девочки, обязательно нужно разрядку какую-то, а то реально крышу сносит#g_crazy#
Душа моя, ты уже взрослая девочка и должна знать... и разрядку и методы её достижения. #g_crazy#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Кстати, если уж очень сильно хочется поплакать, то выложите видео "Прощание народа с Ким Чен Иром".

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

инспектор писав:А в моей семье все медики, угараздила меня одну пойти не в том направлении#dance#

действительно- УГАРАЗДИЛО. Чего мама с папой не отговорили?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

popen писав:Кстати, если уж очень сильно хочется поплакать, то выложите видео "Прощание народа с Ким Чен Иром".
А если порадоваться - Прощание народа с Ян Вик Федом.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

і я плакатися: у Львові з 1 січня - нова транспортна система - ЖААААХ!!!!!!!!! сьогодні стояла на зупинці 45 хвилин, центр розвантажили, тільки забули що Львів - це не тільки і не стільки центр. добиратися дуже важко, всюди. Кажуть, що у інших містах, приймючих ЄВРо, теж зміна транспортних маршрутів. У вас теж такі проблеми?
Набридло чути про ЄВРО! всюди ЄВро, Євро (тільки не те, що валюта), всі дурості оправдовуються ЄВРО, всі витрати теж, всі незручності. Тільки не кажіть, що це нам все лишиться: дороги вже псуються, думаю через рік два їх знов будуть ремонутвати.
http://durdom.in.ua/uk/main/photo/photo_id/28896.phtml
приблизно так.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Бюгюльмэ писав:
popen писав:Кстати, если уж очень сильно хочется поплакать, то выложите видео "Прощание народа с Ким Чен Иром".
А если порадоваться - Прощание народа с Ян Вик Федом.
#g_crazy# #g_crazy# #g_crazy# И с Мык Ян Азом !

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

popen писав:
Наталья__1982 писав:Девочки, доброе утро. Я рада, что вы меня поддержали, сама неоднократно хотела поплакаться. У меня семья разношерстная, бухгалтер только один-родная сестра. Но я тоже стараюсь вне работы о работе не говорить. Девочки, обязательно нужно разрядку какую-то, а то реально крышу сносит#g_crazy#
Душа моя, ты уже взрослая девочка и должна знать... и разрядку и методы её достижения. #g_crazy#
#blush# #blush# ну а когда на работе приспичило поплакаться, как же ты предлагаешь разрядиться? #blush# #g_crazy# #g_crazy#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”